Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2012/13


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

...a to w takim razie ja se chętnie oddam nawet ze dwóch z poniższych za jakiś pick, jakikolwiek - tyrzeciorundowy, szóstorundowy, tegoroczny, przyszłoroczny... jeszcze póżniejszoroczny też bym przygarnął, gdyby tylko regulamin pozwalał... Picków z lat poprzednich tylko nie chcę, bo mi Delorean nawalił...

 

Brandan Wright

Jodie Meeks

Donte Greene

Xavier Henry

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dennis to na forum DeTe. Pod tym nickiem go znajdziesz. gg już chyba nie ma, ale pw odbiera i odpisuje.

dzieki ms9.

 

bulek, caly czas mam w rosterze nicka younga, choc poszedl on do wizards. dzieki.

 

Przypominam również, że cały czas szukam starszych zawodników dających pewne fpg. Jestem bardzo również chętny wejść w wymiany 2 za 1, 3 za 2, czy nawet mogę dać 3 graczy za 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaa

 

bym zapomniał.

 

oczywista oczywistość że na wiadomości ktore do nie dotarły ale nie odpowiedzialem odpowiadam teraz hurtowo:

 

 

nie

 

 

 

ale Karl moze na dniach znajde troche czasu zeby sie przygladnac co tu sie pozmienialo po tym sezonie to wtedy pomyśle nad drugim trejdem bo on by wymagal ode mnie troche wiekszej aktywnosci niz tylko twoja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.