Skocz do zawartości

NBA w Cyfrze+ Sezon 05/06


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

2. 11.XI godz.2.00 LAL-Sixers (wszystkie Landrynki i Sixersi czekali na ten dzień długo)

Hehe czułem, że właśnie ten mecz wybiorą :D ciekawe czy jakiekolwiek inne spotkanie pokazane podczas Canal+ w sezonie regularnym wywoła takie zainteresowanie na forum :)

 

Ta patrzę na wyniki ankiety i dochodzę do wniosku,że jeśli podobna tendencja się utrzyma to trzeba będzie zrobić jeszcze jeden oddzielny temat o NBA w innych stacjach TV, bo widzę, że wiele osób chciałoby takiego tematu, więc proponuję, żeby któryś z posiadaczy NBA+ zajął się tym problemem i zrobił tmat o NBA w innych TV, a też niech będzie tylko do Cyfry

Co Wy na to?

Cóż na razie to żabojady mnie nastraszyły bo od wczoraj mam na NBA+ ciemność :x mam nadzieję, że to tylko chwilowe i spokojnie pierwsze trzy mecze w sezonie Lakers będę mógł obejrzeć. Nie wiem czy tak czy inaczej będzie sens zakładania nowego tematu, NBA+ oglądam ja i Szak nie wiem czy ktoś jeszcze, dlatego uważałem, że zbiorczy temat nie będzie zbyt kłopotliwy, ale skoro ma być tak to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak czy inaczej będzie sens zakładania nowego tematu, NBA+ oglądam ja i Szak nie wiem czy ktoś jeszcze, dlatego uważałem, że zbiorczy temat nie będzie zbyt kłopotliwy, ale skoro ma być tak to trudno.

Kieruję się ankietą, a tam 43% jest za tematem NBA w TV, z tym, że możecie mieć rację twierdzać, że NBA+ ma niewiele osób i że może nie mieć sensu zakładanie tematu tylko dla nich- z drugiej strony wszystko nadal zależy od opinie większości więc jeśli ankieta nadal będzie się przedstawiała w proporcjach 57-43 to temat będzie o Cyfrze+. Takie prawa demokracji :wink:

Mi to bez różnicy, raz już zmieniłem nazwę, mogę to zrobić po raz kolejny :roll:

 

Pozatym wydaje mi się, że również Duduś ma NBA+ i chyba jeszcze ktoś kiedyś pisał, że ma. Tylko pytanie czy będą opisywać wrażenia ze spotkań w odrębnym temacie jeśli by taki powstał.

Z NBA w C+ dobre jest to, że już wiemy kto z forumowiczów na bierząco zagląda do tego tematu, wy niestety dokładnie niewiecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program transmisji C+ narazie mi odpowiada. Forumowy mecz sezonu nr1 zostanie pokazany, zobaczymy takze nowych Warriors. Ale nie o tym jest ten post

 

NASN W POLSCE :!: http://www.nasn.com Zycie fana NBA w Polce sytaje sie coraz lepsze. Poza tym jest tutaj wiele innych wysmienitych transmisji. raj dla fanów sportów amerykańskich. Tutaj link w sprawie rozmów miedzy C+, Polstaem i Nasn http://www.satkurier.pl/?cyfrowe_kanaly ... 8&id=27585 Podobno jest to juz prawie pewne.

 

Jak napisał user na innym forum z którego mam te info

 

Oto jest dzień, który dał nam Pan :!:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kiedy? I mam nadzieje że na Cyfrze, a nie na Platformie Polshitu

Oby jak najszybciej i jak powiedziałęs na Cyfrze a nie na Polsacie... Fajnie, ze będzie kolejne mecze do ogladania, załuje tylko ze kontrakt jest tylko na koszykówkę uniwersytecką narazie, ale jak maja powiekszac to niedługo ujrzymy takze NBA :) Rozgrywki uniwersyteckie tez cieszą bo bedzie okazja przygladac sie zawodnikom który wkrótce trafią do NBA. Jestem szcześliwcem. OD kiedy tak naprawde siedze w koszykówce pojawiaja sie coraz to nowe programy i udogodnienia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam panowie po wczorajszym NBA Action? Powiem wam, że się troche już napaliłem :wink: Dużo LAL było i wogóle

Ogólnie to NBA Action mi jakoś niepodeszło, bo chwilami wiało strasznie nudą- ale, że to pierwszy kontakt z NBA to nie wypadało narzekać

 

Ogólnie ciekawy materiał pokazali o przuygotowaniach przedsezonowych kilku ekip, a w niektórych przypadkach poprostu dali ciała, bo skupiali się na mało istotnych sprawach a pominęli ważniejsze wątki, no ale pierwszy NBA Action w tym sezonie to im wybacze

 

Oczywiście jak się spodziewałem pokazali tę denną 10 sezonu- swoją drogą to kto to wybierał. Większości z tych akcji nieuznałbym za najlepsze w miesiącu, a co dopiero w sezonie :?

