Skocz do zawartości

NBA w Cyfrze+ Sezon 05/06


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak przed rokiem z założeniem tego topicku czekałem do chwili, aż na stronie http://www.cyfraplus.pl zostaną opublikowane pierwsze informacje na temat transmisji.

Oto co znalazłem:

1. 27.X o 20.00- NBA Action

2. 1.XI o 4.30 Mavs@Suns (szkoda, bo miałem nadzieję, że pokażą mecz otwarcia SAS z Nuggets :?)

3. 3.XI o 19.00- NBA Action

4. 4.XI o 2.00 Cavs@Spurs

 

Narazie jeszcze na stronie nba.com nie podali co zobaczymy w całym nadchodzącym sezonie, ale coś czuję, ze znowu będzie dużo Heat :?

 

Oprócz tego na ESPN ma lecieć program o D.Wagnerze (22.X o 11.30) z cyklu The Life (choć dwa tyg temu miał lecieć o Mike'u Krzyrzewskim, a leciało coś o motocrossie :wink:)

Dodatkowo ESPN puści mecz DreamTeam-Puerto Rico z Barcelony (22.X- 17.30), z Litwą (29.X o 17.30) i finał z Chorwacją (5.XI o 17.30)

A program: Greatest Sports Legends- Kareem Abdul Jabbar poleci 26.X o 18.00 i 2.00

 

Dla przypomnienia podam jeszcze adres Programu Cyfry+

 

HEJ HEJ TU NBA jak mawiał złotousty Włodziu

 

Wkraczamy w trzeci już sezon (mam nadzieję, że nie ostatni) transmisji w Canal+ i oczywiscie zachęcam wszystkich tak jak poprzednio do pisania komentarzy na temat obejżanych spotkań w tym temacie- zostało juz tylko 9 dni do pierwszego kontaktu z NBA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam Joseph może lepiej byłoby gdyby był taki trochę bardziej ogólny temat o meczach, "NBA w TV" czy coś w tym stylu. Canal+ nie jest jedynym źródłem jeżeli chodzi o oglądanie meczów, z satelity przynajmniej na dzien dzisiejszy można oglądać francuskie NBA+, są osoby w USA, które oglądają mecze czasami także coś ciekawego na temat obejrzanych spotkań mogłyby napisać. Z drugiej strony kto wie czy nie zrobiłby się wtedy za duży bałagan w temacie, ale uważam mimo wszystko, że to byłoby lepsze rozwiazanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za pomysłem Vana, racja, w srodku sezonu pamietam ten temat nie jest mocno popularny, a teraz doszło nam ESPN Classic wiec można zmienic temat na ogólny, czyli NBA w Cyfrze+ ;)

 

I mam nadzieje że każdy tu bedzie podawał nowe transmisje, kiedy bedzie cos wiaodomo, zwłaszcza na ESPN, bo tam łatwo przegapic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie zauwazyliscie zmieniłem nazwę tamatu. Dla mnie to żadna różnica :wink:

Z drugiej strony kto wie czy nie zrobiłby się wtedy za duży bałagan w temacie, ale uważam mimo wszystko, że to byłoby lepsze rozwiazanie

No własnie pomysł jest dobry, tylko problem polega na tym, żeby nie zrobił się z tego wielki zbiorczy temat, bo tego chcielismy uniknąć. Chodzi o to, zeby nie było sytuacji, ze toczą się jednocześnie dyskusje na 2-3 różne tematy w jednym topicku, bo może zrobic się bajzel.

