Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś NFLowski odpowiednik tej strony http://replay.nbaliveonline.tv/ ?

Thepiratebay wstaje za 21 dni, a  innym jakoś nie ufam.

 

rutracker.org - tam jest wszystko.

 

No to zaczynamy Divisional Playoffs.Mecz na który czekałem najbardziej. Mam nadzieję, że Ravens postawią się. Czekam na bardzo fizyczny mecz i big performance Gronkowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie o tym, że Dallas już raz w tym sezonie wygrali w Seattle i przestraszyłem się, że mogą grać w Super Bowl...

 

Dez Bryant zaczarował. Mam nadzieję, że sędziowie tego nie spieprzą.

 

W sumie sam jest sobie winny. Gdyby nie wyciągał łapska próbując przyłożyć to nie straciłby kontroli...

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Bal@Ne..

Tym, którzy oglądali na żywo bardzo zazdroszczę.

 

Nigdy specjalnie nie jarałem się Patriots bo wydawali mi się tacy perfekcyjni, wręcz nudni. To, co zagrali z Ravens to istna wisienka na torcie(a przed nami jeszcze finały i Super Bowl!).

 

Ci, co nie obejrzeli, niech zjadą na sam dół mojego posta a potem zasysają mecz.

 

===Spoiler alert===

 

Tom Brady i Patsi są za mocni, żeby nie wygrać SB. Tom kilka tygodni powiedział coś w stylu, że zakończy karierę dopiero jak zacznie dawać ciała na boisku. No to ku*wa ogłaszam, że jest od tego mega daleki :) Defensywa Ravens, która tak ownowała Steelers, w sobotę wyglądała jak nie poradne dziecko. Po prostu nie mieli nic do gadania. To był wieczór dwóch wielkich ofensyw, który wygrali ci z lepszą.

Brady to wg mnie już dziś Goatem, nawet przed Montaną. Machał do Gronkowskiego przed podaniem na TD, jedną ręką łapał snapy z shotguna - niewiarygodne. No i jakże symboliczny jest fakt, że wyprzedził o jeden Montanę w postseason TD's...

Wszystko robi z takim wyrachowaniem, jakby wiedział że i tak wygra.

 

Pats dwa razy w tym meczu przegrywali 14-punktami! To oczywiście był jedyny taki double comeback w historii NFL. Edelman i jego trick play - masarnia.. Gronk nie do zatrzymania. Jedyną rzeczą, jakiej NE nie mają to bieganie ale przy ich stylu grania jest to niepotrzebne.

 

Strasznie mi szkoda Ravens i ich swagu a w szczególności Flacco. Typ grał w miarę normalny sezon a w PlayOffach zrobił się z niego serial killer. Streaki, passy itd.. Z wiekiem powinien być jeszcze lepszy.

 

===Koniec spolierów===

 

Podsumowując - to był po prostu przedwczesny finał.

Ciekaw jestem czy ktoś po takim meczu jest w stanie pokonać Patriots.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć AF9 - a pomyśleć, że na początku sezonu połowa dziennikarzy w USA twierdziła, że Brady jest już skończony. Obecnie nie widać nikogo do jebnięcia Pats, ale ja coś czuję, że Colts machną niezłą niespodziankę (nie mam ku temu racjonalnych argumentów, po prostu mam takie przeczucie). Nie oglądałem Panthers z Seahawks, więc nie wiem jak tam teraz Seattle wygląda, ale też są na ładnym winning streaku. Nie podejmuję się jednak oceniania kto wygra NFC, bo choć Packers wcale nie wyglądali wybitnie, to mogą odpalić w każdej chwili mimo kontuzji Rodgersa. Pozostaje tylko czekać na niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seahawks wypadł kolejny WR -Paul Richardson, pozostaje Baldwin, Lockette i Kearse. Można się cieszyć ale z tego, że dwójka R.Willson i L.Willson ładnie współpracuje. Bardziej martwi mnie możliwy brak Maxwella. Simon w spotkaniu z Panthers średnio sobie radził. Rodgers może to wykorzystać rzucając na niego. Pomimo braku Mebane i Hilla to defensywa powinna kilka razy wjechać w Rodgersa i to może zmienić przebieg gry. btw Bam Bam Killa Kam Chancellor jest w gazie.

co do Pats, podobało mi się jak Brady się wkurzył i wszedł na wyższy level.

Wiecie o jakich godzinach na nasze rozpoczynają się spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cisza

W Seattle dodajesz 8 godzin a New England to Boston czyli 5 godzin. Czy może coś po*eba*em?

 

BTW. Piszesz o Kanclerzu, to czy widział ktoś może jego wyczyn w meczuz Panthers??

 

Oglądam właśnie Ind@Den i mówili o tym. Niezła winda w nogach:

 

http://m.youtube.com/watch?v=VgKVQWiWoME

 

Pamiętam, że jak kilka sezonów temu Arizona grała w SB z Pittsburghiem to też mieli takiego wymiatacza na SS, nazywał się Adrian Wilson:

 

http://m.youtube.com/watch?v=Bu7W71aUr5s

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.