Skocz do zawartości

[05/06] FBL #1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Styczeń ( 2006-01-01 - 2006-02-01 ):

  • Mar - srednia: 82.2 (122) przyrost: 6.85 fpg: 80.22[/*:m:2dhob7sd]
  • Żółw - srednia: 81.06 (123) przyrost: -0.39 fpg: 80.35[/*:m:2dhob7sd]
  • Stromile - srednia: 78.66 (131) przyrost: 2.28 fpg: 74.2[/*:m:2dhob7sd]
  • Rigel - srednia: 78.53 (115) przyrost: 3.59 fpg: 74.57[/*:m:2dhob7sd]
  • loqsh1 - srednia: 78.22 (115) przyrost: -2.33 fpg: 79.14[/*:m:2dhob7sd]
  • Xeus - srednia: 77.25 (118) przyrost: -2.74 fpg: 78.65[/*:m:2dhob7sd]
  • Szakil - srednia: 75.45 (117) przyrost: -1.48 fpg: 74.8[/*:m:2dhob7sd]
  • spabloo - srednia: 74.73 (119) przyrost: 0.24 fpg: 74.89[/*:m:2dhob7sd]
  • Vitaly - srednia: 74.47 (118) przyrost: -2.4 fpg: 74.95[/*:m:2dhob7sd]
  • Borys - srednia: 70.96 (103) przyrost: -9.87 fpg: 76.09

    [/*:m:2dhob7sd]

Graczem Stycznia w FBL #1 został: Mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 14 (skrócony) ( 2006-01-30 - 2006-02-04 ):

  • Mar - srednia: 80.97 (19) przyrost: -10.72 fpg: 80.31[/*:m:3i5qbx4b]
  • Vitaly - srednia: 79.53 (17) przyrost: 4.08 fpg: 75.23[/*:m:3i5qbx4b]
  • Rigel - srednia: 78.09 (23) przyrost: 1.27 fpg: 74.47[/*:m:3i5qbx4b]
  • loqsh1 - srednia: 77.97 (17) przyrost: -4.15 fpg: 79.17[/*:m:3i5qbx4b]
  • spabloo - srednia: 77.5 (21) przyrost: -4.38 fpg: 75.22[/*:m:3i5qbx4b]
  • Żółw - srednia: 75.37 (19) przyrost: -4.83 fpg: 80.66[/*:m:3i5qbx4b]
  • Xeus - srednia: 74.85 (20) przyrost: -3.4 fpg: 78.42[/*:m:3i5qbx4b]
  • Borys - srednia: 74.6 (21) przyrost: 4.94 fpg: 76.29[/*:m:3i5qbx4b]
  • Stromile - srednia: 73.93 (21) przyrost: 2.97 fpg: 74.26[/*:m:3i5qbx4b]
  • Szakil - srednia: 62.17 (15) przyrost: -9.91 fpg: 74.61

    [/*:m:3i5qbx4b]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Mar

 

za tydzień będzie już normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj grubas z paytonem wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i nie dość że dostali w dupę z carterem to jeszcze razem zdobyli 35 FP.. świetnie. a ja za późno przyszedłem do domu i nie zdążyłem wstawić iversona i zdobył sobie na benchu ponad 100 FP, richardson też blisko tego, też na benchu.. normalnie miazga.

no i spadłem poniżej 79 :/ dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzis ci troche puntkow przeszlo kolo nosa (AI i J-Rich). Ja srednio zadowolony jestem z dzisiejszego dnia. Para JJ-Harrington nie popisala sie przeciwko Wizz.. Lacznie nieco ponad 80fp od nich mialem. A tyle mieli wykrecic osobno heh, no ale JJ'owi moge wybaczyc po tych ostatnich jego wystepach. Tylek mi uratowali Jamison i Camby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos widze, ze u konkurentow dzis "swietny" dzien.

 

Żółw --> PJ Brown - 9 fp, Swift - 3 fp :D

 

loqsh1 --> Okur - 40.5 fp, Lewis - 38 fp :wink:

 

ja tam wprawdzie mialem mocno srednie wystepy Cambiego i Webbera, ale reszta b. dobrze i srednia dzis 86.2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółw --> PJ Brown - 9 fp, Swift - 3 fp :D

Zolw to w ogole ma czarna passe z Free Agents...

 

Wyglada to tak, ze gracz X pyka duzo fp na FA, Zolw go bierze do siebie, wystawia go na Util, gracz X pyka nieduzo fp (najczesciej <30fp), Zolw go wywala na FA.

