Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie sam tytuł mnie już negatywnie nastawił do tego, jak można rozpatrywać kandydaturę gracza, który nie ma nawet 10PPG w sezonie i w pierwszej piątce wyszedł 3 razy, a do tego jest skrzydłowym rzucającym 41% z gry  :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mirotić sporo zyskuje tym, że jako jedyny liczący się w walce o ROY gra w solidnej drużynie na PO.

 

Dla mnie chyba Noel powinien być bliżej (albo nawet nad) Wigginsa.

Dokładnie, spodziewałbym się raczej tekstu: Czy Noel może wyprzedzić Wigginsa? Jeżeli już porównujemy staty po ASG to Noel ma 13 punktów, 10 zbiórek, 2,5 przechwytu i 3 bloki, 49% z gry, no i jest świetnym obrońcą obręczy. Do tego tylko -1,4 punktu z nim na parkiecie ma Phila po ASG :nevreness:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirotić jest fajny, Wiggins również, ale Mirotić jest kozakiem dopiero od miesiąca.

 

Wiggins miał słaby początek, potem się rozkulał, za to Noel od początku jest kozakiem w D i jego wpływ na zespół w skali sezonu jest najrówniejszy  i coraz większy.

 

Po trade deadline Noel robi 13.1 punktów, 10.1 zbiórek, 2.8 bloków i 2.4 przechwytów  (za 6tym) do tego znacząco poprawił atak: 

FT pod 70%, FG pod 50% i blisko 2apg. Zdecydowanie najbardziej wszechstronny i impactujący rookie w tym roku.

 

Poza tym, polecam art: 

http://www.nba.com/sixers/news/150326-noel-roy

 

Na tą chwilę jedynie Gobert jest gościem z podobnej półki - wyższej pod względem obony 1on1 i bronieniu samej obręczy, ale Nerlens jest lepsiejszy w help D, stealach , jest bardziej mobilny. 

 

Modle się o jego zdrówko i zdrówko Hansa + to , żeby sfitowali jako-tako, a będziemy mieli w przeciągu roku-2 defensywne monstrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Szósty Gracz postanowił dać czasowo darmowy dostęp do portalu i wielki brawa za to. Szkoda, że drugi artykuł na stronie dzisiaj ma tytuł: "Czy Nikola Mirotic może zagrozić Andrew Wigginsowi w wyścigu o ROY?" i zaczyna się tak:

Andrew Wiggins jest najlepszym strzelcem wśród debiutantów ze średnią 18.2 punktów. Nikola Mirotic znajduje się tuż za nim zdobywając 17.3, będąc trzecim strzelcem trzeciej najlepszej drużyny Wschodu.

Nie wiem czy to na tej statystyce autor oparł treść artykułu, ale nie wygląda to dobrze.

Jeszcze raz powtarzam artykułów Szczepańskiego się nie czyta i nie wyrabiać sobie opinii o portalu na podstawie jego artykułów, bo to tylko zwykłe przepisanie różnych liczb. Poczytać sobie Kwiatkowskiego, a najlepiej Kujawińskiego, a zwłaszcza te gdzie opisuje historie z dawnych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hej nowa Przerwa na Żądanie Extra m.in. od chłopaków z 6G 

 

wrzucam dlatego że jest to już 100 odcinek i należy się szacuneczek że tyle im się chce za darmo robić no i że się utrzymali tak długo na naszym wybrednym polskim rynku ;)

 

PIONA! 

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to jak oceniacie pnż? warto tego posłuchać?

 

Jeśli oczekujesz fachowej rozmowy na poziomie tego forum to raczej nie. Jeśli natomiast chcesz posłuchać luźnej dyskusji na temat obecnych wydarzeń a przy okazji dowiedzieć się co słychać w NCAA - jak najbardziej. Ja bardzo lubię ten podcast, ale nie każdemu może podpaść w szczególności jeśli na co dzień przegląda newsy i arty na stronach z US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany były, ale się zmyły. Razem z innym userem z forum uznaliśmy, że jak będziemy hmmm mentalnie gotowi to do sprawy wrócimy. Niestety do takiej akcji potrzeba czasu, a obecnie sam go za wiele nie mam, czasu starczy mi tylko na zabawę w futbolowe ATF, a resztę forum czytam z parodniowym opóźnieniem. Trochę mnie poruszyły słowa Kwiatkowskiego o tym, że nie mają konkurencji dlatego są najlepsi, ale na tą chwilę to się raczej nie zmieni. Być może w offseason będzie więcej czasu na ponowne podejście do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.