Ale ogólnie idea jest dobra Przed założeniem tematu nawet zastaniawiałem się czy nie zrobic topicku w takiej formie jak jest teraz, ale odszedłem od tego z obawy przed głosami przeciw zbiorczym produkcjom, okazało się, ze wolicie tak więc mi to nie robi różnicy :wink:

 

A żeby nie było tak offtopicowo to podam jeszcze linka do programu ESPN (choc zapewne wiekszość już zna tę stronę). I przyłączam się do prośby Gumbiego o podawanie namiarów na jakieś transmisje, bo staram się śledzić te sprawy na bierzaco, ale czasem coś przeoczę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było tak offtopicowo to podam jeszcze linka do programu ESPN (choc zapewne wiekszość już zna tę stronę). I przyłączam się do prośby Gumbiego o podawanie namiarów na jakieś transmisje, bo staram się śledzić te sprawy na bierzaco, ale czasem coś przeoczę :twisted:

Ja tam korzystam z programu na http://www.cyfraplus.pl bo ten co podałeś to nigdy nie wiem czy tu europejski czy amerykański ESPN Classic, na przykład w tym programie na C+ AFAIR nie było tego programu o Krzyzewskim, którego nie było i w tv. Albo są lepiej poinformowani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie zdaje ze na ESPN classic leca same starocie. NBA jest transmitowana przez ESPN albo ESPN 2. Jest jeszcze kanal NBA TV, oraz stacje lokalne ale w europie raczej niedostepne. Jesli natomiast udalo by sie wam znalesc ESPN albo ESPN 2 to bedziecie w domu.

Jest dokładnie tak jak piszesz- ESPN Classic Sports jak sama nazwa wskazuje daje głównie starsze klasyczne mecze i wydarzenia sportowe, ale to nie znaczy, ze jest mniej ciekawie, zwłaszcza jak zaczną puszczać mecze z Olimpiad czy programy o legendach, pozatym z nowych rzeczy dają chyba tylko programy z cyklu The Life, oczywiscie mówie tylko o baskecie, bo reszta mało mnie interesuję (choc walki Muhhamada Aliego fajnie się ogląda :cool:)

 

A Europie dostępne są tylko NBA+ (francuski) i z tego co wiem można wyłapac podobno NBA TV, ale to już raczej info z gatunku S-F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie przeciwny temu co piszecie. Nie ma najmniejszegosensu tworzenia jednego tak ogolnikowego tematu. Podobnie do Josepha mysle, ze sie za bardzo rozrosnie. Ale jeszcze wiekszym problemem bedzie burdel jaki tam bedzie panowal. Jedna osoba bedzie pisala o meczu w C+, druga o meczu NBA TV, a trzecia jeszcze o jakims sciagnietym z torrenta. I teraz wyobrazcie sobie, ze po pare osob pisze o kazdym z tych meczow. I teraz sprobujcie sie odszukac w tym chcac cos zacytowac. To po prostu nie ma sensu. Przez ost dwa sezony byly odzielne tematy i bylo bardzo dobrze. Ktochcial odwiedzal C+ inny o torrentach itp. Stad jestem zdania, ze dotyczchczasowy podzial byl dobrym rozwizaniem. Uogolnienie tego tematu sprawi, ze bedziemy ogladac venezuelski serial.

 

PS

Pierwszy mecz mi nawet pasuje, zwlaszcza, ze bedzie mozna ogladac wzmagania oby dwu podobnie grajacych teamow z tym, ze Suns juz bez Johnsona, Q-Richa i tymczasowo Amare.

Drugi mecz jeszcze ciekawszy tj obecni mistrzowie vs wzmocnieni Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Key oczywiście to co piszesz może mieć miejsce, więc może lepiej byłoby zakładać osobne tematy na każdy miesiac rozgrywek, ale właśnie ogólnie o NBA w TV wtedy temat nie ciągnąłby się jak telenowela wenezuelska :wink: Canal+ daje dwa mecze w tygodniu i nie ma zbyt dużej różnorodności jeżeli chodzi o pokazywane drużyny. Takie NBA+ daje codziennie jakiś mecz więc szansa na większą ilość ciekawych spotkań także wzrasta. Wiem, że większość forumowiczów ogląda mecze na Canal+, sam także się do nich zaliczam, ale tak jak mówie są inne źródła jak wspomniany przez Ciebie torrent, piszą także na forum osoby z USA, które mają zdecydowanie więcej opcji do oglądania NBA.

