Skocz do zawartości

sezon 2012-2013- rekrutacja REZERWOWYCH!!!


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Croolick, a jesli by np. poszerzyć jedną konferencję? Tak jak pisałem w drafcie aukcyjnym im więcej osób tym bardziej zarąbiście, ale to tylko jedno. Drugie - znam Gila i chłopak może i nie jest ekspertem NBA, ale daję gwarancję aktywnej gry. Przemyśl to.

Ewentualnie może znajdzie sie ktoś jeszcze - i gramy po 17? Parzysta liczba byc nie musi, to nie h2h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bulek

Szczerze mówiąc wolałbym już nie kombinować... Od miesiąca ponad trwała rekrutacja - więc szans na to żeby dostać się do tej 32 było dużo. Poza tym jeśli rozszerzać- to należałoby o tyle ilu jest rezerwowych. W tym momencie mielibyśmy w jednej 17 a w drugiej 18 zespołów. Zostawmy na razie tak jak jest- może się jeszcze ktoś wykruszy po tym jak się dowie, że gramy aukcję. Zaraz to ogłoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym mimo wszytsko rozszerzenie do 18 druzyn, jakby sie nikt nie wycofał. Wilq zaproponował aukcję i choc nie przepadam osobiście za zwolennikami FBX-owych stagnacji (ach te moje trash-talki :smile-new:), to jednak należy mu się tu miejsce. W ten sposób szansę otrzymają też pozostali, a 18 drużyn to nie jest ani mało, ani za dużo. Wg mnie tak w sam raz.

 

P.S. Z tym PO pomyliło mi się z H2h :)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi milo za wsparcie o tyle wg mnie nic sie nie nalezy za zaproponowanie aukcji bo decydowala kolejnosc zgloszen, a pozno sie dopisalem [wlasnie przez zmiane na aukcje].

 

Wg mnie o wielkosci ligi powinny decydowac wzgledy praktyczne, a nie lista oczekujacych.

Tzn jak gleboko chcecie zejsc?

16 druzyn razy 10 slotow = 160 zawodnikow w aktywnym skladzie.

18 druzyn razy 10 slotow = 180 wystawionych zawodnikow.

Dla porownania w NBA jest w danym momencie 150 starterow, wiec nawet odliczajac kontuzje i prospektow - co z czasem czesciowo zapelni lawki - w 16 druzynowej lidze juz trzeba bedzie grac slabymi starterami i niektorymi rezerwowymi. W 18 druzynowej prawie kazdy bedzie wystawial przynajmniej jednego rezerwowego.

 

Co wiecej, im glebsza liga tym mniej sensownych FAsow do pobrania, wiec trzeba rozwazyc czy dostepny ma byc ktos pokroju [zeszlorocznego] Blaira/Bonnera czy Turiafa/Joela Anthonego.

 

W FBX niby jest 20 druzyn i ladnie to dziala, ale tam czesc ligi gra na przyszlosc, wiec zbiera picki i mlodziakow, a w jednosezonowej lidze nikt tego nie bedzie robil bo kazdy walczy o tu i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie sam odpychasz się od zabawy :)

 

Ja sie jednak nie sugeruję FBX. Grałem w 18-osobowej aukcji i sie grało całkiem fajnie. Nie wyczułem specjalnego szrotu na FA, a sezon jest długi i w każdym momencie znajdzie się zawodnik, ktorego warto wziąć do składu. Poza tym draft aukcyjny jest atrakcyjniejszy - ci, którzy przepłacają na liderów w takim układzie nic nie stracą, a przy mało-osobowej lidze, ich szanse są po prostu mniejsze. Draft aukcyjny był naprawdę ciekawy i z przyjemnością sie patrzyło na licytacje poszczegolnych graczy. Branie takiego Lina praktycznie za darmo to zadna atrakcja, to nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzenie.

 

Myslę że 18 to optium dla roto, a w nadchodzącym sezonie nie braknie napewno ciekawych

zwrotów i opór sleeperów napewno wyjdzie na jaw.

 

Też z tego co mi wiadomo wiLQ haczy o tzw. "elyte" więc jeśli ma to oznaczać wzrost

konkurancji w naszej konferencji to jestem jak najbardziej ZA. ( oczywiście bez zbytniego

masowania się po jądrach, poprostu trzeba mu zlać skóre :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że lepiej jest mieć więcej doświadczonych graczy więc to nic osobistego do wilQ

ale jak nam odejdą dwie osoby od ligi to masę dobrych zawodników wpadnie do FA

a tak to osoby z rezerwy zajęłyby ich miejsce więc ja wolę 16 + 2,3 pewnych rezerwowych

miało być:

a jak nam odejdą dwie osoby od ligi to masę dobrych zawodników wpadnie do FA

sorry za missclicka

 

edit:

O ile mi milo za wsparcie o tyle wg mnie nic sie nie nalezy za zaproponowanie aukcji bo decydowala kolejnosc zgloszen, a pozno sie dopisalem [wlasnie przez zmiane na aukcje].

 

Wg mnie o wielkosci ligi powinny decydowac wzgledy praktyczne, a nie lista oczekujacych.

Tzn jak gleboko chcecie zejsc?

16 druzyn razy 10 slotow = 160 zawodnikow w aktywnym skladzie.

18 druzyn razy 10 slotow = 180 wystawionych zawodnikow.

Dla porownania w NBA jest w danym momencie 150 starterow, wiec nawet odliczajac kontuzje i prospektow - co z czasem czesciowo zapelni lawki - w 16 druzynowej lidze juz trzeba bedzie grac slabymi starterami i niektorymi rezerwowymi. W 18 druzynowej prawie kazdy bedzie wystawial przynajmniej jednego rezerwowego.

 

Co wiecej, im glebsza liga tym mniej sensownych FAsow do pobrania, wiec trzeba rozwazyc czy dostepny ma byc ktos pokroju [zeszlorocznego] Blaira/Bonnera czy Turiafa/Joela Anthonego.

 

W FBX niby jest 20 druzyn i ladnie to dziala, ale tam czesc ligi gra na przyszlosc, wiec zbiera picki i mlodziakow, a w jednosezonowej lidze nikt tego nie bedzie robil bo kazdy walczy o tu i teraz.

nie ma co gadać, true story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.