Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko na tej podstawie widac, ze wschod jest duuuzo lepszy niz zachod ;-)

czy lepszy czy gorszy to wyjdzie w praniu. teraz to gdybanie. swoją drogą chyba też to że draft był te 2 tyg później też zrobiło swoje. jak ktoś z dywizji x będzie chciał jakieś wnioski po east i west wyciągać to życzę powodzenia ;p

 

a co do draftu i odczuć po nim - było fajnie. 1st time ever u mnie i się dobrze bawiłem. 3h zleciało szybko. bardzo szybko.

 

[TABLE=class: simpletable]

[TR]

[TH=colspan: 4]Ferajna[/TH]

[/TR]

[TR=class: table-header]

[TH=colspan: 3]Budget[/TH]

[TH]$200[/TH]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]1.[/TD]

[TD=class: pick](2)[/TD]

[TD=class: player]Kevin Durant (OKC - SF)[/TD]

[TD=class: cost last]$92[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]2.[/TD]

[TD=class: pick](20)[/TD]

[TD=class: player]John Wall (Was - PG)[/TD]

[TD=class: cost last]$32[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]3.[/TD]

[TD=class: pick](45)[/TD]

[TD=class: player]JaVale McGee (Den - C)[/TD]

[TD=class: cost last]$14[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]4.[/TD]

[TD=class: pick](24)[/TD]

[TD=class: player]Danny Granger (Ind - SF,PF)[/TD]

[TD=class: cost last]$24[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]5.[/TD]

[TD=class: pick](105)[/TD]

[TD=class: player]Kemba Walker (Cha - PG)[/TD]

[TD=class: cost last]$4[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]6.[/TD]

[TD=class: pick](110)[/TD]

[TD=class: player]Brook Lopez (Bkn - C)[/TD]

[TD=class: cost last]$14[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]7.[/TD]

[TD=class: pick](117)[/TD]

[TD=class: player]Kyle Korver (Atl - SG,SF)[/TD]

[TD=class: cost last]$2[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]8.[/TD]

[TD=class: pick](123)[/TD]

[TD=class: player]Eric Bledsoe (LAC - PG,SG)[/TD]

[TD=class: cost last]$4[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]9.[/TD]

[TD=class: pick](129)[/TD]

[TD=class: player]Brandon Bass (Bos - PF,C)[/TD]

[TD=class: cost last]$4[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]10.[/TD]

[TD=class: pick](134)[/TD]

[TD=class: player]J.J. Redick (Orl - SG)[/TD]

[TD=class: cost last]$2[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]11.[/TD]

[TD=class: pick](171)[/TD]

[TD=class: player]Udonis Haslem (Mia - PF)[/TD]

[TD=class: cost last]$1[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]12.[/TD]

[TD=class: pick](192)[/TD]

[TD=class: player]Kendrick Perkins (OKC - C)[/TD]

[TD=class: cost last]$2[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]13.[/TD]

[TD=class: pick](198)[/TD]

[TD=class: player]Royce White (Hou - SF)[/TD]

[TD=class: cost last]$1[/TD]

[/TR]

[TR=class: table-footer]

[TD=class: unused-budget, colspan: 3]Unused[/TD]

[TD=class: remaining-budget]$4[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

z samych wyborów jestem w sumie dosyć zadowolony. jeszcze co prawda nie wiem w którym kierunku mój team zmierza ale Duranta, Walla i McGee których chciałem mam. reszta wyszła w sumie przy okazji, póki co cieszę się z wyboru Kemby, Bledsoe i Grangera (choć chciałem George z Indiany ale był za drogi dla mnie). jedynie co mnie wkurza, to to że Gortata (a co, o swojego trzeba się starać ^^) nie mam ale McGee był u mnie dla niego alternatywą (i dwa razy tańszy był jak się okazało).

zostaje mi poanalizować trochę team i zastanowić się nad ewentualnymi trade'ami.

tak więc reasumując ja jestem zadowolony z draftu. może dlatego że to mój pierwszy raz ;p ale tak czy owak jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)a tu sie okazalo, ze nasz draft nie mial nic wspolnego z Waszym.

Azaliz co w tym dziwnego? :-)

Wiadomo, ze draft draftowi nierowny, zwlaszcza ze...

 

Tylko na tej podstawie widac, ze wschod jest duuuzo lepszy niz zachod ;-)

... draftowaliscie duzo pozniej i wiele osob od Was mialo okazje przetrawic nasze wyniki. A i czasem nawet skonsultowac!

Ale jezeli lepiej sie poczujesz w ten sposob formulujac korespondencyjna rywalizacje miedzy ligami, to prosze uprzejmie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy tu jakies zawody w lizaniu dupy slawkowi?

Z mojej strony ta uwaga byla glownie w kierunku porownania lig, nic na to nie poradze, ze to akurat Slawek wyglada tam jak faworyt.

 

A poniewaz kilka osob zapytalo i nic tak nie rozkreca dyskusji podraftowej jak opinie komu jak poszlo to wrzuce swoja ;-)

Przy czym podkreslam jak tylko mocno moge, ze to przy dzisiejszych skladach [znaczy moze sie szybko zmienic przez FAsy/trejdy] i

wg moich szacunkow [ktore moga byc do bani, wiec nie ma co tego traktowac jako jakas wyrocznie]:

 

"Skazani na 3 lige" w znaczeniu, ze zaczynaja z duzego dola:

Don't Tread on Me

Devastation Team

Zbieranina

 

"Contenderzy" w znaczeniu, ze zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na pudlo [kolejnosc losowa]:

Holy Grail

mac

Lajkersik

Łódzcy Ceglarze

NEVERWINS

Tottenham Cavaliers

woLF-Pack

 

Co sadzicie? Jakie sa Wasze rankingi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wilq Twoje "szacunki" moga byc do bani i szanse na to ze sie spelnia sa bardzo niskie (znajac losowosc tej gry), po co w ogole je tu umieszczac. Poza tym pisanie ze Slawek juz to wygral jest zupelnie nie na miejscu. Zwlaszcza ze sezon sie jeszcze nie rozpoczal. Na przyszlosc prosilbym zebys zachowal takie uwagi dla siebie.

