Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

*OKC po niespodziewanej porazce w Minnesocie moze juz raczej zapomnieć o 1 seedzie i dogonieniu Spurs. Strata Hardena może się mocno odbić na losach Oklahomy. Mieli wiele udanych wyborow w drafcie, ale na koniec chyba postawili na złego konia i zamiast Westbrooka trzeba przedłużać z Hardenem.

 

 

od razu to mówiłem, jeszcze im się to odbije czkawką...

jak było taka szansa to trzeba było podpisać Hardena a puścić gdzieś Westbrook'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**** z cyferkami, to jaki daje impuls drużynie swoją obecnością na parkiecie robi większe wrażenie. Szkoda tylko, że musi grać w zespole w którym partnerzy nie wykorzystują jego umiejętności kreowania- w meczu z Bulls taki Nene oddał masę niecelnych rzutów z czystych pozycji.

 

Swoją drogą dalibyście mu maxa?

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać oddzielnego tematu więc napiszę tutaj.

 

Oto film przedstawiający wyskok DWade'a z dwutaktu

Dałem jego, bo u niego najczęściej widzę ten ruch nogami. Inni (niscy) też chyba tak czasem robią. Chodzi mi o takie dostawienie prawej nogi do lewej i wyskok z obu. Jestem początkujący, pytanie, czy taki wyskok ma jakąś nazwę? Czy w Europie (FIBA) też można to stosować?

 

Aha, zapomniałem - czy to pozwala uzyskać większy vert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest tradycyjny wyskok z dwóch nóg, o wiele bardziej przydatny od dwutaktu z jednej nogi, niemal każdy porządny poster dunk ma miejsce właśnie po takim wyskoku, ogólnie przy wjazdach na kosz jest efektywniejszy(lepsza kontrola ciała, hangtime).

Czy ma jakąś nazwę to nie wiem, siatkarze tylko tak skaczą. Można go stosować wszędzie.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnej nazwy od biedy jakis hop step może. Tak skaczą siatkarze i tam nie ma żadnej nazwy, więc nie sądze aby w koszu było inaczej.

 

FIBA dopuszcza taki jak Pargo co oczywiste. Nie można za to robić tak jak Wade bo to będą w 90% kroki. 10% sędziów puści "bo w NBA puszczają" ale bez sesnu imo uczyć się błędnego naskoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.