Skocz do zawartości

[05/06] FBL #1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym jak to jest możliwe że Nocioni został zatrudniony zarówno przez Stromila jak i przez Xeo.

w FBL#2 ja go zatrudniłem wczoraj i się nie zapisało, ale na szczęście dzisiaj mi się udało. Jak go wyczaiłem że w ostatnim tygodiu +80FP jedzie to się zdziwiłem że nikt go nie brał i się zapytałem brata (Xeus) czy u niego go wzięli, może to powód że chciał go wziąć 8) może to Stro troche popsuć koncepcje :wink:

 

po tym co widze to aż niedowierzam że Stro na ostatnim miejscu, od początku wygrywał wszystko a tu nagle ostatnie miejsce, czyżby chwila słabości podczas draftu? :wink:

 

PS: kto u was wziął Battiera bo jestem ciekaw kto go wyczaił u was. Bo na razie dla mnie to jest nalepszy steal z FA, nawet TJ Ford nie jest taki dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka walka o drugie miejsce (w średniej :) )

 

Xeo TEAM Xeus 78.748

kickin ass big time! loqsh1 78.648

Orlando Magic Żółw 8715.5 78.518

 

zluzujcie chłopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka walka o drugie miejsce (w średniej :) )

 

 

Ja nie walczę Logsh o drugie miejsce. tak jak zapowiedziałem tuż po drafcie walczę o 1 :!: 8) I kiedy tylko Amare wróci po kontuzji (zyskałem go po oddaniu Boguta i Haywoda :lol: ), a Camby się połamie stanie się to faktem :!: 8)

 

Ja chciałem Peter wyrwać Battiera, ale minimalnie się spóźniłem. Za to jak przystało na króla polowań w FA załapałem Mourninga (śr. 84 jak go wpuszczam) i Forda (śr. 65 w moich meczach).

 

A co do Nocioniego to go umyślnie nie brałem bo z nim to tak jak ze Sweetneyem - 3 super mecze i reszta b. słabe statystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: kto u was wziął Battiera bo jestem ciekaw kto go wyczaił u was. Bo na razie dla mnie to jest nalepszy steal z FA, nawet TJ Ford nie jest taki dobry.

He, he, ja byłem najszybszy :D

 

I kiedy tylko Amare wróci po kontuzji (zyskałem go po oddaniu Boguta i Haywoda)

Tylko totalnej katastrofie wśród moich wysokich graczy zawdzięczasz to, że masz Stoudemire'a :? Fakt, moje niedopatrzenie sprawiło, że w momencie draftu nie wiedziałem o kontuzji Amare, dlatego był moim potencjanie pierwszym centrem. Rezerwowym miał być Nene Hillario, po którym wiele sobie obiecywałem. Potem z konieczności awansował do S5, a tu gość zagrał całe 2 minuty, zarabiając w tym czasie -13 FP i połamał się tak skutecznie, że ma sezon z głowy. Do tego mój pierwszy PF Boozer wciąż odwleka powrót do gry, drugi (po drafcie) Haslem zaczął sezon katastrofalnie (przy jednoczesnym rewelacyjnym starcie Toine'a) i w efekcie zostałem z niczym, więc kiedy zaczęliśmy rozmawiać o wymianie, musiałem się niestety rozstać z Amare. Nie mogłem czekać aż wydobrzeje. Ale co tam, Haywood swoje 60 FP mi zwykle daje, a teraz po kontuzji Smitha w Bucks Bogut znów zaczyna nieźle pogrywać, więc może nie straciłem tak bardzo na tej wymianie. Choć gdyby ktoś miał na zbyciu jakiegoś solidnego PF lub C, to jestem chętny do negocjacji na temat jakiegoś trade'u :wink: . A tak a propos, mam do wszystkich prośbę: ludzie, reagujcie na propozycje :!: Powysyłałem chyba już połowie ligi propozycje wymian, a tu tylko Żółw odpowiedział. Akceptujcie, odrzucajcie, albo napiszcie żebym się walnął młotkiem w ten pusty łeb z taką ofertą, ale reagujcie :!: :D Bo czasami mam wrażenie, że nawet gdybym zaproponował Bryanta z Kiddem na dokładkę za jakiegoś, bo ja wiem, Krstica, to i tak nikogo by to nie ruszyło :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Nocionim to niezły zonk - biorę go, ustawiam ładnie w rotacji i w ogóle, a na drugi dzień wracam z pracy - nie mam go :?

