Skocz do zawartości

[05/06] FBL #1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Marzec ( 2006-03-02 - 2006-04-01 ):

  • Mar - srednia: 87.91 (125) przyrost: 4.64 fpg: 82.39[/*:m:3vlp5git]
  • Zolw - srednia: 81.76 (128) przyrost: -4.57 fpg: 81.78[/*:m:3vlp5git]
  • Xeus - srednia: 81.12 (115) przyrost: 2.72 fpg: 79.1[/*:m:3vlp5git]
  • Stromile - srednia: 80.29 (119) przyrost: 2.72 fpg: 76.03[/*:m:3vlp5git]
  • Szakil - srednia: 76.64 (135) przyrost: 8.46 fpg: 74.11[/*:m:3vlp5git]
  • Vitaly - srednia: 76.04 (119) przyrost: -3.18 fpg: 75.98[/*:m:3vlp5git]
  • Borys - srednia: 74.18 (116) przyrost: -4.38 fpg: 76.11[/*:m:3vlp5git]
  • Rigel - srednia: 73.38 (129) przyrost: -0.84 fpg: 74.24[/*:m:3vlp5git]
  • loqsh1 - srednia: 72.26 (110) przyrost: -2.67 fpg: 77.04[/*:m:3vlp5git]
  • spabloo - srednia: 72.2 (119) przyrost: 1.38 fpg: 73.53

    [/*:m:3vlp5git]

Graczem Marca w FBL #1 został: Mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ostatnie 3 tygodnie.

 

Zarówno na dole tabeli jest mordercza walka o utrzymanie się jak i na samej górze o miejsce numer 1 (Xeus już się nie liczy w walce o najwyższą lokatę)

 

W obliczu najprawdopodobniej straconego sezonu do końca przez Amarego potrzebuję kontuzji Ak 47 lub Cambyego i będę na 1 miejscu. A jak powszechnie wiadomo kontuzje tych dwóch panów są bardziej pewne niż to, że Ich troje znów da ciała na eurowizji, więc tym samym miejsce pierwsze mam w kieszeni 8)

 

Jedno jest pewne: emocje będą do ostatnich dni ligii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obliczu najprawdopodobniej straconego sezonu do końca przez Amarego potrzebuję kontuzji Ak 47 lub Cambyego i będę na 1 miejscu. A jak powszechnie wiadomo kontuzje tych dwóch panów są bardziej pewne niż to, że Ich troje znów da ciała na eurowizji, więc tym samym miejsce pierwsze mam w kieszeni 8)

Niedoczekanie twoje :twisted: Wychodzi ze liczysz na jakis fart, bo w pelnych skladach nie dajesz rady :P Uwazaj bo sie przejedzesz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoczekanie twoje :twisted: Wychodzi ze liczysz na jakis fart, bo w pelnych skladach nie dajesz rady :P Uwazaj bo sie przejedzesz :wink:

You talking to me :?: You talking to me :?: :D

 

Za karę rozjadę Cię jeszcze w pełnym Twoim składzie i niepełnym moim (brak Amariusza) i wtedy dopiero będzie Ci łyso jak wyprzedzę Cię w ostatnim dniu rozgrywek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Mar tak żeś mnie rozsierdził tym gadaniem o fartach, że już teraz musiałem Ci pokazać miejsce w szeregu (nie chciałem już Cię całkowicie pogrążać i dałem odpocząć J. Smithowi, który trzasnął 137 :!: ) :lol: :wink:

 

Dlatego apeluję do Ciebie żebyś więcej tak nie pisał bo w przeciwnym razie zbyt szybko rozstrzygnęł tą rywalizację na swoją korzyść :twisted: :wink:

 

Ps. Tak, tak ja miałem dziś średnią 105, a Mar całe 50 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no walka o pierwsze miejsce jest ciekawa musze powiedziec,ale to co sie dzieje na "dole" albo raczej w srodku tabeli jest chyba bardziej ekscytujace...otoz od miejsca przedostatniego do miejsca 5 jest zaledwie 490fp roznicy!!! To naprawde malo,bo miesjca kazdego dnia odwracaja sie wrecz do gory nogami...ja oczywiscie jak to mam w zwyczaju...koncowka sezonu musze odrabiac straty z pocatku sezonu...jednak to juz nie jest tak spektakularny finisz jak rok temu,gdzie do 2 miejsca zabraklo mi 100fp...i wlasciwie tylko fakt ze McGrady nie zagral nie bylem na 2 miejscu...ale mysle ze pozwoli mi on na zachowanie miejsca w elitarnej FBL#1...a wiec koncowe odliczanie trwa i tylko najtwardsi przezyja...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wygranej Żółw :)

