Skocz do zawartości

sezon 2012-2013- rekrutacja REZERWOWYCH!!!


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli zbierze się tam 15-17 chętnych to można grać na trzy ligi i awanse rozdzielić mniej więcej tak, jak zostało zaproponowane. jeśli nie zbiorą tylu ilu trzeba to moim zdaniem nie ma sensu, ponieważ u nich łatwiej będzie awansować.

 

i nie będę płakał jeśli się nie uda połączyć, bo tam też się zgłosiłem :)

 

E:

w razie czego proponuję nową ligę nazwać "central" ;)

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ bzdury !

jaki masz problem z zapanowaniem ???

w FB gra 70 osób w 7 ligach i wszystko chodzi idealnie...

chcesz tu zrobić na forum 2 ligi (a może jedna, bo nad dwiema ciężko zapanować ?...) roto/akcja i obok zaraz mieć kilka innych lig roto/aukcja ? przecież to nie ma sensu...

jeżeli ludzie z wieloletnim stażem w ligach fantasyNBA chcieliby się przyłączyć, to nic tylko się cieszyć z lepszego poziomu rywalizacji...

 

im więcej lig tym lepiej i nie wiem jak można z tym w ogóle polemizować ! , za rok croolick wyda rozporządzenia na temat awansów do lig 1, 2, 3 i będzie prawdziwa walka między najlepszymi o zwycięstwo, a między najsłabszymi i rookasami o awans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzy się kolejna liga na tych samych zasadach

I super... im wiecej zainteresowanych ludzi tym lepiej.

 

Wprawdzie 16/3 to sie zbytnio nie dzieli, ale moze wchodzic po 5 i szosty z najlepszym "bilansem".

East i West maja po 17 GMow... takze wg mnie powinna przechodzic pierwsza szostka i robimy 18 druzynowa "1" lige.

Nastepna szostka walczy o "2" lige itp itd az wyczerpia sie chetni albo beda marudzic, ze trafili do "4" ligi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm, to bedzie nieco dziwne jesli zdecyduja sie dolaczyc... takie sztuczne zwiekszanie szans. Co jak awansujesz w dwoch ligach?

Jeśli dołączą do nas jako "central" to nie będę grał z nimi, zaznaczyłem to w zgłoszeniu. Ale w w razie grania oddzielnie chyba nie widzisz problemu w mojej grze z innymi?

 

Pomysł z awansem 6 zawodników z każdej ligi i granie w 18 za rok ekstra, będzie większa konkurencja do awansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w w razie grania oddzielnie chyba nie widzisz problemu w mojej grze z innymi?

Hehe, pewnie, ze nie ;-) Ale trzeba to jasno okreslic teraz zeby nie bylo, ze nagle za rok chca dolaczyc i uwzgledniac wyniki.

Zreszta temat nie tylko tyczyl sie Ciebie, np QAS tez sie zglosil w obu ligach.

 

Pomysł z awansem 6 zawodników z każdej ligi i granie w 18 za rok ekstra, będzie większa konkurencja do awansu.

I mozna to kontynuowac latami, niech co roku 6 druzyn spada z "1" do "2" i 6 awansuje z "2" do "1", to samo miedzy "2", a "3" itp itd. Jak GMowie z wyzszych lig rezygnuja otwiera sie miejsce by ktos awansowal z 7 miejsca, a wszyscy nowi chetni dolaczaja do najnizszej. Na PRSK mamy taki system od lat i IMHO fajnie to dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ u nas na enba w FB jest wg mnie lepszy system awans/spadek:

 

wygląda podobnie, a ulepszenie polega na tym, że kto zajmie 1 miejsce w lidze awansuje od razu 2 ligi wyżej (czyli jedną przeskakuje), czyli nawet jak pod koniec sezonu pudło jest już pewne, to dalej jest walka na szczycie o bycie tym THE ONLY ONE ; )

 

nie wiem jak jest ze spadkiem (czy najgorszy spada 2 ligi niżej...), nigdy mnie to nie interesowało ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulepszenie polega na tym, że kto zajmie 1 miejsce w lidze awansuje od razu 2 ligi wyżej (czyli jedną przeskakuje),

Hmmm, a czyim kosztem? Tzn mniej awansuje z bezposrednio wyzszej ligi? Wiecej spada z najwyzszej?

Bo tak na 1 rzut oka na miejscu wyzszej ligi, ktorej GMowie sa ominieci do awansu bym chyba protestowal...

Plus nie wiem czy ma to zastosowanie dla sytuacji gdzie beda tylko 3 ligi ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo jest to ustalone, więc nie ma co protestować, do ligi 3 awansuje wygrany z ligi 5 +2.3.4. GM z 4 ligi. a spada z 3 ligi 4 osoby. Chcesz to poczytaj, gdzieś tam jest na forum, ale sprawdza się już od lat i daje więcej zabawy na szczycie i dnie tabeli do ostatnich dni...

a czy przy 3 ligach miałoby to zastosowanie to inna kwestia, tak na moje oko to by miało, poza tym z czasem może i tu będzie 7 lig czy więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ligi 3 awansuje wygrany z ligi 5 +2.3.4. GM z 4 ligi. a spada z 3 ligi 4 osoby. Chcesz to poczytaj, gdzieś tam jest na forum, ale sprawdza się już od lat i daje więcej zabawy na szczycie i dnie tabeli do ostatnich dni...

Emocji jest wiecej bo i stawka jest wieksza, ale co z kwestia jakosci lig?

Wygrac lige pelna slabszych GMow jest wg mniej imponujace niz zajac 3 miejsce wsrod lepszych graczy.

 

a czy przy 3 ligach miałoby to zastosowanie to inna kwestia, tak na moje oko to by miało, poza tym z czasem może i tu będzie 7 lig czy więcej...

Przy 7 zgoda, ale przy 3 wg mnie nie wlasnie przez kwestie jakosci lig. Najnizsza liga zawsze bedzie pelna debiutantow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, że w najsłabszej lidze często wśród debiutantów znajduje się też siakiś (albo i kilku) tzw. allstar i ułatwia to takiemu szybszą grę z najlepszymi w najwyższej lidze (gdzie Czajnik Fraje zostaje na FA ; ) ).

ale przy 3 ligach to chyba masz rację i nie ma większego sensu kombinować, zresztą to detal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby jednak miło, jakby jakoś udało się im zebrać te 17 osób, nie grających w istach i łestach. Nawet 16 czy 15 chyba dałoby radę, byleby tylko od początku zrobić to jakoś wspólnie, bez niepotrzebnych podziałów.

Zamiast Central możnaby ich jeszcze nazwać Prime Meridian, lub Zero Longitude, lub ewentualnie Polska...:single_eye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki problem widzisz gogalq. Że sie tamci posypią? Równie dobrze i tu moga sie ludzie po sezonie posypać. W tamtym dziale to choc z każdym byłby kontakt jak co, tutaj to niektórzy sa z gatunku tych, ze dzis są, a jutro może ich nie byc, wzorem niejakiego Dessysa. Na nadmiar chetnych zreszta jak na razie nie narzekamy, a że zgłosili sie ludzie, chcący sprobowac, to jakis problem? Myśle, ze crool nad tym "zapanuje" :)

 

Problem awansu/spadku to problem drugorzedny. Wpierw niech sie zgłosi tam jeszcze ósemka i mozna grac w 3 dywizje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.