Skocz do zawartości

[05/06] FBL #1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziem po kolei:

 

-

Żółwiowi gratulujemy występu Khryapy :P .

 

 

No widzę, że jednak znalazłeś czas i analizujesz grę moich podopiecznych. Ale zwróć uwagę, że dopiero po jakiś 2 tygodniach możesz się odegrać z czego już tylko krok do oczywistego wniosku, że jestem najlepszym GM i zmierzam prosto po mistrza FBL, tak tej edycji jak i kolejnych conajmniej pięciu :!: :twisted: 8)

 

- A nie mówiłem Mar, że Camby i wizyta w szpitalu to tylko kwestia czasu :P :?: A co do Jamisona to nie chciałem tego publicznie mówić, ale ten zawodnik zawsze ma b. dobre początki sezonu, a później gra o klasę gorzej (łups teraz chyba nikt go nie będzie chciał od Ciebie kupić :twisted: )

 

- No i widzę, że Stro znów ściągnął Swifta do siebie bo przecież "nie po to Van Gundy ściągał go do siebie by trzymać go na ławie" buahahahah :twisted:

 

Ps1. Ostatnio wpuszczam graczy typu Calderon, Mourning by nadrobić średnią punktową, a mimo to wspiołem się właśnie na pierwsze miejsce w średniej. Czyż to nie piękne :?: :twisted:

 

Ps2. Khryapa jeszcze nie raz was wszystkich zaskoczy 8)

 

Ps3. Oj będzie się działo jak do gry wróci Boozio z Amariuszem, a Artesta wreszcie wypuszczą na jakieś boisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No i widzę, że Stro znów ściągnął Swifta do siebie bo przecież "nie po to Van Gundy ściągał go do siebie by trzymać go na ławie" buahahahah :twisted:

Swift na początku sezonu...miał kłopoty adaptacyjne 8) . Teraz wobec połamanych Yao i Deke powinien pokazać swój potencjał :P .

 

A gdy wrócą Yao i Deke akurat się połamie Ratliff z Blazers i Przybilla znów będzie grał po 40min i w ten sposób będę miał ciągłość na C :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem Mar, że Camby i wizyta w szpitalu to tylko kwestia czasu :P :?: A co do Jamisona to nie chciałem tego publicznie mówić, ale ten zawodnik zawsze ma b. dobre początki sezonu, a później gra o klasę gorzej (łups teraz chyba nikt go nie będzie chciał od Ciebie kupić :twisted: )

Chyba cie moi gracze slyszeli i pokazali pazurki. Camby 153fp, Jamison 85fp :twisted:

 

Stro gratulujemy Swifta - az cale 5fp :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stro gratulujemy Swifta - az cale 5fp :roll: :D

Buahahaha niezłe jaja z tym Swiftem, wykorzystał swój pierwszy w ystęp w sezonie w starting five :lol:

 

Nie wiem tylko czemu się go juz dziś Stro pozbyłeś :?: :lol: I mam jeszcze dla Ciebie radę: nie wpuszczaj tylko J.Howarda bo to on w kolejnym meczu wyczesze 5fp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się stro, u mnie jakiś j. smith (SG - NOH) (pogubiłem się już w tych j. smithach i nie wiem który to) zdobył 2 FP :) poleciał szybko na FA za mo-peta (dzisiaj zdobył 99).

no i pora na war report:

wszyscy mieścimy się między 70-80 FPPG. stro dzisiaj wyszedł ponad 70 (70.15) a żółw zszedł poniżej 80 (79.959) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się stro, u mnie jakiś j. smith (SG - NOH) (pogubiłem się już w tych j. smithach i nie wiem który to) zdobył 2 FP :) poleciał szybko na FA za mo-peta (dzisiaj zdobył 99).

Możecie się licytować, a mnie i tak nie przebijecie :? W pierwszym meczu sezonu w moim składzie był Nene Hillario... Zdążył zagrać całe 2 minuty, i "zarobił" w tym czasie -13 FP :evil: , po czym połamał się tak skutecznie, że ma sezon z głowy... :? :? :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się licytować, a mnie i tak nie przebijecie :? W pierwszym meczu sezonu w moim składzie był Nene Hillario... Zdążył zagrać całe 2 minuty, i "zarobił" w tym czasie -13 FP :evil: , po czym połamał się tak skutecznie, że ma sezon z głowy... :? :? :?

