Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2012/13


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wybrałbym w drafcie Farieda, to wywaliłbym go ze składu znacznie wcześniej niż w lutym, gdzie do tego miesiąca rozegrał ...3 mecze, albo inaczej 30 minut.

 

To przecie gorzej niż szrot!

 

nie wspominając juz o tym co będzie w przyszłości.

A wy dalej swoje! Nic dziwnego, że nie rozumiecie tego trejdu, jak tylko o tej przyszłości, przyszłości. Powtarzam, nie interesuje mnie prospect 3-letni.

 

Ponadto mało, który zawodnik dostaje od razu minuty i do tego je wykorzystuje. Taki Wright ze względu na bycie w tej lidze kilka lat i sytuację kadrową Mavs ma większe szanse na granie niż większość zawodników z pierwszej 13., co dopiero mój pick.

 

PS. Przeceniasz siłę swojego składu ;) No way, że Twój pick 2013 będzie 18-20.

Tak? To lepiej sprawdź sobie skład, który miałem o tej samej porze roku w poprzednim sezonie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy dalej swoje! Nic dziwnego, że nie rozumiecie tego trejdu, jak tylko o tej przyszłości, przyszłości. Powtarzam, nie interesuje mnie prospect 3-letni.

 

 

Przeciez napisałem, że już w tym momencie ludzie z tej listy > Wright, oprócz Hamiltona, którego pozycja w Nuggets jest zapchana, a o przyszłości dodałem żeby pokazać, że tymbardziej warto mieć ich w składzie over Brandan. W dodatku tegoroczny draft jest nieco silniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie: oddales pick, ktory ja ci dalem, a dostales za niego wrighta, za moj pick + jamisona oddałes geralda wallace bo powiedzmy ze scola poszedl za goodena, wiec dostajesz w sumie w zamian za geralda gorszy jamisona + wrighta tak? i chcesz walczyc o mistrzostwo tak? nie logiczne coś. w dodatku oddales pick2013 za gorszy pick teraz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak rozpatrujesz, to nie wiem jak Karl, ale ja bym patrzył na to bardziej całościowo, czyli za G. Wallace'a i Goodena dastał Scolę, Jamisona, Wrighta i pick #18. Ewentualny znak równości ja osobiście prędzej postawiłbym przy Geraldzie i Luisie i wtedy mamy Gooden za Jamisona, Wrighta i pick #18.

 

IMO ...winner is Karl!!! Ale nie, moment, przecież Karl oddał jeszcze swój pick 2013 - trejd generalnie do dupy, zjebał na całej lini, nie ma co. Jeśli zapisujemy już drugą stronę tematu dlatego, że Karl oddał mi przyszłoroczny pick, prawdopodobnie z końca drugiej dziesiątki to ja nie mam więcej pytań i przepraszam, że wogóle brałem w tym udział (nie w dealu, a w dyskusji).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ronnie

Benon już ci odpowiedział. Scola = Gooden? Bardzo mało prawdopodobne.

 

@Z33

I to jeszcze na własne życzenie, bo sam chciałem dostać Wrighta za picki.

 

@all

Widząc, że picki w drafcie mają niezłą wartość wśród managerów. Mam do sprzedania dwa picki: #18 pick 2012 i pick Wizards 2013. Ktoś chętny? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie przygarnę jakiegoś PG w niezbyt zaawansowanym wieku, choć wiem, że może być trudno, bo jestem gotów oddać niewiele, czyli Meeks, Henry, Greene, pick #17 i pick Suns2013 razem, osobno, dwójkami, trójkami - chyba wszystkie kombinacje wchodzą w grę z mojej strony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wywołany do tablicy.

 

Tak, Benon, bulek-user a bulek-komish to zupełnie co innego i napisze wprost - jak Ty uważasz, to już Twoja gestia naprawdę i nie zamierzam Ciebie przekonywać nawet.

 

Co do tego:

 

to automatycznie implikuje to ze zdwojoną siłą, że ktoś biednego Karla wrobił, a tym kimś zdaję się być właśnie ja, a to stawia mnie w niefajnym świetle...

Ani ja nie czuję się, że kogoś wrobiłem, ani zapewne Karl nie czuje się być wrobiony.

napisalem to w zły sposób ok, ale nie jesteśmy dziećmi, żeby sie obrażać nawzajem. Na moje jednak udało się Tobie Karla sprytnie wkopac i za to gratki.

 

Co do kibicowania Karlowi. Bynajmniej, mam to gdzieś. Nie chcialbym tylko serii niekorzystnych dla niego trejdow, bo to juz bedzie dziwne. Ale uzasadnienia Karla przekonują mnie, że zależy mu na grze, choć argumentami nieco brnie.

 

Karl:

 

Daleś przykład rookasow wybranych z dalszymi nr i chyba dobitnie one oznaczają, że mozna wybrac kogoś lepszego niz Wright, juz w pierwszym sezonie gry. Dalem przyklad Parsonsa, wiedząc, ze nie został wybrany w drafcie w naszej lidze, ale to nieistotne. Celem bylo udowodnienie, że przy odrobinie szczęscia można fajnego gracza wylowic i zarazem prospecta. Nie interesują Ciebie prospecty? Ok, ale za te picki mogles dostac coś duuuzo fajniejszego niż Wright, ktorego zeszloroczne fppg przywołujesz, a po pierwsze - nie jest to zadna rewelacja, po drugie, i nawet ważniejsze - nie spodziewam sie powtorzenia nawet tego. Patrzenie na zawodnika pod katem zeszłorocznego fppg jest grubym błędem.