 

Bardziej od wtorku wyczekuję piatku, bo wtedy zobaczę mecz Spurs, a ich warto jest oglądać, w przeciwieństwie do Suns i Mavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja jako wierny kibic jedynego magazuny o NBA na C+ dodam kilka zdana jak wypadli po dłuzszej przerwie. Nie nudziałem sie, ale nie wiem do konca czy to przez to ze to pierwszy kotntakt z rzeczywisctą koszykówką w TV po długiim oczekiwaniu czy wyszło im to niezle. Chyba szybicej wybrałbym to pierwsze. Znowu wkurzyłem sie bo pokazali sam Zachód. W tamtym roku chyba tez tak było i skonczyło sie na tym ze wogóle nie pokazano Wschodu, tylko przejscie do rozgrywek które zaczęły sie 2 dni wczesniej... Głowy nie dam ze tak było, ale nie chciałbym ewentualnje powtórki z rozgrywki. Teraz tylko czekac na rozpoczecie sezonu... I kolejne NBA Action :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach wy kibice wschodu. nie narzekaj tak J znowu. Gdyby pokazali wschód i ekipę Chcicago to na pewno byś tak nie gadał :wink: Co do piątku to ok, też na pewno nie przegapię meczu. Jednak nie zgodzę się że ekipy Suns i Mavs nie warto oglądać. Oczywiście ze warto a szczególnie po takiej długiej przerwie. Ok spadam bo jestem spoźniony. pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od wtorku wyczekuję piatku, bo wtedy zobaczę mecz Spurs, a ich warto jest oglądać, w przeciwieństwie do Suns i Mavs

Mnie mecz Mavs-Suns jakoś kompletnie nie interesuje nawet po tak długiej przerwie, obejrzeć obejrzę, ale raczej powtórkę. Zawsze strasznie z jakiegoś powodu działał mi na nerwy Nowitzki i jego kumpel Nash, Suns lubiłem oglądać w zeszłym sezonie tylko i wyłącznie ze względu na Amare, który tym jaki był trudny do powstrzymania przypominał mi młodego Shaqa :)

 

Jednak jest coś co mnie w jakiś sposób ciekawi w tym spotkaniu, to jak sobie poradzą, albo raczej nie poradzą Suns bez Amare, trzeba by sprawdzić czy moje stawianie ich na ostatnim miejscu w dywizji bez niego w składzie ma sens :roll:

 

Mecz piątkowy zdecydowanie ciekawszy, mam tylko nadzieję, że Wojtek nie będzie nas raczył Spurs zbyt często, ich gra mi się zaczęła nawet w ostatnich latach podobać, ale co za dużo to niezdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze strasznie z jakiegoś powodu działał mi na nerwy Nowitzki i jego kumpel Nash, Suns lubiłem oglądać w zeszłym sezonie tylko i wyłącznie ze względu na Amare

Szczerze się przyznam, że mecze Suns mnie nużyły (wiem jak to brzmi przy sposobie ich gry), poprostu taka sobie bieganina z dużą liczba dunków- nic ciekawego, ale mecz obejżę na zywo głównie dla coacha Mavs- AJa, który powoli zaczyna robic z Mavs zespół kompletny po obu stronach boiska czym niewątpliwie uatrakcyjni dla niektórych ich grę- jestem bardzo ciekawy, czy Novik będzie tak skuteczny w defensywie jak zdarzało mu się to w niedawnych mistrzostwach i czy poczynił postępy w porównaniu z PO, w którym czasami chwaliłem go za postawę w obronie. To jedyny powód, dla którego będę bacznie przyglądał się grze Novitzkiego i Mavs i po meczu skrobnę słówko czy dwa do spabloo :wink:

Jednak jest coś co mnie w jakiś sposób ciekawi w tym spotkaniu, to jak sobie poradzą, albo raczej nie poradzą Suns bez Amare, trzeba by sprawdzić czy moje stawianie ich na ostatnim miejscu w dywizji bez niego w składzie ma sens :roll:

To faktycznie jest ważne pytanie i sam się od chwili operacji Amare nad tym zastanawiam i niepotrzebuję wiele, żeby dojśc do wniosku, ze mają przed sobą bardzo długi sezon- czas, żeby D'Antoni pokazał, że choc w części zasłużył na COTY

Mecz piątkowy zdecydowanie ciekawszy, mam tylko nadzieję, że Wojtek nie będzie nas raczył Spurs zbyt często, ich gra mi się zaczęła nawet w ostatnich latach podobać, ale co za dużo to niezdrowo.