 

Nie sądzę także, żeby nie wiem ilu osobom chciało się pisać o każdym spotkaniu, kilka drużyn ma swoje działy na forum, ale przykładowo NBA+ puści świetny mecz Nets-Warriors zakończony trzema dogrywkami coś możnaby na jego temat napisać, jak się miało okazję obejrzeć, ale nie ma za bardzo gdzie 8) Jeżeli postanowicie, że jednak lepiej jak będzie to temat tylko o Canal+ to ok, może być, ale uważam, że temat bardziej ogólny to lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to miało być NBA w Cyfrze+ czyli tylko C+Sport i ESPN, duzo tego nie ma. A nowy temat można założyc jesli ktos chce gadac o meczach z torrentów albo NBA+. Takie jest moje zdanie.

 

MOD

Ok, zakładam ankietę w której do rozpoczecia rozgrywek będziemy głosować czy robimy temat o NBA w Cyfrze+ czy zbiorczy o NBA w TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mecze bardzo dobre

 

Mavs - Suns - to z pewnoscia bedzie megaofesnsywny meczyk a mysle ze po dlugiej przerwie w lidze kazdy pojedynek jest dobry i na pewno nie bedzie mi przeszkadzac troche gorsza obrona , licze ze bedzie to zankomity mecz w ktorym emocji nie zabraknie do konca

 

Cavs - spurs - swietnie zapowiadajacy sie meczyk nareszcie bedzie okazja zobaczyc jak zgral sie calkiem odmieniony tem cavaliers

bo o to jak zagraja spurs mysle ze nie ma sie co martwic

 

a jezlei chodzi o ankiete zaglosowalem by rozmawiano w tym temacie tylko o meczach z cyfry + poniewaz tylko do niej mam dostep i srednio by mi odpowiadaly takie nowe watki o roznych meczach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ankiecie zagłosowałem, że jestem za tym, aby tylko NBA w Cyfrze+, ale to nie do konca tak :wink: Uwazam, ze powinien powstac topic do Cyfry plus, oraz do meczy obejzadnych we wszystkich innych stacjach. NIe licze tutaj torrenta, gdzie mecze obejrzane na tym opiswałoby sie w dziale dowload/torrent. W ten sposób unikniemy zbędnego bałaganu zwiazanego z róznymi meczami w tym samym czasie oraz wielkich tematów zbiorczych. Powstały by tylko 2 dodatkowe topicy oraz trzeci który pozwoliłby ozywic dział z torrami. Sprawiłoby to tez, ze ogladajacy np na NBA+ mogliby spokojnie pisac, a nie jak wspomniano tylko co jakis czas. Co myslicie na taką propozycje? 8)

 

Dołączam sie do próśb pisania o transmisjach na ESPN Sport Classic, chetnie zobacze wielkie spotakania. Ostanio widziałem fragment meczu Harlem Globttroters z NYN. 8)

 

Co do początkowych trasmisji na Canal plus sport to nie mam zastrzezen. Zdziwił mnie fakt, ze chyba pierwszy raz od 2 lat nie zobaczymy w pierwszym meczu mistrzów. Jestem wygłodniały na wszelkiego rodzaju spotkania, wiec te tez zaakceptuje bez problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio widziałem fragment meczu Harlem Globttroters z NYN. 8)

z KIM??? :o New York NICKS? :wink:

 

 

Ja w ankiecie zagłosowałem za nazwą "w cyfrze plus". Meczyki NBA będe mógł oglądać tylko tam. ESPN classic nie jest mi dane choć chętnie bym pooglądał klasykę. No cóż może kiedyś.. A tak prawdę mówiąć szczerze powiedziawszy nazwa nie robi różnicy (jak dla mnie). Będą 2 tematy to jednego nie będe odwiedzał, co dopiero tam pisać. Wolałbym, żeby to wszystko było razem, w kupie bo w grupie siła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOD

Ok, zakładam ankietę w której do rozpoczecia rozgrywek będziemy głosować czy robimy temat o NBA w Cyfrze+ czy zbiorczy o NBA w TV

OK dobry pomysl, po to jest demokracja ;)

 

