Skocz do zawartości

Chicago Bulls- sezon 2005/06


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje z okazji awansu Byków do PO. Zgadza sie że po słabszych meczach w lutym i głupkowatych porażkach w końcówkach w ogóle w nich nie wierzyłem! Końcówkę zagrali jednak wysmienicie i życze im 5 pozycji i wyzłocenia Cavs!!!

Nawet o Skilesie nic nie piszecie a 2 miechy temu każdfy go wywalał!

Zal AI ale co rozbić, Minnessotta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na kogo z trojki Heat, Nets, Cavs (o Pistons nawet nie wspominam) wolelibyscie trafic?

 

Ze wzgledu na strefe podkoszowa chyba wolalbym trafic na Nets. Cavs maja mocnych dryblasow, zreszta Heat podobnie.

Wsumie co tu duzo mowic, pierwsze 4 druzyny na wschodzie maja rowne paki, najwazniejsze zeby nie trafic na Detroit, a mecze z reszta beda zalezec od naszej dobrej (lub nie) postawy.

 

w ogóle w nich nie wierzyłem!

Nawet o Skilesie nic nie piszecie a 2 miechy temu każdfy go wywalał!

Zal AI ale co rozbić, Minnessotta?

ja wierzylem, zapytajcie Jmy :)

a Scotta bronilem :twisted: Co jak co, ale wielu trenerow probowalo cos zrobic z kolesiami przed nim...bez powodzenia, on przyszedl i graja na PO (choc z nerwami ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dalej Skiles nie przekonuje i dlaej nie jestem zwolennikiem jego pozostani w teami. Dobre 1.5 miecha nie zmieni fatalnego sezonu i tyle...

 

Dla mnie jeszcze powodem dla jego wywalenia jest personalna antypatia ktorą do niego zywie za:

 

- takie granie Sweetem jak ostatnio (3 min w S5 :? )

- granie Pargą, Boze jak ja go nienawidze. ale juz jak wchodzi to moglby dac mu nakaz "nie rzucaj debilu"

- niska piątka :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze porusze temat odpuszczania meczy, bo mnie to troszke drazni...kiedys takich sytuacji nie bylo...widzial ktos zeby MJ i Pip kiedys jakis meczy puscili? To co sie dzieje (glownie na wschodzie: Pistons,Heat,Cavs,Nets) to jest poprostu chore...a zeby im przez to zawodnicy rytm meczowy stracili.Na zachodzie jeszcze jako tako to wyglada...blizszy memu sercu jest mi wschod, ale zenada takie granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matematyka podpowiada mi, że najlepiej byłoby trafić na Nets, bo z nimi sobie radzimy jakoś, głowa, że na Cavs, bo brak im doświadczenia w PO (nam też), a najciekawiej było by z Pistons, bo to zespól, który kocham oglądać :P (choć byłoby 4-0, max 4-1)

 

Najlepiej byłoby zagrać rewanż z Wizards za tamate PO... :lol:

 

Mamy siódmą pozycję i Heat, z którymi raczej szans nikt nam wielkich nie da. Chyba najlepiej byłoby na szóstym miejscu i grać z Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-seed powiadasz,

osiągalne

Dzis Wizz Ogrywa Bucks potem dostaje od Pistons

Bulls wygrywają z Raps

Indy wygrywa z Magic

i mamy

5.Indy

6.Bulls

7.8. Wizz Bucks

zeby trafic na Pistons uklad gier musiałby sie naprawde niekorzystnie ulozyc a Bulls ostatnio mają farta kto oglądał ostatnie mecze ten wie.

Co do Skilsa i jego prowadzenia zespołu to zdania nie zmieniłem uwazam ze to przeciętny kolcz, tylko zdaje sobie sprawe ze podpisana nowa umowa plus ostatnie wyniki powoduja ze jego pozycja jest niezachwiana i ponarzekac to sobie moge ale fakt jest taki ze Sklies na stołku bedzie siedzial, czy z dobrym skutkiem? zobaczymy czy wyciaga wnioski w playoffs.

Jako ze sezon dobiega końca, to tak jak mówilem bedzie playoffs i jest playoffs bedzie forma Gordona i Tysona(tu z forma jest róznie) będą zwycięstwa, sa zwyciestwa i wcale nie potrzeba bylo mentora Davisa czy Currego zeby grac w Playoffs. Z takim składem nie awansowac na slabym wschodzie to naprawde Skiles musialby sie jeszcze bardziej starać.

tak wiec słuchajcie wujka byka :wink:

ps. A przypomniało mi sie jak jeden znawca pisal że Nocioni to drewno, ładnie teraz drewno wymiata :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh BYKU... ty mu tego juz chyba nigdy nie odpuscisz a bylo to chyba w tamtym roku wiosna... :wink: :lol:

Było, mineło lecz zostalo zapamiętane. Ja tego chłopa z składu FBL wyrzuciłem, bo przeczytalem kiedyś ten podpis u Byka? I mowie po co go trzymam, a gość zaczoł wykręcać niesamowite cyferki, dość równo.. szkoda ze nie dla mojej drużyny tylko dla Antka :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa zwyciestwa i wcale nie potrzeba bylo mentora Davisa czy Currego zeby grac w Playoffs. Z takim składem nie awansowac na slabym wschodzie to naprawde Skiles musialby sie jeszcze bardziej starać.

