Skocz do zawartości

sezon 2012-2013- rekrutacja REZERWOWYCH!!!


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi o genialność moją, poszczególnych ludzi czy poziom

 

po prostu chciałem grać m.in. z Maćkiem, z którym od czasu do czasu popisze, i kilkoma innymi osobami o czym od początku pisałem, gdy byłem za opcją starzy forumowicze w jednej lidze. gdybyś poczytał temat to może nie robiłbyś osobistych wycieczek ani innych podjazdów, podobnie jak od czasu do czasu croolick

 

i nie masz mnie co sprawdzać, ani tym bardziej się rzucać, bo nie mam się za nawet średniego gracza, stawiam na zabawę i za cel bycie przynajmniej w górnej połówce, nie w jakieś czołowe miejsce i jak niektórzy "skopanie tyłka całej reszcie". nawet nie pamiętam jak graliśmy rok temu. także daruj sobie te wycieczki, to nie jest miejsce do tego

 

zresztą nie muszę tłumaczyć się więcej ani tobie, ani nikomu innemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie ma sensu drążyć już tematu odnośnie losowania, upodobań itp? yahoo udostępniło z tego co widzę możliwość zakładania lig w baskecie, a sam jako całkowity nowicjusz z mock draftu skorzystać będę miał ochotę, bo już by chciało się aby sezon się zaczął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie ma sensu drążyć już tematu odnośnie losowania, upodobań itp? yahoo udostępniło z tego co widzę możliwość zakładania lig w baskecie, a sam jako całkowity nowicjusz z mock draftu skorzystać będę miał ochotę, bo już by chciało się aby sezon się zaczął :)

 

True!

 

Dziś wieczorem odpalimy z QAS-em obie ligi Ja się zajmę Wschodem a QAS- Zachodem oczywiście. Mam nadzieję, że nikt nie zgłasza obiekcji co do osoby QAS'a na komisha- był jedyną osobą która się zgłosiła co mnie bardzo cieszy. Nie musiałem wybierać a po drugie QAS wydaje się bardzo dobrym kandydatem na to stanowisko.

 

Aha- oczywiście jeśli ktoś chce pokomishować na wschodzie i ma dośwaidczenie na Yahoo - chętnie przyjmę pomoc, serio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie wypowiem, tez chyba wolalbym by byl inny podzial na konferencje ale trudno. Szkoda ze mnie nie bylo i nie mialem mozliwosci glosu, jak wybraliscie, tka niech zostanie. W zeszlym roku po raz pierwszy bawilem sie w roto i bylo to na espn wiec yahoo zupelnie nie ogarniam. A co do potwierdzenia pisalem ze mam obecnie malo czasu, a jesli juz wyrazilem chec gry to chyba potwierdzenia zadnego nie potrzeba ;) mam tylko nadzieje ze mnie nie wykresliliscie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@devil

Nie- jeszcze nie. czekam na ostatnie zgłoszenia menadżerów. Teraz mam weselicho kumpla w weekend- ale w poniedziałek ligę założymy, a nawet dwie:)

 

@gogalq

Na mistrza czekamy, oczywiście:) Nie da się zadowolić wszystkich, gogalq- ale nie narzekaj, każda liga ma swoje plusy. A jak wygrasz znów to za rok zagrasz w I lidze z teoretycznie najlepszymi. także grać, nie narzekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum, od dwóch lat noszę się z zamiarem zagrania w fantasy.

Chciałbym zagrać, nigdy jeszcze nie grałem i nie ukrywam że jestem zielony jeśli chodzi o FBL, ale na NBA uważam że znam się dobrze, jestem pojętny i wiem że sobię poradzę.

Obięcuję że dotrwam do końca, o ile oczywiscie znajdzie się jeszcze miejsce dla mnie :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.