A co do pierwszych meczy, to spotkanie Mavs-Suns nie za bardzo mi sie podoba, bo nie graja Sixers. Natomiast w meczu Cavs-Spurs brakuje mi zwlaszcza 76ers, wiec tez nie przyjmuje go etuzjastycznie 8) :twisted:

 

A na serio to jakos Mavs nie lubie ogladac, z Suns nie wiem czy bedzie to dobre widowisko. Spurs chetnie zobacze zeby przekonac sie jak spisuja się nowe nabytki, Cavs dla Erica Snowa zawsze warto, a LBJ duzo nie widzialem wiec mecz nawet niezly moze byc. W nast. tygodniu poprosze Sixers, a jak nie ich to moze chcoiaz 76ers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na serio to jakos Mavs nie lubie ogladac, z Suns nie wiem czy bedzie to dobre widowisko. Spurs chetnie zobacze zeby przekonac sie jak spisuja się nowe nabytki, Cavs dla Erica Snowa zawsze warto, a LBJ duzo nie widzialem wiec mecz nawet niezly moze byc. W nast. tygodniu poprosze Sixers, a jak nie ich to moze chcoiaz 76ers :D

Tak się zastanawiałem nad tymi Mavs, ja z jakiegoś powodu powiedziałbym nawet, że nie znoszę ich oglądać :) sam w sumie nie wiem dlaczego, dużo może mieć wspólnego z tym NBA na DSF kilka lat temu. Jeżeli chodzi o Sixers to mam nadzieję Gumbi, że spełni się twoje życzenie i niech ich Canal+ pokaże najlepiej w piątek 11 listopada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A na serio to jakos Mavs nie lubie ogladac, z Suns nie wiem czy bedzie to dobre widowisko. Spurs chetnie zobacze zeby przekonac sie jak spisuja się nowe nabytki, Cavs dla Erica Snowa zawsze warto, a LBJ duzo nie widzialem wiec mecz nawet niezly moze byc. W nast. tygodniu poprosze Sixers, a jak nie ich to moze chcoiaz 76ers :D

Tak się zastanawiałem nad tymi Mavs, ja z jakiegoś powodu powiedziałbym nawet, że nie znoszę ich oglądać :) sam w sumie nie wiem dlaczego, dużo może mieć wspólnego z tym NBA na DSF kilka lat temu. Jeżeli chodzi o Sixers to mam nadzieję Gumbi, że spełni się twoje życzenie i niech ich Canal+ pokaże najlepiej w piątek 11 listopada :)

A co jest 11? Aha pewnie ogrywa... ehhh chcialem powiedzieć grają z Lakers :) No to sie zgadzam, od 11.11 co piątek mogą pokazywać Sixers ;) A co do Mavs to nigdy nie mialem DSF, ale odkąd odszedł Nash i Walker, jakoś mi zbrzydli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast podziału programowego "C+ vs reszta tv" zastosować podział czasowy?

 

1. Co będzie leciało w całej tv ( aby nie przegapić)

2. Odczucia po obejrzeniu (gdy ktoś jednak przegapi)

 

Co do wyboru Suns Mavs i SAS Cavs to nie ma co narzekać. Ale otwarcie powinno byc jednak zarezerwowane dla Mistrza. tym bardziej, że Nugets jak zawsze na SAS sie sprężaja. Znów Melo przegrywa z LeBronem. Choć pojedynki Larry vs Manu i BB vs King. Mniam mniam. A Dallas a DSF to pamietam do dzis. jedynym plusem było to że czasem wpadł mecz Mavs z Kings, LAL, SAS. Ale ogólnie przeginali choć mieli farta że im się Dirk tak rozwinął. Strach pomyślec co by było gdyby Dirk grał jak Bradley?

