Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

@ wilQ

 

Ciebie nie spytałem bo moim zdaniem (i sądząc po niektórych wpisach nie tylko moim) się ewidentnie wzmacniałeś, więc poz odpowiedzia bo dostaje +20 reb + 10% do FG niewiele pewnie bym sie dowiedział :) ale ok, może bys napisał o zamiarach drugiej strony (tyle że rotacje Dallas nawet po głupim preaseason było widać, więc +25 min dla RB to bym trzeźwy nie kupił).

 

@all

moim zdaniem propozycje bodajże Croolick'a i wilQ'a są dobre - rozmawiajmy/piszmy/mailujmy przed wetowaniem, inaczej nie bedziemy mieli żadnego trejdu w tej lidze bo każdy będzie napierdzielał weto bez patrzenia na wymienianych zawodników :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam chwilowo neta więc czasem gdzieś u kogoś wejdę na forum

widzę, że poszło veto

m.in. ja vetowałem gdyż wg mnie trade był nie równy - nie wiem czy jest sens się tłumaczyć była to po prostu moja decyzja, błędna czy dobra to nie wiem (na pewno nie zajmowałem się długo tą sprawą, oglądająć trade z każdej strony - nie mam na to czasu a teraz jeszcze neta)

poza tym skoro tak samo stwierdziło 6 Gm tzn że coś w tym było nie tak

puście jeszcze raz może wasze argumenty przekonały kogoś z tej 6 i tym razem przejdzie

 

w ogóle po omówieniu trade obie strony powinny przedstawić swoje racje by inni gm je także widzieli i mogli zrozumieć - jeśli tak było w przypadku tego trade to sorry, jak już pisałem nie miałem czasu tego obczajać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądnąłem swoją drużynę i widzę, że potrzebuję pilnego wsparcia na pozycji sg (szybko nie? czasu nie było :P)

no więc tak potrzebuję punktującego sg

w zamian mogę oddać paczkę przydatnych rolersów T.Zeller (tylko czekać jak się Varejao połamie), Rivers (ten się jeszcze sporo rozwinie) i biały kmieć z Minny - Budinger - ajkieś tam punkty zawsze robi.

Jak ktoś chce kogoś lepszego w zamian to jestem otwarty na propozycje! Każda będzie rozpatrzona (różnie może być z szybkością odpisania bo nie mam neta)! Oczywiście przyjęcie oferty będzie zależało od jakości sg ;)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie tu nie dzieje, wiec tak dla informacji i na pamiatke... tabela naszej ligi na SREDNICH na dzien 13 listopada...

 

Rank Team roto

1. Sopockie Trefliki 122,5

4. woLF-Pack 107

2. Holy Grail 100

3. Zbieranina 93,5

6. Łódzcy Ceglarze 93

9. Silesia Pacers 92

10. mac 87

7. Lajkersik 86,5

17. Devastation Team 86

5. Tottenham Cavaliers 78

11. Ferajna 72

12. Croolick Crew 71

8. NEVERWINS 64

14. Task Force 61

16. The Wire 57

15. Team Warier 54

12. Don't Tread on Me 52,5

 

Gratulacje dla Sopockich Treflikow, spektakularny start... glownie dzieki eksplozji Collisona, Duncana i Kobo.

Ale na nasze szczescia regresja niebawem go odwiedzi... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiłem się od dna ;)

Szczególnie cieszy mnie postawa Kemby. Gra obecnie o wiele lepiej niźli sezon temu i liczę że będzie kontynuował takie punktowanie.

Ponadto Lopez robi swoje (choć mógłby jeszcze czasem coś zebrać więcej ^^), McGee zaczyna grać tak jak na to liczyłem i mam nadzieję, że to początek jego większych minut na boisku i stałych dobrych zasobów punktów, zbiórek (te mógłby podobnie jak Lopez podciągnąć i na bank stać go na to) i bloków.

Korver (lubię tego gracza po prostu, nawet sam nie wiem dlaczego ^^) po trudnym początku radzi też sobie coraz milej, a Bledsoe mimo niezbyt pokaźnych minut ładne staty notuje. Do tego Redick robi swoje plus coś więcej (liczyłem na up statów jego w przypadku większej ilości minut).

Duranta na koniec ostawiłem bo to, że robi swoje to w sumie oczywista oczywistość.

 

ps. Wymieniona pierwsza 6tka kosztowała mnie całe 40$. Sam Durant to z kolei było 92$. Natomiast moi kochani kontuzjowani Wall i Granger warci na drafcie byli dla mnie o 16$ więcej niźli ta 6tka, która wraz z Durantem ciągnie mój zespół. Ciekaw jestem jak to u mnie się dalej potoczy, ale chyba na chwilę obecną Kebma to steal draftu obok takiego J.Crawforda czy J.R.Smitha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemba to faktycznie steal.

 

Ja juz coraz gorzej przędę. Słabnący Collison, cienki Robin, a dodać musze takich "asów" jak Booker, Price czy Brown. Szrot totalny. No i rozczarowujący Iguodala, chyba bust roku. Cały czas jadę na fajnym początku sezonu, ale niedługo to moze nie wystarczyć, bo maraton rozpoczęłem jak Usain Bolt 100 m, zebym tylko nie osłabł.

 

Ale o awans jak na razie martwic się nie musze, bo Dwight mi robi 50% z wolnych, ale nadrabia pkt, rebsami i blokami. Wystarcza, żeby go nie sprzedawać. Duet z Lakers + Duncan to ekstraklasa i oni mi wszystko ciągną. No i zajefajny Lillard, ale Darren sie musi obudzić, nie ma bata. Price, Kidd to solidni zadaniowcy i robią to co należy, choc FG% AJ psuje mi ten wskaźnik dokumentnie.