Mam wrazenie ze srednia wieku na tym forum jest bardzo niska, w ogole co to za akcja z Qas'em? powinienem to napisac w drugim temacie, ale nie chce mi sie juz tworzyc nowego postu. Najpierw gosc robi jakies zupelnie irracjonalne trejdy a potem i tak tych zawodnikow ktorych wymienil, wywala na waiver.

Nastepna sprawa, nie wiem czy tylko mi muli e-nba.pl , macie tu jakis zesrany serwer czy co. To samo zreszta mam na yahoo, poki co espn wygladalo dla mnie duzo bardziej korzystnie. Od razu uprzedzam, ze dzieje sie to tylko i wylacznie na tych dwoch stronach. Nie prosze o zadne rady, co jakis czas przy odswiezaniu nastepuje "zgon" i trzeba czekac z 20sek az zatrybi. Co do yahoo to sie nie dziwie, jest pewnei oblegane przez miliony userow, ale tutaj? Zaznaczam ze przed zmiana szaty graficznej ow problem nie wystepowal.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepna sprawa, nie wiem czy tylko mi muli e-nba.pl , macie tu jakis zesrany serwer czy co. To samo zreszta mam na yahoo, poki co espn wygladalo dla mnie duzo bardziej korzystnie. Od razu uprzedzam, ze dzieje sie to tylko i wylacznie na tych dwoch stronach. Nie prosze o zadne rady, co jakis czas przy odswiezaniu nastepuje "zgon" i trzeba czekac z 20sek az zatrybi. Co do yahoo to sie nie dziwie, jest pewnei oblegane przez miliony userow, ale tutaj? Zaznaczam ze przed zmiana szaty graficznej ow problem nie wystepowal.

Pozdrawiam ;)

to chyba coś u ciebie bo ja na mobilnym necie z playa nie mam żadnych problemów ani z tutejszym forum ani z yahoo. luknij może inną przeglądarkę

 

a tak w ogóle to kasy na waiverów nie mieliśmy mieć 10$ + to co zostało po drafcie? obecnie jest 100$ + resztki z draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wilq Twoje "szacunki" moga byc do bani i szanse na to ze sie spelnia sa bardzo niskie (znajac losowosc tej gry), po co w ogole je tu umieszczac.

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, mam przepraszac za swoja opinie czy jak?

Przeciez gdyby opierac sie na zasadzie "nie pisac czegos co moze sie nie sprawdzic" to cale forum o FB nie mialoby sensu ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

nie no, nie bede specjalnie przegladarki zmienial dla tego forum ;) dziwna sprawa.

 

Też miałem kłopoty z Yahoo na początku (Chrome)- ale "same" przeszły. Może kwestia jakichś aktualizacji. Natomiast z E-NBA - nigdy. Może po prostu odpalasz równocześnie te strony i tak naprawdę to tylko Yaho zamula?:)

 

 

 

EDIT: UWAGA!!!

 

ZMieniłem Waiver Budget- pomyliłem się wcześniej i dałem 100$ + to co zostało z draftu. A tak naprawdę powinno być 10$ + to co zostało. Sorry za zamieszenie - od paru tygodni mam zapieprz w pracy i nie ogarniam niestety tego wszystkieto tak jak powinienem czego efektem jest nie tylko brak przygotowania do draftu ale takie błędy:)

 

pzdr

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az tak glupi nie jestem :) po prostu cos jest nie tak, nie dociekam zbytnio bo wystarczy odswiezyc i smiga. z enba wyglada to tak, ze niby cala strona sie pobrala, jednak mam przed soba bialy ekran. Yahoo natomiast po prostu muli, dlugo sie wczytuje. Zostawmy to juz, mam radiowke, moze po prostu u nich cos jest nie tak i niektore strony zamula. Jak juz pisalem, nie stanowi to dla mnie wielkiego problemu, z innymi stronami jest ok. Zreszta nie jest to odpowiedni temat na tego typu rozmowe, takze niech to bedzie ostatni taki post ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Zaczęliśmy w innym wątku dyskusję co do kształtu ligi w przyszłym roku. Wydaje nam się, że 18-osobowe ligo to jednak za dużo, optymalne byłyby 15 osobowe. Przy większej lidze zabawa z wymianami z FA jest dużo słabsza- tylko spójrzcie co teraz jest na rynku (a teraz mamy 17 a nie 18 GMów). Dlatego propozycja jest taka, żeby za rok utworzyć jednak 3 ligi po 15 GM-ów każda (ewentualnie 4 ligi jeśli będą chętni). Jeśli nie będzie za wielu głosów sprzeciwu- to oznaczać to będzie, że do I ligi awansuje 5 a nie 6 najlepszych zespołów.

 

Czekam na wasze głosy do powiedzmy środy do 20. Później ogłaszamy ostateczny warunki awansów/spadków żeby każdy wiedział na czym stoi jak najwcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.