Możesz być pewien jednego- za dużo to będą pokazywani Heat, ale mam też przeczucie, ze Lakers również, zwłaszcza po tym jak do NBA wrócił Michałowicza coach marzenie czyli Jax

Przyznam, że liczę na przynajmniej 3 mcze Bulls i Sixers :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem NBA Action dopiero dzisiaj w powtórce, podobał mi się. Zwłaszcza relacja z afryki, która mogłaby być dłuzsza, i reklamy ;) T o zespołach trochę ogólnikowe (jak zwykle) ale czeklam na Wschód, jak powiedział KarSp znowu zrobil itak jak rok temu.

 

Oczywiście jak się spodziewałem pokazali tę denną 10 sezonu- swoją drogą to kto to wybierał. Większości z tych akcji nieuznałbym za najlepsze w miesiącu, a co dopiero w sezonie :?

No fakt, imho świetna ta akcja Wade'a blok + trójka w własnej połowy, Carter 360 stopni i podanie zdaje się Barry'ego, reszta nudy straszliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem NBA Action dopiero dzisiaj w powtórce, podobał mi się. Zwłaszcza relacja z afryki, która mogłaby być dłuzsza, i reklamy ;) T o zespołach trochę ogólnikowe (jak zwykle) ale czeklam na Wschód, jak powiedział KarSp znowu zrobil itak jak rok temu.

 

Jak tak bardzo zależy wam na tych kilku migawkach z obozów treningowych drużyn wschodu czyli Sixers i Bulls to ściągnijcie sobie to jak macie możliwość:

Sixers Real Training Camp http://files.filefront.com/Real_Trainin ... einfo.html

 

Hawks i Bulls Real training Camp http://s41.yousendit.com/d.aspx?id=3AT6 ... X1NV5WGMQ6

 

Jest tego pewnie więcej niż urywki pokazywane o każdym zespole w NBA Action

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van a z Raptors cos mozna? :wink:

 

