Skocz do zawartości

Chicago Bulls- sezon 2005/06


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o Wizards i Pistons, tak? To super, bo pewnie z jednymi i z drugimi przyjdzie się zmierzyć moim Cavsom. ;)

Wiesz Kily z całym szacunkiem ale nie slyszałem, zeby ktoś w pierszej rudzie PO miał dwóch różnych przeciwników 8) A Wizardsi skopiom Wam dupsko i tyle z tej drugiej rundy będziecie mieli.. GO GO CARON BUTLER 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos cos pisal, ze lubi ogladac jak pistonsi graja.

Ano pisał panocku, tylko w ankiecie zamieścił zespół, z którym jego Bulls mają najwieksze szanse (teoretyczne)- NJN

dont blame me, ja oddalem swoj glos na Nets, a nie na Pistons ;)

 

Detroit dawalo dupy na lewo i prawo pod koniec RS i mam nadzieje, ze im sie za to beknie w PO!!!!Kto to widzial tak mecze odpuszczac?!?! Nie lubie takiego gowna, jeden Jackson madry i nie dal Kobe'mu odpoczacl!!!

 

ma ktos mozliwosci zarzucic jakies linki z meczami/akcjami bykow?i nie mowie tu o skrotach z nba.com (chociaz dobre i to by bylo ;) )

 

Bring on the HEAT!!!(jak to jeden kibic pokazywal) :)

 

Jak Byki lepiej wykonywuja wolne to zwyciezaja, a Heat maja gorszy procent w RS...widze swiatelko w tunelu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[To, że Lakers kończą rozgrywki po pierwszej rundzie nie znaczy, że tak jest z każdą inną drużyną. 8)

Spadaj "młody" :wink: Pozyjemy zobaczymy a tymczasem pośmiejmy się raczej z fanów sixers :twisted: A tak serio to nie chce być czarnowidzem, ale czarno widze (tzn.nie widze) was w drugiej rundzie PO 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[To, że Lakers kończą rozgrywki po pierwszej rundzie nie znaczy, że tak jest z każdą inną drużyną. 8)

Spadaj "młody" :wink: Pozyjemy zobaczymy a tymczasem pośmiejmy się raczej z fanów sixers :twisted: A tak serio to nie chce być czarnowidzem, ale czarno widze (tzn.nie widze) was w drugiej rundzie PO 8)

ej idzcie sie klucic gdzie indziej... :wink: To jest temat o Bulls ktorzy itak wam wszystkim skopia tylki jak przyjdzie pora... :lol:

 

 

MOD

Jako, że dostałem przykaz z góry i RS się skończył temat zamykam, bo obciąża bazę danych. To być może zmobilizuje kogoś do napisania tematu o parze Bulls-Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.