 

Moje zdanie co do rozwiązanie tej sprawy Nocioniego i temu podobnych jest jednoznacze. Jeśli ktoś został jeszcze pokrzywdzony przez Yahoo niech da mi znać.

 

Peter - pogoń brata - cosik nie odpisuje na moje wiadomości... :twisted:

 

Rigel - do mnie żadna propozycja nie doszła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Nocionim to niezły zonk - biorę go, ustawiam ładnie w rotacji i w ogóle, a na drugi dzień wracam z pracy - nie mam go :?

 

Moje zdanie co do rozwiązanie tej sprawy Nocioniego i temu podobnych jest jednoznacze. Jeśli ktoś został jeszcze pokrzywdzony przez Yahoo niech da mi znać.

 

Peter - pogoń brata - cosik nie odpisuje na moje wiadomości... :twisted:

z Nocionim miałem podobnie że wziąłem go w poprzedni dzień a patrze na skład kolejnego i zmana się nie dokonał więc w sumie dostałem go dzień później, ale płakać nie będe :wink:

problemy z internetem są więc jest rzadziej niż zazwyczaj, ale dzisiaj ci na pewno odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie będzie chyba jutro bo teraz nie mam czasu.. na osłodę wrzucę też podsumowanie listopada :)

acha, mogę Wam powiedzieć, że wygrał mar, spabloo jest drugi, ja trzeci.. pierwszą średnią ma mar, drugą ja a trzecią żółw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 5 ( 2005-11-26 - 2005-12-03 ):

  • Mar - srednia: 83.31 (26) przyrost: -15.17 fpg: 85.16[/*:m:1cmvigjq]
  • spabloo - srednia: 81.65 (27) przyrost: 3.21 fpg: 75.91[/*:m:1cmvigjq]
  • loqsh1 - srednia: 80.76 (27) przyrost: 2.22 fpg: 78.46[/*:m:1cmvigjq]
  • Żółw - srednia: 79.16 (25) przyrost: 5.18 fpg: 78.4[/*:m:1cmvigjq]
  • Xeus - srednia: 78.22 (27) przyrost: -4.07 fpg: 78.26[/*:m:1cmvigjq]
  • Rigel - srednia: 75.48 (25) przyrost: 4.28 fpg: 70.59[/*:m:1cmvigjq]
  • Borys - srednia: 74.8 (25) przyrost: -10.06 fpg: 76.82[/*:m:1cmvigjq]
  • Vitaly - srednia: 65.8 (22) przyrost: -9.43 fpg: 71.88[/*:m:1cmvigjq]
  • Szakil - srednia: 65.17 (26) przyrost: -9.7 fpg: 71.97[/*:m:1cmvigjq]
  • Stromile - srednia: 62.84 (31) przyrost: -9.64 fpg: 66.9

    [/*:m:1cmvigjq]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Mar

rigel wyskoczył nad kreskę oznaczającą 70 punktów na grę (za cały sezon) :) a Mar po raz 3 w tym sezonie (i drugi z rzędu) został graczem tygodnia, irytuje to kogoś?

 

Listopad

  • Mar - średnia: 83,8(106) [/*:m:1cmvigjq]
  • Xeus - średnia: 78,7(119)[/*:m:1cmvigjq]
  • loqsh1 - średnia: 78,6(118)[/*:m:1cmvigjq]
  • Żółw - średnia: 78,5(111]) [/*:m:1cmvigjq]
  • Borys - średnia: 76,0(118)[/*:m:1cmvigjq]
  • Spabloo - średnia: 75,4(116)[/*:m:1cmvigjq]
  • Vitaly - średnia: 73,4(105)[/*:m:1cmvigjq]
  • Szakil - średnia: 72,1(116)[/*:m:1cmvigjq]
  • Rigel - średnia: 69,9(106) [/*:m:1cmvigjq]
  • Stromile - średnia: 66,8(114)[/*:m:1cmvigjq]
bez niespodzianki, zresztą pierwszy miesiąc, wszyscy widzieliśmy jak było :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu macie szanse na wygranie Tygodnia bo wzialem sie za odrabiane debeciku. Na razie idzie srednio :D

To ja powystawiam najlepszych i będę teraz naj :lol:

.

.

.

.

.

.

