Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2012/13


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Chętny ktoś na 10 pick? Jakiś trade down w drafcie by mnie interesował, ale za jakiegoś playera może też bym oddał.

 

 

E: Dzisiaj wieczorem wybieram, jeśli nikt nie jest zainteresowany dyszką, nie będę blokował. Także ostatnia szansa.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mamy aż trzy dni na wybór, to chętnie wysłucham ofert za pick #14. Raczej nie interesują mnie ludzie starsi niż 25 latek, no chyba że jako dodatek... Jak nie dostanę żadnej satysfakcjonującej mnie oferty to wybiorę w środę wieczorem. Pisać raczej na PMa, bo gg na urlopie prawie wcale nie używam...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłem się.

Karl (który ostatnio twierdził, że Faried wyleciałby u niego na fa po miesiącu), chciał trejdować pick 19, ale nagle doznał olśnienia, że weźmie sobie PJ3, którego notabene też wyjebie po miesiącu, gdyz Perry w 1szym sezonie to jest FAs pełną gębą. Sens brania go widze tylko dla drużyn tankujących, przyszłościowych. Jakbyś wziął Zellera to bym zrozumiał, ale PJ3?

Marnacja picku, mogłeś dać chłopie wybrać ludziom porządnych grajków :D

 

Zeller z 20 to steal wchooj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, ale to jest prywatna decyzja Karla. Perry to faktycznie nie jest zawodnik na teraz i mozliwe, ze go szybko pośle w diabły i pod tym względem decyzja o nie sprzedazy jest kontrowersyjna, ale moze po prostu uznał, iz propos calkowice go nie zadowala? Wyczuwam tu nutke wsciekłosci, ze nie do Ciebie poszedl Zeller.

 

Szoszon, aktualizacja bedzie, spokojnie, jutro sie pewnie za to wezmę, na razie cierpliwość nie zawadzi :) Dzis po prostu nie miałem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, ale to jest prywatna decyzja Karla. Perry to faktycznie nie jest zawodnik na teraz i mozliwe, ze go szybko pośle w diabły i pod tym względem decyzja o nie sprzedazy jest kontrowersyjna, ale moze po prostu uznał, iz propos calkowice go nie zadowala? Wyczuwam tu nutke wsciekłosci, ze nie do Ciebie poszedl Zeller.

 

Przecież napisałem, że jestem wkurwiony z tego powodu, więc nic nie musisz wyczuwać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknac, czy składy sie zgadzają.

Mój skład się chyba zgadza... Ale mało tego... On mi się kurefsko podoba... Średnia wieku poniżej 23 lat - siiiick. A dodatkowo 3 picki w drafciku przyszłorocznym... W zależności od tego jak się losy potoczą, będziecie na bierząco dostawać info o tym kogo chcę sprzedać, za ile i dlaczego tak tanio. Dodatkowo ofert za picki przyszłoroczne mogę wysłuchać już teraz: o ile nic mi się nie powaliło to posiadam: Wizards, Lakers, Knicks...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.