Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Danny Granger will have left knee surgery and miss the rest of the season.

Granger underwent a surgical procedure for patellar tendinosis in October and came back Feb. 25, but had complications and was sidelined again because of continued pain.

Granger originally injured his knee during a playoff series against Miami last season.

 

 

damn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wielki szacun dla Nowitzkiego, że tych kretynów w szatni nie wystrzela...

Cuban się zbłaźnił przez te ostatnie dwa lata. Była szansa na b2b gdyby zostawili Chandlera po mistrzostwie i doadoptowali sensownych zmienników. Z drugiej strony trochę dziwne, że Chandler po podpisaniu sytego kontraktu nie spuścił z tonu.

 

Szkoda Dirka, to już drugi zmarnowany rok z rzędu po mistrzostwie, a w przyszłym roku wybije mu 36 lat, a perspektyw na poprawę sytuacji w Dallas raczej wielkich nie ma, no chyba że podpisanie Jenningsa ma być wielkim hitem, już sobie to wyobrażam jak Jennings odpala 14 cegłę z rzędu, Carlise ściąga go w przerwie i nie wystawia w drugiej połowie, a Jennings mówi:

 

"I don't see any all-stars in this locker room"

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wielki szacun dla Nowitzkiego, że tych kretynów w szatni nie wystrzela...

 

niech Ci Roger wytłumaczy jakie mają metody Niemcy aby załatwić takie sprawy, wystarczy aby Mayo pod prysznicem poczuł dziwną woń zamiast lecącej wody i sprawa załatwiona. :)

 

oglądałem ostatnio Clipper-Dallas i wielka szkoda, że Dirka nie ujrzymy w PO. mimo braku takiej intensywności w jego grze to i tak jest nie do powstrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Ci Roger wytłumaczy jakie mają metody Niemcy aby załatwić takie sprawy, wystarczy aby Mayo pod prysznicem poczuł dziwną woń zamiast lecącej wody i sprawa załatwiona. :)

 

Witam.

Przeglądam to forum od jakiegoś czasu, ale nie znam się na tyle na koszykówce by się wypowiadać, ale niestety teraz muszę zareagować.

 

Wiem, że to koszykarskie forum a nie historyczne, ale powyższa wypowiedź absolutnie przekracza granice dobrego smaku. I jeszcze ten uśmieszek :(

 

Żałość - nie będę pisał o poziomie inteligencji piszącego ani o tym kim jest, ale niech przeczyta jeszcze raz to co napisał i się zastanowi co napisał.

Mam nadzieję, że już więcej nie będzie pisał czegokolwiek bez zastanowienia się.

 

Z szacunku dla zamordowanych niech lepiej pomilczy.

 

Przepraszam, że nie o koszykówce - możecie skasować jak chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez zeby zabolaly, bo to zart w zlym guscie, ale nie przesadzajmy.

Z szacunku dla umarlych to by trzeba zkrytykowac ludzi/media piszace o polskich obozach smierci, a nie sie czepiac glupiego dowcipu na forum.

 

BTW: znacie ten dowcip ja McGyvera chcieli zagazowac, a on naprawil wyciek gazu? To tez obraza umarlych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez zeby zabolaly, bo to zart w zlym guscie, ale nie przesadzajmy.

Ale to wcale nie był żart. :)

 

Może trochę dla niektórych za ostro napisałem ale samo rozstrzelanie także nie należy do sposobów humanitarnych.

Dallas zostało 10 meczów a 5 z nich obstawiam jako pewniejsze wygrane (2xNOH, Suns, Portland, Kings) oraz 5 ciężkich meczów ( Bulls,Lakers,2xDenver, Memphis)

z 40-42 wejść do PO będzie ciężko ale jeśli faktycznie Lakers już się całkowicie posypali to zostaje do przeskoczenia Jazz. Ci mają łatwiejszy terminarz ale nie wyobrażam ich sobie w PO. byłaby to porażka na całej linii (prawda el wariato?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Grant Hill niepotrzebnie przedluzal, az tak dlugo kariere i teraz stał się majtkiem w Clippers, ktory glownie oglada poczynania swoich partnerow z ławki. 41-lat na karku czas konczyc Grant.

 

*Zadziwiajacy jest postep Tima Duncana na linii rzutow wolnych, ktory ma 80% skutecznosci. Dziwne, ze na starosc zrobil taki postep i teraz rzuca wolne lepiej od Wade'a i LeBrona. W PO moze sie to okazac bardzo przydatne, bo dawniej Duncan często kaleczył na linii rzutow wolnych.

 

*OKC po niespodziewanej porazce w Minnesocie moze juz raczej zapomnieć o 1 seedzie i dogonieniu Spurs. Strata Hardena może się mocno odbić na losach Oklahomy. Mieli wiele udanych wyborow w drafcie, ale na koniec chyba postawili na złego konia i zamiast Westbrooka trzeba przedłużać z Hardenem.

 

*Lamar Odom rzuca wolne na skutecznosci 45%. Koles chyba po odejsciu z Lakers ma wszystko w dupie i w wieku 33-lat jest juz zdecydowanie po drugiej stronie rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do częstszych widzów OKC - czemu Lamb i Jones prawie w ogóle nie grają? Bardziej rozchodzi mi się o Lamba, bo po odejściu Hardena myślałem, że dostanie chociaż z 15 minut i spróbują zrobić z niego jakiegoś w miarę naturalnego następcę. O **** chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale OKC będzie miało gorąco w pierwszej rundzie z Rockets, łohohoho, broda wraca

Seriously??

Widziałeś jak wyglądały ich mecze w tym sezonie? Potrzebowali 75 pkt od Hardena+Lina, żeby ledwo co wygrać trzema punktami, reszta to blowouty i to srogie...

1 mecz jak urwą to będzie dobrze, oni nie mają kim grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.