Skocz do zawartości

sezon 2012-2013- rekrutacja REZERWOWYCH!!!


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

@Benon

Zamykasz ligę- jesteś ostatnim menedżerem:) Od tej pory zapraszamy na listę rezerwowych. Śmiało Panowie, jestem niemal pewien, że ktoś z 32 osób się wykruszy.

 

Dziś wieczorem dam Wam znać o ostatecznym sposobie podziału i pewnie przeprowadzimy losowanie (albo zrobię to sam albo jeśli mi nie ufacie- możemy wypróbować jeden z kilku zakręconych sposobów jawnego losowanie które wymyśliłem:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem kilka ostatnich stron tematu i mając nadzieję, że mój głos nic nie zmieni, najnormalniej nie zagłosuję...:worked_till_5am:

A tak ogólnie to wpadłem w ten temat z buciorami, jak nieokrzesany cham... Mea culpa.

Witam wszystkich serdecznie. Zarówno tych znajomych, jak i tych jeszcze nie poznanych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, nie ma co przedłużać, opcja nr 2 zdobywa coraz więcej zwolenników- robimy losowanie. To co- mam je zrobić sam czy chcecie jakąś bardziej przejrzystą ale i skomplikowaną metodę?

 

EDIT: OK, potrzebuję dwóch ochotników do losowania. Jeden pomoże mi w ułożeniu list a drugi będzie strażnikiem uczciwości. To oznacza, że sędzia musi się rekrutować ze starych userów/Rotosophomores:)

 

 

Starzy Userzy (9 osóB)

 

 

QAS

Tyrion

Zalias

devilnevercry

bulek

Maciek9020

Lukasevic

Mac

Benon

 

RotoSophomores (9 osóB)

Matek

Croolick

bulls2006

tymczasowy0

gogalq

Tru warier

mhm mozesz

Cubebrick

Sławek Mróz (All-Star:) )

 

RotoRookies (14 osóB)

 

Evitacre

Lukacs

Seether

Ledley

January

Zodd

Masud

k1x

dig

grzana

zdzis

Dessys

bartk

ptb

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Croolick PW doszło?

 

@january

Numery w drafcie z tego co wiem wylosowane zostana przez yahoo przed draftem, bo chyba w końcu tak zadecydowaliśmy, czy nie?

 

 

A Benon jeśli w roto będzie draftował równie dobrze co w FP to rozniesie nas w pył :D

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławka wyróżniam bo nie wiem w co go wpisać- ani to user ani nowicjusz:) przypisałem go do zeszłorocznych graczy, żeby po równo było:)

 

 

OK, potrzebuję jeszcze dwóch ochotników, Maciek się zgłosił na pierwszego.

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, w końcu zrobię tak, że sam wylosuję:)

 

 

EDIT: Tak jak obiecałem- tak zrobiłem. Losowanie starszych userów i SophoRoto zakończone. Używałem programu Random.org/lists, tu (http://speedy.sh/6S7cN/sopho.png) i tu (http://speedy.sh/mCh8k/userzy.png) znajdziecie linki do printscreenów. Oczywiście nie kombinowałem- o czym chyba najlepiej świadczy to, że nie gram ze Sławkiem ani nawet z moim ulubieńcem Matkiem:) Co do nowych- zaraz zrobię dodatkowe losowanie. EDIT: losowanie zrobione (http://speedy.sh/6S7BN/nowi.png). Pierwszych siedmiu idzie na wschód, pozostali na zachód

 

EAST:

1. devilnevercry

2. lukasevic

3. Maciek 9020

4. Benon

5. Mac

6. Croolick

7. Cubebrick

8. Tru Warier

9. mhm możesz

10. Ledley

11. k1x

12. Seether

13. bartk

14. Zodd

15. January

16. Evitacre

WEST:

 

1. Matek

2. tymczasowy0

3. gogalq

4. Sławek Mróz

5. Bulls2006

6. QAS

7. Zalias

8. Tyrion

9. bulek

10.zdziś

11. dig

12. grzana

13. Masud

14. ptb

15. Dessys

16. Lucacs

 

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że każdy Cię posądzi o kombinowanie więc ten scriny się przydadzą

a nwoych userów też losujesz czy wg kolejności ich dodasz?

