Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Croolick, takie nagłe zmienianie budgetu jest niefajne. Dałem 10 za Price'a bo byłem przekonany, że jest setka, inaczej w życiu bym tyle nie dał. A teraz po jednym ruchu mam zerowy budget.

 

10 na cały sezon to troche za mało.

tyle że ta zmiana nie wynikała z niczego. wcześniej, jeszcze przed draftem w West ustalony został budżet waiver na 10$ + pozostałość z draftu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek ma racje, miałem wczoraj o tym pisać jak croolick w trakcie zmieniał budżet, że pewnie ludzie już poustawiali waivery i będzie zonk...

Tez tak zrobilem, ale croolick mnie wybronil od wpadki i to troche dziwna sytuacja. Moze damy prawo bulkowi do wycofania sie z pobrania?

W koncu 10% ze 100 to co innego niz 10% z 10, a zasada w lidze zostala zmieniona doslownie z dnia na dzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Przepraszam - widzę, że namieszałem trochę. Dyskusja była, że jest 10$ było postanowione już dawno- ale faktycznie nie dodałem tego w FAQu więc niektórzy mogli nie doczytać.

 

 

Nie wiem czy można teraz jeszcze coś z tym zrobić. Mogę ewentualnie dodać wszystkim po 90$- czyli każdy miałby 100$ + pozostałości z draftu. Tylko że wtedy będziemy mieli inne warunki gry niż Zachód. Co myślicie?

 

 

EDIT: może pomysł Wilq jest dobry- kto chce niech się wycofa ze swojego ruchu waiverowego. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dogadajmy się z pozostałymi, aby wprowadzili zasady takie jak u nas (powiedzmy $50+pozostałości), bo to co jest teraz to tak nieznacząca kwota, że aż szkoda sobie głowę zawracać jakimiś waiverami. Bulek ma już z głowy na ten przykład. Nie widzę żadnych pozytywów obecnego stanu ($10), więc myślę, że pozostałę dywizje też powinny na to pójść, bez znaczenia czy będzie to $50, $70, czy $100...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benon, kwota tak naprawde nie ma znaczenia bo to tylko zmienia sie skala [tu 1$ vs 10$] ot przy 100$ jest trudniej o podbicie o takiej samej wysokosci od 2 GMow.

Natomiast ma to znaczenie w kontekscie zostawionej po drafcie kasy o co chodzilo przy wprowadzeniu tej zasady. Trzyma sie tu kupy, wiec nie bede sie tego czepial. Tym bardziej, ze jest za pozno na zmiany bo na zachodzie juz pewnie wielu zawodnikow poszlo z waiverow, wiec oni nie moga sobie ot tak podniesc. Niech bulek i ewentualnie croolick sie wycofaja z pobrania jak chca [i gracz wraca na waiver!] i bedzie wszystko fajnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na decyzję Bulka- jeśli chce się wycofać z transakcji to tak zrobię bo nie widzę sprzeciwów.

Dziś wreszcie znalazłem czas więc wziąłem się za porządki - mam nadzieję, że już nie będzie takich wtop jak z tym waiver budget.

 

Zmieniłem już FAQ- dostosowałem go do naszej gry. Chyba wszystko to co najważniejsze uwzględniłem- przeczytajcie sobie i ewentualnie zgłaszajcie uwagi. Od dziś nie musicie szukać niczego w rozmowach- za obowiązujące zasady uznajemy te, które są tam zawarte.

 

Budżet 10$ + oszczędność z draftu zostaje na pewno w tym roku- za duże zamieszanie by było, zachód gra już od dawna... W przyszłym roku możemy dyskutować czy to będzie 10 czy może 20 albo 50$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem już FAQ- dostosowałem go do naszej gry. Chyba wszystko to co najważniejsze uwzględniłem- przeczytajcie sobie i ewentualnie zgłaszajcie uwagi.

Po pierwsze wielkie dzieki za swietna robote.

 

Po drugie garsc uwag skoro juz zapytales...

"nie mamy żadnych ograniczeń związanych z wysokością kontraktów"

Um, mamy, przez budzet i sloty wynosi ono 188$.

 

"I tak, wśród naszych starterów mamy:"

Pominales, ze trzebia miec 2 centrow.

 

"maksymalna ilości meczy do rozegrania (82- tyle co w sezonie zasadniczym)"

Przez bug/feature Yahoo mozna rozegrac wiecej, dopuszczamy czy nie?

 

"W innym wypadku nikt by nie wybierał zawodników ze słabszych teamów."

Raczej byliby tansi ;-) Zreszta to bylby ciekawy dylemat bo poza paroma wyjatkami nie ma pewnosci jakie druzyny by trafily do playoffow.

 

"zaufanego kolegi, żeby draftował za nas (pomysł sprawdzony na ostatnim drafcie East)"

O! Tego nie wiedzialem, kto byl zastepca i kogo zastepowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq

1. pisząc o kontraktach miałem na myśli Salary Cap:) a tutaj nie mamy ograniczeń. 188$? a nie 200$?

 

2. trzeba mieć dwóch centrów?:) Umknęło mi to:) takie były ustawienia w naszym drafcie?

 

3. moim zdaniem powinno być 82 - tak graliśmy w zeszłym roku więc tak zostawmy.

 

4. ok, byliby tańsi:) Fakt- to by mogło być ciekawe- ale jednak zostawmy klasyczne 82 mecze

 

5. pumeks- przez jakiś czas jego kolega licytował, później już wszedł do gry sam pumeks:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolick,

 

1. wiem co miales na mysli - mozna wydac na 1 zawodnika caly budzet - ale to jest jednak jakies konkretne ograniczenie.

BTW, wiem, ze to czepianie sie szczegolow ;-) 188$ bo 200$-12x1$ - Yahoo zostawia po dolarze na kazdy wolny slot.

 

2. Tak bylo na licytacji i jest w tej chwili w lidze na yahoo, wiec jestem troche zaniepokojony tym pytaniem ;-)

Ale skoro obroncy maja dodatkowy slot i skrzydlowi to dlaczego nie centrzy. To tworzy wiecej motywow na wymiany.

 

3. tzn co robimy jak ktos przekroczy? bedziesz je usuwal? Jakas kara?

BTW, chodzi o util gdzie mozna rozegrac dodatkowy mecz jak wystawisz 2 graczy na raz gdy zostanie tylko 1 mecz do rozegrania na tej pozycji.

W FBX to puszczaja wolno zeby sie nie babrac, ot wazne by wszyscy o tym wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ok- zmienię FAQ, żeby była pełna jasność.

2. wilq- mieliśmy tyle rozmów i tak dawno, że nie wszystko pamiętam. SKoro tak było to tak będzie, zaraz dopiszę:)

3. Hmm- nie wiem co z tym zrobić. Chyba faktycznie po prostu napiszę o tym, że istnieje możliwość zwiększenia tego limitu na UTIL. Rozumiem, że w praktyce oznacza to przekroczenie limitu max o 2 mecze?

 

P.S. posłałem Ci PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.