Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie wiedzialem gdzie to napisać tutaj czy w topicu o komentowaniu ale mój koles mi dzisiaj powiedział, że słyszal gdzies (chyba na Twitterze Bartka Tomczaka albo Kwiatkowskiego), że obaj skomentowali jedną połowe jakiegoś meczu NBA. 

Niby nic nie zwykłego ale dobrą drogą idą panowie.

 

Tomczaka bardzo fajnie się sluchało już jak komentował Śląsk a Kwiatkowski jako eskpert to też bardzo przystępna opcja. Zwłaszcza w porównaniu do tego co się dzieje na C+ (ostatnio u kumpla po 5 minutach wyłączyliśmy i jechaliśmy ze streama :D ).

Tylko Kwiatkowski musi nauczyć się nie wtrącać co już w podcaście Przerwy rzadko mu wychodzi a co dopiero na meczu gdzie są emocje.

 

Ktoś słyszal w ogóle o tym projekcie? Wie coś może wiecej albo wie gdzie mozna go dorwać? 

LBS, może Ty coś wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek Tomczak na razie nie chce wrzucać. Jeśli im się uda poważniej w komentowanie zagłębić, to powinno się coś zacząć pojawiać.

No i skomentowali 1 kwartę, a nie połowę.

 

o dzięki! szybka odpowiedź ;) 

 

kumam, kumam

widocznie coś się mojemu kolesiowi pomyliło albo się za bardzo napalił

 

tak czy siak trzymam kciuki za nich! :D

 

wiadomo jaki mecz komentowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że chłopaki lepiej ogarniają od Wojtka co się dzieję w dzisiejszej NBA. Do tego obaj mają bardzo spoko głos do komentowania i umiejętnie wplataja angielskie słowa w przeciwieństwie do Wojtka.

 

Fajnie by bylo jakby ktoś w TV to zauważył, ale bez szans raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest bez szans. Można zorganizować im -nawet forumowo- akcję i masowo podsyłać to do NC+. Przecież teraz każdy ma Twittera, można wrzucić jakiś ogólny #hash i podlinkować do osób związanych z NC+ sport, mniej lub bardziej bezpośrednio. Akurat dzisiaj wcale nie jest to niemożliwe, a na dobrą sprawę jeszcze jutro do śniadanka ktoś w Wawie mógłby ogarniać ten filmik. C'mon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest bez szans. Można zorganizować im -nawet forumowo- akcję i masowo podsyłać to do NC+. Przecież teraz każdy ma Twittera, można wrzucić jakiś ogólny #hash i podlinkować do osób związanych z NC+ sport, mniej lub bardziej bezpośrednio. Akurat dzisiaj wcale nie jest to niemożliwe, a na dobrą sprawę jeszcze jutro do śniadanka ktoś w Wawie mógłby ogarniać ten filmik. C'mon.

C+ kompletnie zlewa opinie widzów odnośnie NBA(nie jedan raz ich forum było spamowane licznymi hejtami). Nie ma co liczyć na większe zmiany, bo to wiązałoby się z odstawieniem Wojtka, a on sam nigdy by na to nie pozwolił w końcu jest przecież pionierem i wzorem.

 

Musimy wierzyć, że za rok Eleven wkroczy do akcji i podkupi NBA, nie ma innej opcji.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od jakiegoś czasu uważam, że Wojtek ma tam taką pozycję, że to tylko od niego zależy obsada stołków komentatorskich i ogólnie wygląd zespołu w c+ (co może potwierdzać to, jak w dupę wchodzą mu pozostali podczas spotkań). I właśnie przez niego przechodzą takie akcje, na co on leje i nie puszcza dalej lub wycisza. Ewentualnie jakiś jego podwładny mu to przekazuje, grzecznie, żeby nie wylecieć. 

 

Tak sobie tylko rozważam. 

 

A Kwiatek wykonuje podchody pod kolejny krok w "zarabiać kasę tylko na gadaniu o koszu", o czym ktoś już tutaj pisał kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ kompletnie zlewa opinie widzów odnośnie NBA(nie jedan raz ich forum było spamowane licznymi hejtami). Nie ma co liczyć na większe zmiany, bo to wiązałoby się z odstawieniem Wojtka, a on sam nigdy by na to nie pozwolił w końcu jest przecież pionierem i wzorem.

 

Musimy wierzyć, że za rok Eleven wkroczy do akcji i podkupi NBA, nie ma innej opcji.

 

Aha, mój błąd. Nie miałem pojęcia. W takim razie dodam tylko, pewnie ku uciesze ogółu, że jak w Eleven im się zachce to pewnie wystarczy pstryknięcie palcami. Po obserwacji, jak podpierdalają ligi piłkarskie nie mam żadnych wątpliwości. Plus gdzieś w tym roku (możliwe, że na dniach, albo już się to dzieje/stało) Eleven stanie się produktem Al Jazeera. Więc szejki witajo, całujo, a z portfela znika dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Eleven faktycznie wykupiło NBA, to mam nadzieję, że dadzą możliwość słuchania oryginalnego komentarza. To by była najlepsza opcja, chociaż przyznaję, że Kwiatkowsi i Tomaczak są lepsi od WM, więc taka zmiana też byłaby niezła.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.