Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Chytry, wierzysz jeszcze w Nene ? Nie ma szczęścia do kołczów ?;]

Przecież on jest bez przerwy połamany od półtora roku, pojechał na olimpiadę, pokuśtykał trochę, wziąłem go w drafcie FB bo miał kilka miesięcy przerwy to się okazało później, że dalej ma plantar fasciitis z zeszłego sezonu, nie trenuje i **** wie kiedy wróci bo dalej kontuzjowany. Potem miesiac nie grał, a następne dwa miał 25 min restriction i cały czas ledwo odrywa się od ziemi, ale i tak gra w sumei bardzo dobrze. Wizards za rok to spokojnie team na PO jak nie będą mieli powtórki z kontuzjami z tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak czytam to forum, to wydaje mi się że określenie PO team to jakieś wyróżnienie. A imo rok w rok mamy z 8 zespołów które robią wszystko żeby być w loterii, ze 3 się zgruzują i na dobrą sprawę 21 walczących o 16 miejsc w PO. Szczególnie na wschodzie jest śmiesznie gdzie z 8 miejsca zwykle awansuje jakiś kompletny leszcz a zespołów walczących o miejsca 7-8 jest ze 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla organizacji w stylu ostatnich Wizz czy obecnych Catz, Kings itd bycie PO team to wielki sukces. Dobry pierwszy krok do zdobycia pozycji jaką wyrwali sobie obecnie Warriors - czyli coś więcej niż PO team z aspiracjami na bycie pretendentem.

 

Nene to taki zamrożony skarb, trochę jak Pau Gasol, który albo musi być zdrowy albo dobrze wykorzystany żeby dać swojemu zespołowi co w nim najlepsze. Problemem obu jest jednak psychika - Nene chyba nie jest specjalnym pracusiem, a wśród Gasolów to Marc ma więcej powera w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy cats albo kings wyglądają jakby chcieli grać w PO?

 

Rzuciłeś przykład gsw - tam dokonali zmian bo widzieli że formuła się wyczerpała i nie przyniosła skutku. A co robią w charlotte? Zdupione wybory w drafcie, kings to wogóle nie wiem o co tam chodzi. Biorą jimmera, który wiadomo że będzie bustem, w najlepszym wypadku poor man reddick, biorą T-Roba po czym go spuszczają za bezcen nie dając mu sznasy. Biorą tyreke i wachlują nim na 3 pozycjach zamiast ustawić go na sg i wyłapać pg w stylu calderona. To wszystko proste ruchy i z boku wydaje mi się jakby te drużyny jeszcze przed początkime sezonu stwierdzały - to my w PO w tym roku nie gramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest trzeci sezon Walla, okres w którym większość graczy pokazuje przebłyski swojego peak, ale nawet mimo trochę lepszej ostatnimi czasy gry z jego strony, absolutnie nie jest lepszy niż Irving czy Rose. Na wysokim poziomie musiałby przegrać cały sezon, udział w all star game też by nie zaszkodził, czy innego typu wyróżnienia jak all-nba team, zanim postawiłbym go na tej samej półce (nie wspominając o półce wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam podobnie,Irving to taki trochę "samograj"typowy łowca punktów,raczej zbytnio nie ułatwia gry partnerom.Wall ma predyspozycje do bycia Westbrookiem z większym court vision,tylko musi być zdrowy,przydał by mu się jakiś weteran z bogatą karierą jako backup.Do tego straszny bałagan w Wizards też mu nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Wall przeywższa Westbrooka pod każdym względem. Gdyby Durant miał u swojego boku właśnie Walla to miałby pewne mistrzostwo. Ale czy młody rozgrywajacy Wizards jest lepszy od Rose'a tego bym nie powiedział. Rose to niezwykły talent...

 

https://gameofruns.wordpress.com/

Pomijając oczywiście styl rodem z Bravo Sport, to:

Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przepraszam, żę wtrącam, a kim jest pan Durda?

 

nie wiem jaką etykę pracy na Wall, ale nie wygląda na gościa, któremu się zawsze chce czy zależy na dobrym graniu. może kwestia samej organizacji Wizards, może kwestia jego głowy.

Wydaje mi się że w wizz, cats i sacto to każdy wygląda jakby mu się nie chciało albo nie kumał tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego Walla- po świetnym meczu z Grizzlies gdzie kompletnie zdominował grę rozegrał słabe spotkanie przeciwko Oklahomie, które najlepiej podsumowuję jego statystyka rzutowa. Wizards mają ciężki orzech do zgryzienia jeżeli chcą budować zespół wokół tak chimerycznego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.