 

Co do Twojego teamu - z powodu słabszych liderów i niepewnego jednak Ilyasovy nie spodziewam sie dla Ciebie top3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja top3 widzę tak (kolejność dowolna): Roger, Wira i ja (a co, trzeba być optymistą :D). Na kolejnych 4 miejscach (kol dow) widzę Krzemyka, Maćka, Ronniego i Z33, ale oni też mogą namieszać.

Tak więc, przy braku jakiś większych kontuzji u w/w, nie widzę Cię Karl nawet w top7 :/

Edytowane przez Muslii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karl:

 

Daleś przykład rookasow wybranych z dalszymi nr i chyba dobitnie one oznaczają, że mozna wybrac kogoś lepszego niz Wright, juz w pierwszym sezonie gry. Dalem przyklad Parsonsa, wiedząc, ze nie został wybrany w drafcie w naszej lidze, ale to nieistotne. Celem bylo udowodnienie, że przy odrobinie szczęscia można fajnego gracza wylowic i zarazem prospecta.

Pogrubiłem słowo kluczowe. Można. Oczywiście, że można. Tylko, że IMO są na to szanse mniejsze niż w przypadku Wrighta. Już zresztą pisałem o tym nie raz.

 

Nie interesują Ciebie prospecty? Ok, ale za te picki mogles dostac coś duuuzo fajniejszego niż Wright, ktorego zeszloroczne fppg przywołujesz, a po pierwsze - nie jest to zadna rewelacja, po drugie, i nawet ważniejsze - nie spodziewam sie powtorzenia nawet tego. Patrzenie na zawodnika pod katem zeszłorocznego fppg jest grubym błędem.

Przesunięcie się o 4. picki do tyłu i mój przyszłoroczny pick to moim zdaniem jest pakiet, który później mógłby nie wystarczyć na pozyskanie Wrighta. Nie rozumiem też, dlaczego patrzenie się na zeszłoroczne fppg jest grubym błędem...

 

Bulek miast przypierdzielac się o jakiś handel: szrot z pick, byś składy zaktualizował :smile-new:

Dołączam się do prośby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wywołany do tablicy.

 

Tak, Benon, bulek-user a bulek-komish to zupełnie co innego i napisze wprost - jak Ty uważasz, to już Twoja gestia naprawdę i nie zamierzam Ciebie przekonywać nawet.

Zdaję sobie sprawę, że to może być coś innego, ale pisząc jekiegokolwiek posta w temacie FBX#2 nie przestajesz być komisarzem, a kiedy, według mnie, komisarz coś pisze, to ma to większy oddźwięk, niż post szarego użytkownika, jak ja...

 

napisalem to w zły sposób ok, ale nie jesteśmy dziećmi, żeby sie obrażać nawzajem. Na moje jednak udało się Tobie Karla sprytnie wkopac i za to gratki.

Nie ma nawet mowy o żadnym obrażaniu - potraktuj to tylko i wyłącznie jako zwrócenie uwagi, napomknięcie... Gratki mogą być za deal, a nie za wkopanie kogokolwiek, bo jeśli byłbym w sytuacji Karla, myśląc o walce o cokolwiek już tu i teraz, to nie miałbym skrupułów, aby oddać za Wrighta podobny zestaw - ja akurat pozycje PF mam, powiedzmy "dość mocno" obsadzoną przez panów McGee, Mullensa, Beasleya i "Mazdę" Davisa, więc pozbywanie się graczy robiąc miejsce dla nowych pozyskanych przy użyciu picków to taka jakby selekcja naturalna - ja nie myślę o tu i teraz, więc w przeciwieństwie do Karla mam czas, aby jakiś młodzik robiący mi w tym sezonie mniej niż 15fppg, dorósł do tych 30+.

 

Co do kibicowania Karlowi. Bynajmniej, mam to gdzieś. Nie chcialbym tylko serii niekorzystnych dla niego trejdow, bo to juz bedzie dziwne. Ale uzasadnienia Karla przekonują mnie, że zależy mu na grze, choć argumentami nieco brnie.

Chyba wspominałem, że to była wielce humorystyczna wycieczka z mojej strony, choć nadal nie wiem dlaczego akurat ten trejd Cię zmierził, a nie ten na lini Buła - Szoszon. Nieważne - olej, bo to już temat raczej na priva, no chyba, że się chcesz podzielić ze wszystkimi...:smile-new: Marny ze mnie prowokator...:crushed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Iguodala w Denver wygląda na więcej fp niż w 76ers.

Hmm Mayo w Dallas wygląda na więcej fp niż w Grizz.

Hmm Hedo w Howard less Orlando wygląda na więcej fp niż w Orlando + Howard.

 

Wątpliwości mam co do Kobe, ale on już na tyle stary, że sprzedawanie go w momencie, gdy ide na majstra nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.