Rigel spoko spoko ja też miałem Nene i też byłem - 13FP, jednak czytałem ze Nene wraca do zdrowia szybciej niż wszyscy myśleli i zagrana "wkrótce" (luty czy marzec :D).. Ciekawe czy wtedy też zapunktuje na minus? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stro gratulujemy Swifta - az cale 5fp :roll: :D

Buahahaha niezłe jaja z tym Swiftem, wykorzystał swój pierwszy w ystęp w sezonie w starting five :lol:

Qrna koleś trafia na czarną listę u mnie - nie wystawię go choćby qrczę wszyscy wysocy (łącznie z takimi gwiazdroami jak np. Lonny Baxter) połamali się w Rockets :x

 

Nie wiem tylko czemu się go juz dziś Stro pozbyłeś :?: :lol: I mam jeszcze dla Ciebie radę: nie wpuszczaj tylko J.Howarda bo to on w kolejnym meczu wyczesze 5fp :D

To mam propozycję Wujku Dobra Rada - Ty wystawiasz w najbliższym meczu swoich stałych utilowców (Jarić, Livingston, Calderon), a ja Howarda Juwana. I zobaczymy jak wyjdzie to punktowo 8)

 

stro dzisiaj wyszedł ponad 70 (70.15)

Jupijajej :D

 

a żółw zszedł poniżej 80 (79.959)

Jupijajej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam propozycję Wujku Dobra Rada - Ty wystawiasz w najbliższym meczu swoich stałych utilowców (Jarić, Livingston, Calderon), a ja Howarda Juwana. I zobaczymy jak wyjdzie to punktowo 8)

 

 

Deal :!: Z jednym tylko ale: najprawdopodobniej mecz z ławy poogląda Calderon bo ostatnio robi troszkę za dużo strat, więc taki mecz na przemyślenia mu się przyda. Natomiast jak najbardziej Żul Howard zdobędzie około 1/3 tego co Jaric i Livingston we dwójkę 8)

 

 

Strasznie mi się chciało śmiać Rigel jak już kiedyś czytałem o Twoich doświadczeniach z Nene, a przecież reszta Twoich wysokich też dokonała niezłych występów w tym sezonie :wink:

U mnie nie licząc ostatniego szaleństwa ze strony Khryapy, jeszcze kiedyś nieźle pozamiatał Collison, który to dostarczył mi -8 Ale się tym nie martwię i wiecie czemu? Bo i tak mam najlepszą średnią i wygram tą ligę :!: :!: :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deal :!: Z jednym tylko ale: najprawdopodobniej mecz z ławy poogląda Calderon bo ostatnio robi troszkę za dużo strat, więc taki mecz na przemyślenia mu się przyda. Natomiast jak najbardziej Żul Howard zdobędzie około 1/3 tego co Jaric i Livingston we dwójkę 8)

Nie no, nie przeginajmy :lol: .

 

Nie mówię, że Juwan pyknie tyle co Twoi utilowcy razem wzięci, tylko, że będzie lepszy od każdego z nich :P .

 

Jak chcesz bitwę utilowców, to ja mogę dodać Szczerbiaka i Diawa i wtedy mozna zrobić 3 na 3 :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że Juwan pyknie tyle co Twoi utilowcy razem wzięci, tylko, że będzie lepszy od każdego z nich :P .

 

Jak chcesz bitwę utilowców, to ja mogę dodać Szczerbiaka i Diawa i wtedy mozna zrobić 3 na 3 :) .