Prawda jest taka, że obecnie Ci słabsi są za słabi by występować i muszę grać moimi 6-7 najlepszymi graczami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać się Mar, śmiać się, bo ja to robiłem jak dziś patrzyłen na osiągnięcia Twych graczy (szczególnie pana kucharza z LA) :twisted: :lol:

 

Zresztą robię to też przez cały tydzień patrząc na wyczyny My Team Name, że jużnie wspomnę o ostatnim występie Hinricha :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać się Mar, śmiać się, bo ja to robiłem jak dziś patrzyłen na osiągnięcia Twych graczy (szczególnie pana kucharza z LA) :twisted: :lol:

 

Zresztą robię to też przez cały tydzień patrząc na wyczyny My Team Name, że jużnie wspomnę o ostatnim występie Hinricha :twisted:

Chyba muszę się baczniej przyjrzeć poczynaniom twoich zawodników (chociaż bardzo mi się nie chce :)) i nie omieszkam ci wypomnieć sytuacji podobnej do tej Hinricha (albo i gorszej czyli jakiś minusik), a tak też w każdej chwili może ci się zdarzyć :twisted: . A tak swoją drogą to myślałem, że chcesz mieć satysfakcję z wygrania ze mną skoro przez 2 lata ci się to nie udało, a ty tymczasem się podśmiewasz widząc jakiego mam pecha :P. Oj nieładnie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty tymczasem się podśmiewasz widząc jakiego mam pecha :P. Oj nieładnie :wink:

To nie pech, ja po prostu ciężko pracowałem przez te lata by codziennie ulepszać mój GMowski warsztat :D

 

I jeszcze jedno: przypatrz się lepiej Spabloo tabeli, gdzie jestem wyżej niz Ty, bo tak już zostanie :twisted: :lol:

 

Ps1. Gdybyś mi oddał Howarda może byś teraz był wyżej niż ja :wink:

 

Ps2. Ja się nie podśmiewuję z Ciebie :roll:

 

Ps3. Niezły mecz Derona Williamsa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps1. Gdybyś mi oddał Howarda może byś teraz był wyżej niż ja

Gdybym ci oddał Howarda za Mariona, to może byłbym wyżej :). A ile punktów ci robi Artest? Wyciąga 70 FP? :twisted: Jak widać musisz jeszcze trochę popracować nad warsztatem, bo IV runda draftu trochę ci nie wyszła :lol: .

 

I jeszcze jedno: przypatrz się lepiej Spabloo tabeli, gdzie jestem wyżej niz Ty, bo tak już zostanie

Tylko żebyś później nie był rozczarowany 8) .

 

Ps3. Niezły mecz Derona Williamsa

A co chcesz kupić? Dasz Chrisa Paula i jest twój :twisted: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile punktów ci robi Artest? Wyciąga 70 FP? :twisted: Jak widać musisz jeszcze trochę popracować nad warsztatem, bo IV runda draftu trochę ci nie wyszła :lol: ..

Nie ważne ile wyciąga teraz, ważne że gra z meczu na mecz lepiej i na koniec będzie to wyglądało znacznie lepiej :)

 

Dasz Chrisa Paula i jest twój :twisted: .

Za Howarda :?: hmmm ok, zgadzam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 6 ( 2005-12-03 - 2005-12-10 ):

  • Borys - srednia: 88.39 (28) przyrost: 13.59 fpg: 78.93[/*:m:1qqi4yep]
  • Xeus - srednia: 78.83 (23) przyrost: 0.6 fpg: 78.35[/*:m:1qqi4yep]
  • Vitaly - srednia: 78.42 (24) przyrost: 12.62 fpg: 73.04[/*:m:1qqi4yep]
  • loqsh1 - srednia: 77.22 (23) przyrost: -3.54 fpg: 78.27[/*:m:1qqi4yep]
  • Żółw - srednia: 76.18 (20) przyrost: -2.99 fpg: 78.08[/*:m:1qqi4yep]
  • Rigel - srednia: 74.44 (27) przyrost: -1.04 fpg: 71.32[/*:m:1qqi4yep]
  • Stromile - srednia: 73.09 (28) przyrost: 10.25 fpg: 68.06[/*:m:1qqi4yep]
  • Szakil - srednia: 71.88 (26) przyrost: 6.71 fpg: 71.96[/*:m:1qqi4yep]
  • spabloo - srednia: 64.39 (23) przyrost: -17.26 fpg: 74.1[/*:m:1qqi4yep]
  • Mar - srednia: 64.26 (34) przyrost: -19.04 fpg: 80.33

    [/*:m:1qqi4yep]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Borys

pozdro Mar :) miło że nawiązujesz z nami równą walkę. Xeus znowu za mało zmienił swoją średnią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.