Ostatni miesiąc nieco zmienił mój pogląd na temat Davisa (choć moze po cichutku robił swoje po zwolnieniu :P). A poważnie to przyznaję się częściowo, że trochę mogłem przecenić wkład w sukcesy AD. Niewątpliwie pomógł i sami gracze niejednokrotnie podkresrali, że brak w szatni AD i Griffa jest odczuwalny. Ostatni miesiąc pokazał, że i bez nich zespól potrafi grać w koncówkacyh, z którymi mieliśmy najwięcej problemów w meczach. Jedyne co do czego nie zmieniłem zdania to fakt, że bez AD zespół radził sobie gorzej co obrazuje bilans. Ktoś doświadczony jest potrzebny i licze, że po offseason Pax ściągnie kogoś, kto nauczałby młodzież. Scottie może byłby chętny do objęcia posady jakiegoś coacha, przydałby się też jakiś wysoki gracz, który nauczyłby Tysona łapać wysokie, niskie... jednym słowem wszystkie piłki, bo jak patrzę na te straty to krew się we mnie gotuje.

 

 

 

Zmieniłem ankietę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scottie może byłby chętny do objęcia posady jakiegoś coacha

a czy Scottie w tej chwili nie jest gdzies scout'em?Cos mi sie o uszy obilo, ale moge byc w bledzie ;)

 

jak Detroit nie pusci meczu Wizards...tak jak puscilo pieprzonym kozlom to powinni wygrac... :roll: Natomiast szkoda ze Magic graja w Indianapolis, a nie u siebie, bo by byly wieksze szanse na zwyciestwo, ale jesli Orlando zagra tak jak z nami...bedzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to se zagłosowałem w nowej ankietce 8)

co do trenera od graczy wysokich to faktycznie widac ze potrzebny od zaraz.

po patrzac teraz na Tysona w grze to mozecie sobie wyobrazic jak on zdobywa 27 punktów? a taki jest jego rekord kariery! teraz jak z 18 by rzucił z dwa razy w sezonie to byłoby osiagniecie. Facet nie stoi w ofensywie on sie cofnął. Nie rozwinął sie praktycznie wcale odkad przybyło do tej Ligii. I teraz pytanie co trenerzy robią z nim na tych treningach przez te 5 sezonów? Ćwiczą Dunk, Slam Dunk Power Dunk i Monster Dunk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to se zagłosowałem w nowej ankietce 8)

co do trenera od graczy wysokich to faktycznie widac ze potrzebny od zaraz.

po patrzac teraz na Tysona w grze to mozecie sobie wyobrazic jak on zdobywa 27 punktów? a taki jest jego rekord kariery! teraz jak z 18 by rzucił z dwa razy w sezonie to byłoby osiagniecie. Facet nie stoi w ofensywie on sie cofnął. Nie rozwinął sie praktycznie wcale odkad przybyło do tej Ligii. I teraz pytanie co trenerzy robią z nim na tych treningach przez te 5 sezonów? Ćwiczą Dunk, Slam Dunk Power Dunk i Monster Dunk :wink:

Ale tez powstaje inne pytanie - czy to jest choroba nowego kontraktu. W tamtym roku nigdy bym nie posądził Chandlera o to ze moglby stanac w rozowju, grac slabiej etc, bo i tak mu zapłacą. Dodawszy do tego jeszcze jego wypowiedzi przedsezonowe jeszcze mocniej w to uwierzylem. Teraz jednak patrzac z dystansu, ciezko mi to ocenic i byc pewnym tego tak samo jak przed 5oma miesiacami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Scottie był u Jaxa w offseason, ale teraz chyba znowu pracuje dla radia. Zresztą niewiem. Nawet jakby pracował u Jaxa to może szybko się zwolnić :wink:

 

 

PS: Kto zagłosował na Pistons??

ktos cos pisal, ze lubi ogladac jak pistonsi graja. btw. any news w jakim skladzie zagra dzis Detroit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - czemu jestesmy za indianą przy równym bilansie spotkan bezposrednich i lepszym z zespolami z konferencji ?

 

EDIT: ja pier*ole, co za frajerzy z tych pistons :? raz w zyciu czlowiek chce zeby wygrali, raz w zyciu im kibicuje a oni nie potrafią pokonac jakichs lamusow ze stolicy i to na wlasnym parkiecie :?

 

zalamka.

 

zycze jak najgorzej i jednym i drugim w PO :evil:

 

ps. tak kurna, so be it :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - czemu jestesmy za indianą przy równym bilansie spotkan bezposrednich i lepszym z zespolami z konferencji ?

Bilans dywizji na korzyść Pacers. Dlatego też potrzebna Wam była ich porażka dzisiaj.

 

zycze jak najgorzej i jednym i drugim w PO :evil:

Mówisz o Wizards i Pistons, tak? To super, bo pewnie z jednymi i z drugimi przyjdzie się zmierzyć moim Cavsom. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.