Dzięki Josephnba za wyliczankę :D o to chodzi! Nie każdy ma czas wertowac programu a i pamięć nie ta jak sie tyle pije co Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak juz powiedzialem wczesniej jestem tego zdania, ze zrobi sie burdel jesli bedzie jeden ogolny temat. Ktos tam mowi, ze nie bedzie az tak duuzo osob, ktore beda opisywac kazdy mecz. Zakladajac, ze w jednym czsie bedzie opisywany mecz z C+. NBA TV, Torrenta. Kazdy mecz beda opisywac zalozmy 3 osoby i juz mamy nie zla kaszane. A biorac pod uwage, ze mecze transmitowane przez C+ komentuje wiecej osob niz zakladane 3 to juz w ogole nie mowie. Ja zdania raczej nie zmienie. Sadze, ze bardzo dobrze bylo to rozwiazane w zeszlym sezonie.

Po za tym wpsolnie ustalalismy, ze bedziemy stronic od tematow zbiorczych, a pojdziemy w strone bardziej konkretnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z KIM??? New York NICKS?

 

Tego ze było tam Nicks jestem prawie pewny, ok.90%. Wiedziałem ze moga byc z tym problemy, wiec chciałem zapiamietac nazwe ale juz wiecej pełnej nie pokazali :? Kto rozwiąze zagadke? :roll:

 

Natomiast o 17:30 obejrzałem mecz Puerto Rico Z USA, ćwierćfinał igrzysk olimpijskiz z Barcelony i legendarny Dream Team. Zaczęło sie zgodnie z oczekiwaniami, wyrazna róznica klas.Amerykanie rozluznienie i objemujacy coraz to wieksza przewage. Najpierw 2 punkty Malone'a potem do 17:0 błyszczał Bird. Dalej cos stanęło w wielkiej maszynie. Gracze z Puerto Rico zaczęli odrabiac straty. Po chwili było juz 17:11, koszykarze druzyny marzen w tym czasie marnali akcje za akcja, czesto nie wychodziły im rzuty. W dalszej kolejnosci wystąpiła wymiana punkt za punkt, USA jednak z kazdą minuta minimalnie powiekszało przewage, po chwili ich waleczni przeciwnicy zmniejszali starty, ale na dłuzszą mete nie udawało im sie to najlepiej. Ogólnie rzecz biorąc zastanawia mnie taktyka zasosotwana przeciwko USA. Puerto Rico starało sie jak najczesciej oddawac rzuty za 3, czy z dystansu, rzadko szukali wykocznen blizej kosza-szczególnie na początku-(Amerykanie tez rzucali zza lini 7.24, szczególnie Bird, ale on robił to lepiej niz wszyscy rywale). Swój wpływ na to miałą obrona Dream Teamu, ale wydaje mi sie ze gdyby mocniej chcieli grac blizej kosza, to nie byłoby 17:0, raz napewno akcja by sie im udała. Prawda jest ze frontcourtowyc USA grali nie tylko skutecznie, ale takze efektowonie, kilka ładnych bloków. W oczy rzucił mi sie tez fakt, ze Amerykanie nie prbowali grac tak efektowanie jak w ostatnich olimpiadach, bardziej wywazona koszykówka, były porywajace akcje, ale najpierw zapewnenie sobie wygranej, a potem dopiero show, a nie na odwrót jak sie ostatnio zdarzało. Na koniec o tym ze zdenerowwał mnie fakt, ze nie było 15 minut drugiej połowy(3/4 :evil: ) Z pewnoscia zobacze kolejne mecze z tych igrzysk :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy transmisji na C+ i ESPN

 

W C+:

1. 6.XI godz. 20.45 GSW-NYK (mam nadzieję, że będzie ciekawszy niż rok temu :wink:)

2. 11.XI godz.2.00 LAL-Sixers (wszystkie Landrynki i Sixersi czekali na ten dzień długo)

 

 

Na ESPN: 13.XI godz.21.00 The Life- Shaq

 

Ta patrzę na wyniki ankiety i dochodzę do wniosku,że jeśli podobna tendencja się utrzyma to trzeba będzie zrobić jeszcze jeden oddzielny temat o NBA w innych stacjach TV, bo widzę, że wiele osób chciałoby takiego tematu, więc proponuję, żeby któryś z posiadaczy NBA+ zajął się tym problemem i zrobił tmat o NBA w innych TV, a też niech będzie tylko do Cyfry

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.