Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za brak odzewu, ale wypadł mi wyjazd i nie miałem możliwości odpowiedzieć. Na szczęście w tym czasie nie odbył się draft. Jak pisałem wcześniej - pasuje mi większość wieczorów i w wybranym terminie stawię się na 99%. 1% zostawiam, prawdopodobnie jak większość, na jakiś wypadek losowy. Tak czy inaczej wpływu na zmianę terminu już nie mam.

 

Muszę zakładać gadu?

 

Od tej pory powinienem być stale dostępny i nie ma groźby mojego wycofania z ligi. Będę aktywnie uczestniczył w wymianach i odpowiadał na wasze oferty. Wybaczcie, jeśli będziecie musieli czekać na odpowiedź dzień lub maksymalnie dwa. Ale takie sytuacje nie powinny się zdarzać często.

 

Pozdrawiam, za tydzień o tej będziemy mogli pomału podsumowywać nasze wybory. Do usłyszenia.

 

Dodane: Dlaczego godzina postów jest pokazywana jako dwie godziny wcześniej, niż jest to w rzeczywistości? Wysłałem posta przed 11, a wyświetla przed 9. Jakieś zmiany na forum, czy muszę zmienić coś w ustawieniach własnego profilu?

Edytowane przez Tru Warier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane: Dlaczego godzina postów jest pokazywana jako dwie godziny wcześniej, niż jest to w rzeczywistości? Wysłałem posta przed 11, a wyświetla przed 9. Jakieś zmiany na forum, czy muszę zmienić coś w ustawieniach własnego profilu?

ustaw właściwą strefę czasową w profilu (gmt+1 dla Polski). ja widzę Twój post dodany o 10:53.

 

ps. do draftu już coraz bliżej i nie tylko na West będzie można składami wybranymi oraz trade'ami się ekscytować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Wpisałem "ind", tak było szybciej :eagerness: Poszło siedmiu zawodników Indiany z tego co widzę. W sumie spodziewałem się 6, ale w końcówce wskoczył Psycho-T co cieszy. Jestem bardzo zaskoczony tym, że najdroższy mimo wszystko okazał się P.George. Cena mnie nie szokuje tak bardzo, bo jest wysoko w rankingach fantasy z tego co zdążyłem zauważyć i ludzie bardzo go cenią w tego typu grach. Tylko szczerze mówiąc myślałem, że najwięcej dali za Hibberta - ze względu na małą ilość mocnych centrów. Granger w spodziewanej przeze mnie cenie, do reszty ciężko mi się odnieść. Zobaczymy jak sytuacja będzie się rozwijała w naszym naborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft za mniej niz tydzien, wiec... juz ustawilem wlasne kwoty i nie moge sie doczekac ;-)

 

Co wazniejsze, czy kazdy probowal juz aplikacji draftowej do aukcji na Yahoo? Ku memu zaskoczeniu w West ktos stwierdzil, ze widzial to pierwszy raz na drafcie, wiec jak dla kogos to bedzie debiut naprawde polecam wejscie na jakikolwiek mock draft by chociaz to zobaczyc i wiedziec jak to dziala, co gdzie klikac, na co patrzec itp itd.

Przejscie z wezyka na aukcje zwykle wiaze sie z szokiem samo w sobie [nagle taaaaaki wybor!], wiec nie ma co jeszcze sobie utrudniac zycia technicznymi ograniczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.