Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co w tym dziwnego, chciałeś się przyjebać, ale nie wyszło - no trudno.

 

Potrafię wymienić z ośmiu znanych userów e-nba, którzy czytają 6G i nie sądzę aby wstydzili się tego.

 

Ja też nie uważam, że to dziwne. Sądzę, że Szósty Gracz jest na wysokim poziomie ( a właściwie te elementy, o których sam wspomniałeś kilka postów temu, choć strasznie brakuje systematyczności)  natomiast stwierdzam fakt, że uważa tak większość użytkowników forum .

 

Dziwi mnie natomiast ta zabawa z koszulkami, myślałem że to jakaś akcja charytatywna, a to tylko rozszerzenie asortymentu poznańskiej formy sprzedającej meble :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie uważam, że to dziwne. Sądzę, że Szósty Gracz jest na wysokim poziomie ( a właściwie te elementy, o których sam wspomniałeś kilka postów temu, choć strasznie brakuje systematyczności) natomiast stwierdzam fakt, że uważa tak większość użytkowników forum .

 

Dziwi mnie natomiast ta zabawa z koszulkami, myślałem że to jakaś akcja charytatywna, a to tylko rozszerzenie asortymentu poznańskiej formy sprzedającej meble :nevreness:

Zwykły element promocji, w mniejszym stopniu chyba dążenie do zarobku - w końcu ile tych koszulek sprzedadzą, pewnie nie za wiele, ale z drugoej strony te kilka k userów których mają to niemały target.

 

Lepiej mieć koszulkę 6G niż jakiegoś youtubera z dupy, który nie przekazuje żadnych większych wartości.

 

Sorry fluber za ten pocisk, piszecie dwuznaczne posty się potem gotuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednio interesujacy ten artykul, spodziewalem sie wiecej cytatow Jordana i jego spostrzezen

 

macie palme za freehttp://www.podcast.de/podcast/102408/  , bo widzialem juz komentarze na 6g z moim cytatem jak bym blefowal zeby tylko dostac ten artykul, haha- nara cioty, grosza nie zaplace, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednio interesujacy ten artykul, spodziewalem sie wiecej cytatow Jordana i jego spostrzezen

 

macie palme za freehttp://www.podcast.de/podcast/102408/  , bo widzialem juz komentarze na 6g z moim cytatem jak bym blefowal zeby tylko dostac ten artykul, haha- nara cioty, grosza nie zaplace, pozdrawiam serdecznie

Całe szczęście, że nie zapłaciłeś.

 

Dopiero by było!

 

A tak to jesteś taka spryciulka, wyskomlałeś co ? 

 

Aj, ty ty!

 

Może zrobimy Ci jakąś ściepę w nowym sezonie - forumowicze zrzucą się po 50gr na abonament dla Ciebie, żebyś nie musiał dzieciom kromki od gęby odmawiać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.