Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

bulek,

 

tak sobie myślę, że sprawiedliwie będzie jeśli zaoferujesz taki sam % swojego budżetu jaki dałeś kiedy myślałeś, że masz ponad 100$. Ewentualnie mogę po prostu zabrać Ci z budżetu odpowiednią kwotę i dodać Price'a

Panowie trochę bez sensu jest operowanie tutaj procentami i mówienie, że zmienia sie tylko skala. W przypadku $100, po wydaniu 10% zostaje nam $90, czyli mamy potencjalną możliwość wyciągnięcia z waiverów dziewięćdziesięciu zawodników, przy dziewięciu w opcji $10...

W obronie Bulkowego Dólara...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta ja to widze nawet po tym, jak musze grac. np. w zeszlym sezonie w 10 zespolowej FB1 wygralem majac stosunkowo malo ruchow na FA, bo wystarczylo miec dobry draft plus jakies tam drobniejsze zmiany pozniej. natomiast w 18 zespolowej LE (liga roto Mac) zajalem drugie miejsce, czy rok wczesniej pierwsze i mimo tez dobrych draftow musialem nakombinowac na FA, bo kazdy nowy gracz dochodzacy do puli wartosciowych dawal przewage - wieksza niz nowi wartosciwi FAs w FB1.

Wg mnie mieszasz dwie perspektywy. Zgadzam sie, ze wplyw dobrego FAsa na jedna druzyne w glebszej lidze jest wiekszy niz w plytszej [co argumentujesz i czego zdaje sie doswiadczyles]. Natomiast uwazam za totalna bzdure twierdzenie, ze 10 zespolowa lige wygrywa sie draftem, a 18-osobowa FAsami. Jest wrecz przeciwnie! W jaki sposob draft w glebszej lidze ma mniejsze znaczenie gdy pobierasz znacznie wiecej zawodnikow??? Ergo dobrym draftem odskakujesz bardziej od konkurencji. Co wiecej, jak spudlujesz gracza za przecietna pensje w "10" to na FAsach mozesz ich w miare latwo zastapic natomiast jak spudlujesz takiego gracza w "18" to juz gorzej tylko dlatego, ze jest o 100 mniej kandydatow i poziom dostepnych za darmo graczy jest duzo nizszy.

Dlatego z perspektywy ligi, im glebsza tym mniejszy wplyw na wyniki maja FAsy. Ale nie pojedynczej druzyny - pewnie, ze jak wyciagniesz w "18" kilku swietnych FAsow to Ci pomoze wygrac, ale to samo dotyczy "10" i kazdej innej, ot sprowadza sie to do oczywistej oczywistosci, ze dobrzy gracze za darmo pomagaja wygrac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, przyznaję się z góry, o jakiekolwiek trejdy przed rozpoczęciem jest trudno. Draftuje zazwyczaj tak, aby stworzyć w miarę możliwości kompletną drużynę, nie wybierając, tudzież licytując "best available", więc po drafcie nie mam raczej deficytu na żadnej pozycji i po prostu czekam, co z tego mojego bajzlu wyniknie... Niemniej jednak na wszelkie propozycje ekspresowo odpowiadam, ale jak do tej pory nic mi dupy nie urwało...

Stąd ta stagnacja w moim teamie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, kontuzja Love'a o ile pechowa o tyle to piekny przyklad dlaczego nie jestem fanem strategii gwiazdy i wypelnienia...

bo to by bylo na tyle jesli chodzi o sezon Team Wariera i jak dla mnie dolacza do grupy "skazany na 3 lige".

 

Benon, kompletna druzyna zazwyczaj ma trojki i FT% ;-) Zreszta w tej uwadze nie chodzilo o Wasze wyjasnienia, w koncu tez znam to wrazenie z podraftowej druzyny kiedy wydaje sie taka fajna i nie ma obowiazku wymian, ot stwierdzilem fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.