Juwan to będzie lepszy jak zsumujemy mu chyba ze 3 kolejne wystepy :twisted:

 

Narazie Diawa (ten chłopak mnie poytywnie rozwala w tym sezonie) i Szczerbiaka (ten z kolei już za niedługo wróci do swojej formy z początku sezonu :wink: ) zostawię w spokoju. Popastwię się jedynie nad Twoim nowym nabytkiem ze stanu Texas :twisted:

 

Ps. Acha ogłaszam wszem i wobec, że znów wszyscy zaspaliście i zrobiłem niezłego steala z FA :D Już niedługo zobaczycie, że Kenyon Martin nie będzie jedynym z rodzimy Martinów punktującym w naszej lidze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 8 ( 2005-12-17 - 2005-12-24 ):

  • Żółw - srednia: 86.13 (26) przyrost: 1.08 fpg: 80.15[/*:m:3num40wq]
  • Xeus - srednia: 80.35 (27) przyrost: -3.26 fpg: 79.34[/*:m:3num40wq]
  • spabloo - srednia: 79.82 (28) przyrost: 1.65 fpg: 75.44[/*:m:3num40wq]
  • Szakil - srednia: 76.73 (26) przyrost: -4.04 fpg: 73.85[/*:m:3num40wq]
  • Stromile - srednia: 76.38 (28) przyrost: 1.48 fpg: 70.16[/*:m:3num40wq]
  • Rigel - srednia: 75.34 (28) przyrost: -6 fpg: 73.18[/*:m:3num40wq]
  • Vitaly - srednia: 74.97 (29) przyrost: -7 fpg: 74.71[/*:m:3num40wq]
  • Mar - srednia: 74.56 (27) przyrost: -5.86 fpg: 79.57[/*:m:3num40wq]
  • loqsh1 - srednia: 72.35 (30) przyrost: -14.71 fpg: 78.52[/*:m:3num40wq]
  • Borys - srednia: 68.71 (28) przyrost: -11.95 fpg: 77.78

    [/*:m:3num40wq]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Żółw

świetnie, chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Pozdrów ode mnie Zo i jego 8fp :lol: :

Zo już wie, co zrobił nie tak i obiecał, że to się więcej nie powtórzy :wink:

 

Najśmieszniejsze, że w sumie to nie masz większego wyboru jak grać ludźmi tego pokroju, przynajmniej dopóki Artest nie wróci :twisted:

Nie to co mieć na C Przybille i Chandlera :twisted:

 

Poza tym to i tak grając takimi ludźmi wyciagam ponad 80fp, a po powrocie wspomnianego Ron Rona i debiutach Boozera i Amarego to dopiero moja gwiazda będzie świeciła :D :D :D

 

Acha i podpowiedcie mi kogo mam wziąść za rok z numerem jeden: Garneta, Lebrona czy Duncana :?: (bo nie chcę skończyć jak Stro) :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to co mieć na C Przybille i Chandlera :twisted:

Zgadza się, C nie jest mocną pozycją. ale i tak biorę w ciemno ten duet ponad Zo :twisted:

 

Poza tym to i tak grając takimi ludźmi wyciagam ponad 80fp, a po powrocie wspomnianego Ron Rona i debiutach Boozera i Amarego to dopiero moja gwiazda będzie świeciła :D :D :D

Też się tak pocieszam jak Ty

- Marbury znow zacznie pykać pod 100

- Vince do końca seoznu będzie grał to co grał przez ostatni tydzień

- Ratliff się połamie i Przybilla będzie dostawał +35min

- KG będzie znów ładował 140fp jak kiedyś

- Chandler w końcu zacznie grać te 11/12/3

- itd

 

I tak samo jak Ty nie liczyłbym, że się spełnią :twisted:

 

 

 

Choć kto wie - w końcu dzisiaj gwiazdka :D .

 

Wesołego wszytkim forumowiczom !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Stro :?: :lol: :twisted: :lol::lol:

Co to, wypływ tłamszonych emocji po 3 szarych latach :?: :lol: :twisted: :lol::lol:

 

(...)

- Vince do końca seoznu będzie grał to co grał przez ostatni tydzień

(...)

- KG będzie znów ładował 140fp jak kiedyś

(...)

- itd

(...)

Choć kto wie - w końcu dzisiaj gwiazdka :D

KG wczoraj 141.5fp

Najgorszy występ VC od tygodni to 88.5fp (najlepszy 143.5 8) )

Chandler wczoraj nawet powyżej 65fp

 

Nie ma to jak gwiazdka :D

 

 

 

(Jeszcze tak kilka razy i może nawet ucieknę ze strefy spadkowej :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.