 

Z moich jednak zeszlo cisnienie. Powalczymy za rok :wink:

Hmmm pachnie mi tu jakąś lekką podpuchą :wink: I gratulacji przyjmować jeszcze nie będę by nie zapeszyć :)

 

A co do uchodzenia ciśnienia, to ja się tylko dziwię, że Jamisonowi spadło ono dopiero w ostatnich dniach bo ja liczyłem, że jak zawsze będzie grał tak dobrze tylko w 1 połowie sezonu.

 

Dziś moi zrobili średnią... 144 :!: W czym ogromna zasługa ostatnio nieziemsko wymiatającyh Arenasa (166) i Paula (sic :!: 174)

 

Ps. Walcz jeszcze Mar bo to końca rozgrywek równo 2 tygodnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 22 ( 2006-04-01 - 2006-04-08 ):

  • Zolw - srednia: 106.21 (28) przyrost: 20.5 fpg: 82.91[/*:m:12d6j7aq]
  • Stromile - srednia: 84.58 (25) przyrost: -0.08 fpg: 76.38[/*:m:12d6j7aq]
  • spabloo - srednia: 80.5 (25) przyrost: 6.72 fpg: 73.82[/*:m:12d6j7aq]
  • Xeus - srednia: 80.15 (33) przyrost: -8.35 fpg: 79.16[/*:m:12d6j7aq]
  • Rigel - srednia: 75.64 (29) przyrost: 3.69 fpg: 74.3[/*:m:12d6j7aq]
  • Borys - srednia: 75.36 (28) przyrost: -3.68 fpg: 76.07[/*:m:12d6j7aq]
  • loqsh1 - srednia: 74.14 (22) przyrost: 14.7 fpg: 76.93[/*:m:12d6j7aq]
  • Mar - srednia: 71.88 (29) przyrost: -13.97 fpg: 81.88[/*:m:12d6j7aq]
  • Szakil - srednia: 70.71 (29) przyrost: -7.9 fpg: 73.95[/*:m:12d6j7aq]
  • Vitaly - srednia: 69.98 (31) przyrost: -4.65 fpg: 75.67

    [/*:m:12d6j7aq]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Zolw

 

Graczem tygodnia w FBL#2 zostal: Mazik

Wynik ten jest pierwszym na liście tygodniowych wyników All-Time Leaders :!:

Gratulacje, wynik robi wrażenie.

chyba drugim :!: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graczem tygodnia w FBL#2 zostal: Mazik

Wynik ten jest pierwszym na liście tygodniowych wyników All-Time Leaders :!:

Gratulacje, wynik robi wrażenie.

chyba drugim :!: :D

Żółw, Mazik - macie u mnie minusa 8)

 

A tak swoją drogą, to 3 z 4 pierwszych wyników pochodzą z tygodni 20-tych lub póżniejszych, co w sumie nie jest aż takie może zaskakujące :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]Zolw - srednia: 106.21 (28) przyrost: 20.5 fpg: 82.91

 

 

Nie dość, że taki wynik to jeszcze przy 28 rozegranych meczach :!: Nieźle, nieźle co nie :?: :D

 

Chciałem sobie taki mały fajerwerek zostawić na koniec sezonu, ale Mar pisał coś o jakiś fartach, więc musiałem mu pokazać kto rządzi w tej lidze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku mialem trzeci wynik w swojej lidzie. W tym roku poki co ide silnym kursem, by ukonczyc na drugiej pozycji. Tak wiec chlopaki, czujecie chyba ten trend... do zobaczenia w przyszlym sezonie 8)

 

A tak powaznie, to gratulacje Żółw. Mega-hiper-wynik. Za bardzo nie wnikam w wasze statsy, ale moze miesieczny wynik tez ci obrodzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak powaznie, to gratulacje Żółw. Mega-hiper-wynik.

