Skocz do zawartości

sezon 2012-2013- rekrutacja REZERWOWYCH!!!


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że każdy Cię posądzi o kombinowanie więc ten scriny się przydadzą

a nwoych userów też losujesz czy wg kolejności ich dodasz?

@croolick

 

z tym kombinowaniem to był sarkazm, przecież każdy (tak m i się wydaje) Ci ufa i nie wierzy w jakieś machlojki, a Ty wziąłeś to na serio :P

 

jak dla mnie chcesz to idź na zachód, zasłużyłeś sobie a poza tym jednego doświadczonego mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Póki co mam problem ze znalezieniem komisarza WEST. Dlatego proszę o wysyłanie potwierdzeń, że na 100% gracie na mój PW

stwórz oddzielny temat dla konferencji west i niech się sami dogadają jak chcą grać - nie musisz wszystkie za nich robić

 

Pytanko: Jakieś losowanie kolejności w drafcie się odbędzie ?

Widzę, że sami siłacze na Zachodzie.

system yahoo wylosuje, przeczytaj sobie faq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja na rezerwę WESTa aplikuję :)

oczywiście nowi użytkownicy, których brak na wschodzie czy zachodzie winni mieć pierwszeństwo do zapełnienia jeżeli by się miejsce zwolniło, lecz jeżeli będzie dziura i nie będzie kim jej zapchać to z chęcią na 2gi front też zagram

 

zawsze to będzie można zebrać doświadczenie 2 razy szybciej ;)

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j ale jeśli nikt się nie znajdzie to rezygnuję ze swojej i zgłaszam się jako pierwszy rezerwowy do was.

Widzę,że nam się rozwijasz- w all time drafcie płakałeś w trakcie, a teraz zaczynasz już nawet przed- moderowanie dobrze na Ciebie wpływa. No ale skoro Ci "towarzystwo" tak bardzo nie pasuje to rezygnuj, chociaz z drugiej strony po latach czytania Twoich z reguły absurdalnych scenariuszy transferowych, człowiek by chetnie zobaczył, jakie wymiany proponujesz w Fantasy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi o to żeby wskoczyć do drugiej ligi rezygnując z jednej... przecież za rok mają się połączyć i chyba nie wyobrażasz sobie żeby mieć dwa zespoły

 

chcesz się zamienić?

Wiem, że mają się połączyć ale bardziej mi chodziło, że mógłbym uzupełnić skład jakby żadnego chętnego nie było na rezerwowej liście a dziura do wypełnienia by była. W innym przypadku już bym się nie pchał.

 

Tak więc zamieniać się nie chcę tylko swoją użyteczność zapchajdziury wyraziłem (może niezbyt jasno od razu ale po edicie już sprecyzować mi się udało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odpierdalacie kolokwialnie rzecz ujmując, croolick chciał złoić allstara ale się nie udało i nie płacze, a matka ciągnie na wschód...

stary graj porządnie na zachodzie, powalcz dzielnie o drugą pozycję i za rok zagrasz z elitą.

 

spokooko, wystartujemy bez dziur raczej (wielkość ligi jest do wyboru), a jak ktoś odpadnie w trakcie to jego zespół będzie pusty i tyle, nie widzę opcji żeby ktoś miał drużynę w każdej lidze (choć intencje szlachetne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokooko, wystartujemy bez dziur raczej (wielkość ligi jest do wyboru), a jak ktoś odpadnie w trakcie to jego zespół będzie pusty i tyle, nie widzę opcji żeby ktoś miał drużynę w każdej lidze (choć intencje szlachetne).

mój totalny brak wiedzy na temat fantasy daje się we znaki ;) choć że wielkość ligi jest do ustawienia to mogłem w sumie przewidzieć a nie stała z kilku przedziałów.

tak więc powiedzmy że moich wcześniejszych postów nie było a sam oddale się i więcej wyrywać się przed szereg nie będę ;)

 

niech to co nam los zgotował pozostanie jakie jest, w końcu jak jeden się wymieni to może next będą chcieli i tak wyjdzie, że z losowej ligi zrobi się ustawiona (choć może przesadzam bo póki co tylko jeden user chce się zamienić)

 

w takim razie ja zostaję przy EAST jak los mi to dał i czekam cierpliwie na wytyczne co i jak już z samą ligą będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że generalnie poza Matkiem nikt nie chcę się przenosić. Powiem szczerze, że wolałbym nie mieszać już ze składami- zwłaszcza, że generalnie protestów nie widzę.

 

EDIT: Przeniosłem wszystkie posty nie na temat z tematu "Rezerwowi".

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.