 

Patrząc na czołówkę to chyba bez niespodzianek. Evilian, Benon, Cubebrick, Zodd czyli faworyci w formie. Zastanawia słabe miejsce Croolicka, i to jest chyba mała sensacja. Chyba sie nie obędzie bez trejdów, bo zmianami na FA niewiele mozna podreperować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze sie przyznac, ze tamta tabela miala buga. Policzylem straty tak jak inne kategorie przez co druzyny slabe w tej kategorii wygladaly mocniej niz powinny. W ramach poprawy wrzucam dzisiejsza tabele na srednich, tym razem powinno byc dobrze ;-)

 

Rank Team roto

5. Łódzcy Ceglarze 113

3. woLF-Pack 105

2. Holy Grail 104

1. Sopockie Trefliki 97

6. Ferajna 87

7. Lajkersik 86,5

7. Tottenham Cavaliers 84

12. mac 82

4. Zbieranina 81

11. Silesia Pacers 81

10. NEVERWINS 71

13. Team Warier 69

16. Devastation Team 69

14. Croolick Crew 68,5

14. Task Force 67

9. Don't Tread on Me 65

17. The Wire 47

 

Takze te gratulacje, ktore poszly do bulka raczej powinny pojsc do CubeBricka ;-)

Pomimo iz ma troche niedogranych gier, wiec ta srednia jest zawyzona to KMart, Teague czy JR szaleja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czułem, że cos jest nie tak, bo mam dużo wiecej wykorzystanych slotów niz konkurencja. Ale w roto średnia de facto nie ma najmniejszego znaczenia, są ciągłe rotacje w składach druzyn, wiec sugerowanie sie srednimi zawodników w aktualnych składach tworzy fałszywy często obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze sie przyznac, ze tamta tabela miala buga. Policzylem straty tak jak inne kategorie przez co druzyny slabe w tej kategorii wygladaly mocniej niz powinny. W ramach poprawy wrzucam dzisiejsza tabele na srednich, tym razem powinno byc dobrze ;-)

 

Rank Team roto

5. Łódzcy Ceglarze 113

3. woLF-Pack 105

2. Holy Grail 104

1. Sopockie Trefliki 97

6. Ferajna 87

7. Lajkersik 86,5

7. Tottenham Cavaliers 84

12. mac 82

4. Zbieranina 81

11. Silesia Pacers 81

10. NEVERWINS 71

13. Team Warier 69

16. Devastation Team 69

14. Croolick Crew 68,5

14. Task Force 67

9. Don't Tread on Me 65

17. The Wire 47

 

Takze te gratulacje, ktore poszly do bulka raczej powinny pojsc do CubeBricka ;-)

Pomimo iz ma troche niedogranych gier, wiec ta srednia jest zawyzona to KMart, Teague czy JR szaleja.

Zasmuciłeś mnie, muszę przyznać... Trzeba będzie zrewidować nieco swoją grę i przemeblować w miarę możliwości składzik Zbieraniny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze sie przyznac, ze tamta tabela miala buga. Policzylem straty tak jak inne kategorie przez co druzyny slabe w tej kategorii wygladaly mocniej niz powinny. W ramach poprawy wrzucam dzisiejsza tabele na srednich, tym razem powinno byc dobrze ;-)

 

Rank Team roto

5. Łódzcy Ceglarze 113

3. woLF-Pack 105

2. Holy Grail 104

1. Sopockie Trefliki 97

6. Ferajna 87

7. Lajkersik 86,5

7. Tottenham Cavaliers 84

12. mac 82

4. Zbieranina 81

11. Silesia Pacers 81

10. NEVERWINS 71

13. Team Warier 69

16. Devastation Team 69

14. Croolick Crew 68,5

14. Task Force 67

9. Don't Tread on Me 65

17. The Wire 47

 

Takze te gratulacje, ktore poszly do bulka raczej powinny pojsc do CubeBricka ;-)

Pomimo iz ma troche niedogranych gier, wiec ta srednia jest zawyzona to KMart, Teague czy JR szaleja.

jak jest remis w punktach to co decyduje o kolejności między dwoma drużynami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na czołówkę to chyba bez niespodzianek. Evilian, Benon, Cubebrick, Zodd czyli faworyci w formie. Zastanawia słabe miejsce Croolicka, i to jest chyba mała sensacja. Chyba sie nie obędzie bez trejdów, bo zmianami na FA niewiele mozna podreperować.

Ja jako faworyt? Ja się cieszę, że póki co daję radę i że nie zamykam tabeli ;) Zresztą miałem opinie co do swojej ekipy że strasznie płytka jest i co najwyżej na 2gą ligę się załapię, ale twardy jestem i ciągnę ten wózek, a moi gracze po dosyć byle jakim początku ostatnio zaczęli ciągnąć w górę. Liczę że Wall jak wróci da kopa mojemu teamowi jeszcze bardziej. Na Grangera już w sumie nie liczę ale szkoda mi wywalić takiego grajka z teamu. Może na 2-3 ostatnie miechy regularnego wróci i będzie przydatny.

Ponadto pierwszy raz gram w fantasy i nawet nawet daję póki co radę. Wychodzi u mnie niestety brak znajomości dobrej zawodników i nieraz kierowanie się nazwiskiem/statami yahoo.

 

jak jest remis w punktach to co decyduje o kolejności między dwoma drużynami?

Jak się nie mylę to chyba decyduje kto więcej wyższych pozycji w kategoriach zdobył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.