A dziękować, dziękować :)

 

No właśnie szkoda, że tylko 19 dniowy będzie ostatni miesiąc bo przez to pewnie zabraknie mi paru meczy do wymaganych 80, a jakiś dorby wynik za ten miesiąc jest raczej pewniakiem.

 

Ps. Szak Nie wiem o jakim trendzie mówisz, ale u nas gra się ostrzej, poziom jest wyższe, rywalizacja jest większa i wogóle wszystko jest naj :wink: więc lepiej załóż sobie plan minimum i odrazu maksimum - utrzymanie się w 1 lidze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 23 ( 2006-04-08 - 2006-04-15 ):

  • Zolw - srednia: 84.07 (30) przyrost: -22.15 fpg: 82.97[/*:m:2ilzkm3v]
  • Mar - srednia: 80.11 (28) przyrost: 8.23 fpg: 81.81[/*:m:2ilzkm3v]
  • Rigel - srednia: 78.88 (29) przyrost: 3.24 fpg: 74.51[/*:m:2ilzkm3v]
  • spabloo - srednia: 77.32 (33) przyrost: -3.18 fpg: 74.01[/*:m:2ilzkm3v]
  • Szakil - srednia: 75.18 (25) przyrost: 4.47 fpg: 74[/*:m:2ilzkm3v]
  • Borys - srednia: 74.34 (22) przyrost: -1.02 fpg: 76.01[/*:m:2ilzkm3v]
  • Stromile - srednia: 71 (25) przyrost: -13.58 fpg: 76.17[/*:m:2ilzkm3v]
  • loqsh1 - srednia: 70.53 (38) przyrost: -3.61 fpg: 76.54[/*:m:2ilzkm3v]
  • Xeus - srednia: 65.06 (25) przyrost: -15.09 fpg: 78.6[/*:m:2ilzkm3v]
  • Vitaly - srednia: 63.77 (32) przyrost: -6.22 fpg: 75.05

    [/*:m:2ilzkm3v]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Zolw

nie wiem jak Wy, ale ja odrabiam straty w meczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoo daje czadu. Właśnie zobaczyłem, że zaliczyli mi 657 spotkań :lol: . Miałem zapytać co się stanie jak wystawie 3 ludzi na Util, a mam 2 niewykorzystane gry, ale w sumie skoro zaliczyło grę wszystkim to dobrze, że nie traciłem czasu ;) . Jeśli tego nie poprawią to nie będę oponował, aby przesunąć mnie na 6-te miejsce 8) . Ważne że jakimś cudem się utrzymałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też do końca drżałem o to, czy się utrzymam. Na szczęście dla mnie, a pechowo dla Vitaly'ego :wink: udało mi się to. Wczoraj przystepowałem do ostatniej kolejki z przewagą zaledwie 37 FP. A jak dzisiaj jeszcze zobaczyłem, że Parker i Murphy odpuścili sobie grę, do tego Kidd nie zagrał w dwóch ostatnich meczach, to zaczęło się liczenie: udało się czy nie :?: Dopiero jak zobaczyłem, że u Vitaly'ego Brand i Jones tez nie zagrali, to odetchnąłem. Poza tym ja miałem na dzisiaj w składzie 3 strzelby, czyli trójkę Lakersów: Bryanta, Odoma i Browna, którym zależało na zwycięstwie, więc mozna było miec nadzieję, ze wykręcą niezłe cyferki. Co prawda nie było tak, jak w zeszły piątek, kiedy we trzech zdobyli w sumie 400,5 FP (odpowiednio: 154,5, 146 i 100 FP), ale oczekiwanie sprawdziło się w 2/3, bo choć Odom zagrał słabo, jednak pozostali mnie nie zawiedli.

W każdym razie dziękuję wszystkim za grę, gratuluję zwycięzcy, spadkowiczom życzę szybkiego powrotu i do zobaczenia w jesieni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wspaniały – pełny emocji i wyrównany sezon. W tym roku poziom był naprawdę wysoki. A ja no cóż po trzech sezonach ląduję w niższej lidze, widać kilka błędów a przede wszystkim niewykorzystane wszystkie mecze (a to wystarczyło by do utrzymania się) spowodowały, że spadam. Widać tak musiało być i sam sobie jestem wienien, gratuluje zwycięzcy, jak również Rigielowi za utrzymanie się. Mam nadzieję iż w przyszłym sezonie w lidzie 2 wywalczę powrót do elity. Dziękuje wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.