A teraz do rzeczy czyli do kolejnego meczu Dream Teamu z 92 roku na antenie ESPN Sport Classic :) Podobnie jak w poprzednim meczu Amerykanie dobrze wystartowali. W tym okresie błyszczał Jordan. Czesto miał piłke w rękach, oddawał rzuty i odgrywal do partnerów. Patrząc w przeciagu całego meczu to włąsnie ten fragment gry był najbardziej udany dla MJa. Mozna tez mówic juz o swojego rodzaju podziale gry. Komentator ESPN zauwazył ze we wczesniejszych meczach, których nie dane nam było ogladac podobnie dobry start a potem chwilowy przestój. I tym razem tak było, po szybkim pworadzeniu chwila słąbosci, ale w porównaniu do meczu ćwierćfinalowego trwałą ona bardzo krótko. Juz po chwil USA panowało nad sytaucja, gra sie w miare wyrównałą, ale zawsze Dream Team o ten punkt do przodu i przewaga rosła. Po raz kolejny szkoda ze nie moglismy obejrzec wieksozsci drugiej połowy, a szkoda. Bo przewaga 20 punktowa do przerwy to spora zaliczka, ale zawsze mozna było ją jeszcze stracic,a pokazano ostateni 7-8 minut kiedy byłą przewaga 50 oczek i wszystkie karty rozdane. Swoja droga ciekawa sprawa, ze akurat kolejny raz nie pokazuja najlepszego fragmetnu w wyakoaniu Stanów. I tutaj kolejy raz o podziale gry. Poczatek drugiej odsłony ponownie zdecydowanie na korzysc Amerykanów. Wtedy takze byłą przewaga znacząca, ale dopiero wtedy przypieczetowana. Potem obie ekipy grały od niechcenia, czekajac na ostatnią syrene. Jedni myslami w Finale, a drudzy skoncentorowani na walce o 3 lokatę. Od poczatku widac było wyrazna przewage, ze są lepsi, penwiejsi to widac było na parkiecie(mowa o United States of America of cours 8) :wink: ) Nie dało sie tez oprzec wrazeniu ze dzisiaj maja dzien, wszystko im wchodzi, co rzut to celny. Nie mozna rzecz ze obroan Litewska była szczelna, ale celnosc rzutów mimo wszystko zachwycała. Przewaga techniki, mozliwosci oddania rzutu tez wieksza. Ale jednego Litwinom nie mozna odmówic. Walki pod koszem. Tam nie wygladali na gorszych a nawet czesto na lepszych, Amerykanie byli straszliwie zagubieni, jakby do konca nie wiedizeli co sie dzieje i gdzie jest piłka. Cechą obu obejrzanych meczy są tez z pewnoscia spora liczba bloków po stronie USA. Czasami az sami "zapraszali" przeciwników, aby ich szczapowac. Kolejny mecz który potwierdza ze kiedys byłą róznica po miedzy Europejska koszykówka a NBA, ale nie byłą ona duzo wieksza. Tylko rółznica byłą taka, ze pierwsyz Dream Team grał by wygrac, a dalsze coraz bardziej pewne zwyceistwa zamiast na efektywnosci stawiały na efektownosic. Gdyby najpierw zapewniły sobie pewną przewage a potem grały jak chciały to wierze ze nawet ten ostatni zespół marzen który zdobył brąz wygrał cały turniej.(moze nie tak znacznie, ale zwyciestwo) Czekam na finał z Chorwacją :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barzdo fajna selekcja meczow w tym sezonie . 4 meczy transmitowane i posiadacz c+ ma okazje obejrzec oblicze 8 roznych druzyn w tym sezonie . w poprzednim sezonie tak nie bylo i powiem szczerze ze bylem niezadowolony z tego ze mialem watpliwa przyjemnosz ogladania NOH i Jazz(nie obrazajac fanow tych ekip i graczy tam grajacych) a nie pokazano ani razu GSW lub Orlando . Licze ze zachowaja ta tendencje i bedzie mozna zobaczyc w akcji wszystkie liczace sie zespoly w walce o przynajmniej PO . oczywiscie nie wymagam by pokazali wszystkie zespoly bo np. niezbyt rajcuja mnie mecze np portland czy bostonu (ew. noh chic lampego chetnie bym zobaczyl w s5) ale zeby nie bylo takiej sytuacji ze heat sa niemal w kazdy weekend . Licze na znakomity sezon a najbardzij jestem zadowolony z tego ze jesli nie zaspie to pierwsze 4 mecze zobacze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barzdo fajna selekcja meczow w tym sezonie . 4 meczy transmitowane i posiadacz c+ ma okazje obejrzec oblicze 8 roznych druzyn w tym sezonie .

Jamesland o czym Ty gadasz? :shock: :roll:

 

PS. Van filmik Sixers wypas, cały czas zbierasz u mnie plusy i stajesz sie ulubionym fanem Lakers czy tam Heat, po Szaku, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barzdo fajna selekcja meczow w tym sezonie . 4 meczy transmitowane i posiadacz c+ ma okazje obejrzec oblicze 8 roznych druzyn w tym sezonie .

Jamesland o czym Ty gadasz? :shock: :roll:

 

Chodzi o to ze w najblizszych 4 meczach zobaczymy 8 zespołów. J podawał te pojedynki i nie było zadnego powtórzenia. Zebys nie musiał szukac to nawet Ci je skopiuje 8)

1.XI o 4.30 Mavs@Suns

4.XI o 2.00 Cavs@Spurs

6.XI godz. 20.45 GSW-NYK

11.XI godz.2.00 LAL-Sixers

Ja osobiscie na antenie jak co roku chciałbym zobaczyc 30 druzyn i jest to mozliwe. C+ trasmituje mecze 2 razy w tygodniu. na 30 zepołów potrzeba 15 meczy, czyli 7,5 tygodnia, co daje niecałę 2 miesiace. Zaczynamy w listopadzie, odejmuac dwa miesiace(listopad i grudzien- przykądowe bo wiadomo ze akurat takiej rozbieznosic zespołów w 2m nie bedzie). Zostaja jeszcze 4 miesiace do konca RS to trasmitowaia. Wtedy mozna puszczac bardizej popularne czy liczace sie ekipy.

 

PS. Fajnie sobie pomarzyc ze Transmisje w C+ bedą wygladały tak jak sie chce ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.