 

Trudno- kto mnie tu trochę poznał ten wie, że nie jestem z tych kombinujących. Zresztą spójrz na losowanie- bardzo chciałem grać ze Sławkiem no i z mistrzem gogalq- nie gram z żadnym. Chętnie też bym złoił dupę Matkowi- też gra w drugiej grupie.

 

 

EDIT: OK, mamy dwie równorzędne ligi. Za rok połowa z każdej ligi awansuje, gorsza połowa tworzy 2 ligę. Czas wyłonić komisarzy każdej ligi i zaczynamy zabawę.

Osobiście nie mam doświadczeń z yahoo- więc chciałbym wschód poprowadzić z kimś kto takowe ma. Poproszę ochotników o zgłaszanie się na PW albo tu, na forum.

 

Co do zachodu- pozostawiam sprawę otwartą, choć osobiście widziałbym gogalq (w końcu mistrz) w parze np. z jakimś userem grającym na yahoo wcześniej. Ale to tylko jedna z opcji- równie dobrze może to być Matek + ktoś z yahoo.

 

Jutro zaczniemy się przygotowywać do draftu no i potwierdzać udział w zabawie. Aha- wszyscy z mojej ligi: poproszę o potwierdzenie na PW, że gracie i maila od tych, którzy jeszcze mi go nie dali! Co do Zachodu- jak już się wyklaruje Komisarz to on będzie Wam mówił co macie robić:)Tymczasem proszę chętnych na tego komisarza o kontakt- albo na PW albo tu.

 

EDIT: oczywiście dalej rekrutujemy menedżerów- istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś się wykruszy przed draftem. Chętnych zapraszam na PW i w osobnym wątku (Rezerwowi)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zgłoszenia! Macie dużą szansę na grę- wciąż czekam na potwierdzenie udziału niektórych menedżerów.

 

EDIT: Temat jest przeznaczony dla tych menedżerów którzy chcą dołączyć do gry - a nie dal tych którzy chcą zmienić konferencję...

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej napisz, że wolałeś ich uniknąć, będzie przejrzyściej :D

 

Nie no żart, kto by nie losował, nie uniknąłby zbędnych podejrzeń.

 

Co do wyników losowania - głosowałem za losowaniem, bo chciałem mieć szansę konfrontacji z "all starem". I w sumie mam, ale troche żałuję, że nie zmierze się ani z Tobą, ani ze "starymi znajomymi" z innych lig - Benonem i Maćkiem. No cóż, trudno było o idealne losowanie.

 

P.S. Najlepiej przed założeniem lig wysłać do rookasów PW z przypomnieniem. Chodzi zwłaszcza o tych, co raz się wpisali, po czym skończyła się ich wizyta w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolicku nie panikuj z tym jahu - jak komiszowałeś w ESPN to w jahu połapiesz się w 30 sekund.

jeśli nigdzie nie komiszowałeś to w minutę...

 

co do grup to zawsze szansa na poznanie nowych ludzi (niektórych kojarzę oczywiście z forum, ale z lig fantasy raczej nie, więc dopiero czekają Was wielodniowe negocjacje transferowe...), no i bulkowi zamordyście można pokazać miejsce w szeregu ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

NIe narzekaj:)

 

@Lukacs

NIe będę już mieszał - bedą głupie komentarze, to po pierwsze. Po drugie - zmieni to ilość userów + Sopho w każdej lidze. Ale dzięki, to miłe:)

 

 

@QAS

 

Nie panikuję, spokojnie, najtrudniejsze już za mną:) ale zawsze łatwiej z kimś kto na Y ma doświadczenie, zwłaszcza na początku. Później to się już samo prowadzi:)

 

@Benon

 

Temat ESPN vs Y był już wałkowany wcześniej, Yahoo to ostateczna decyzja. Także daj znać czy wchodzisz w grę. Zawsze możesz utworzyć nowe konto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.