 

I w jego miejce oczywiscie bierze kolejnego FA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółw stracił swojego GMowego nosa (a może nigdy go nie miał :twisted: ). Był ostatnim właścicielem TJ Forda i Raya Feltona. Teraz chłopaki siedzą u mnie i dzięki temu zacząłem notować delikatny wzrost średniej FP :). Także Żółwiu jak będziesz jeszcze kogoś wywalał to daj mi znać pierwszemu. Tak po starej znajomości ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć pare dni gorszych by odrazu posypała się zewsząd krytyka, ale mnie to nie rusza i nadal bede przyspawany do swego GMowego stołka :wink:

 

Cos widze, ze u konkurentow dzis "swietny" dzien.

 

Żółw --> PJ Brown - 9 fp, Swift - 3 fp :D

 

Tej nocy i tak mimo powyższej żenady wyciągnąłem średnią 80 dzięki szaleństwom Alstona i Mariona, którzy wykręcili pod 140 8)

 

Stro wcale nie prawda, że poniżej 30 :wink:

 

Spabloo zwróć jednak uwagę na Alstona i M.Jamesa, którzy ciągle trzymają b. wysoki poziom.

Forda to oddawałem, bo grał fatalnie (i wtedy jeszcze trochę jego czasu uszczuplął Mo. Williams), a Felton do niedawna notował tylko dobre występy jak był kontuzjowany Knight. Gdy Knight wrócił, to pozbyłem się Feltona, ale ten szybko nauczył się grać będąc na boisku jednocześnie z Knightem :evil:

 

Ps. Bierz Spabloo J. Smitha i PJ. Browna, a już niedługo pewnie Hassela :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 14 ( 2006-02-04 - 2006-02-11 ):

  • Mar - srednia: 84.12 (26) przyrost: 3.14 fpg: 80.56[/*:m:2pn1eruc]
  • Stromile - srednia: 83.82 (28) przyrost: 9.89 fpg: 74.93[/*:m:2pn1eruc]
  • Żółw - srednia: 78.84 (31) przyrost: 3.47 fpg: 80.51[/*:m:2pn1eruc]
  • Xeus - srednia: 78.18 (28) przyrost: 3.33 fpg: 78.4[/*:m:2pn1eruc]
  • Vitaly - srednia: 75.45 (31) przyrost: -4.08 fpg: 75.25[/*:m:2pn1eruc]
  • Borys - srednia: 75.07 (22) przyrost: 0.47 fpg: 76.21[/*:m:2pn1eruc]
  • Rigel - srednia: 73.92 (25) przyrost: -4.17 fpg: 74.44[/*:m:2pn1eruc]
  • spabloo - srednia: 73.69 (29) przyrost: -3.81 fpg: 75.11[/*:m:2pn1eruc]
  • Szakil - srednia: 67.79 (28) przyrost: 5.62 fpg: 74.11[/*:m:2pn1eruc]
  • loqsh1 - srednia: 62.13 (27) przyrost: -15.84 fpg: 77.99

    [/*:m:2pn1eruc]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Mar

 

eh, teraz to już nawet trzeci nie jestem. co za seria..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komp mi się spieprzył i nawet nie wiem ocb więc podsumowań póki co nie będzie, na pewno nie dziś, jutro czy jakoś tak... w FBL#3 też pewnie nie.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrabianie deficytu meczy przez Zolwia nie sluzy jego sredniej :twisted:

A dodatkowo ostatni tydzień nie było mnie w domu, więc skład ustaliłem na cały ostatni tydzień z góry i nie mogłem dokładnie ustawić moich formacii. Ale i tak minimalne strata do miejsca 2 i ciągle blisko 1 to dobry prognostyk na resztę sezonu z wreszcie grającym Boozerem i może niedługo też A. Stoudamirem. Drżyjcie :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaledwie 200 punktów przewagi jeszcze pierwszego Mara i 4 mecze mniej od niego rozegrane, robi wrażenie co nie :?: :twisted: Tak, tak panowie to już tylko kwestia czasu kiedy mój zespół osiągnie zdecydowane prowadzenie i coraz bardziej zastanawiam się kogo mam za rok wybierać z numerem 1: Garneta, Jamesa, czy robotixa Duncanixa, co doradzacie :?: :twisted:

 

A na marginesie jeszcze tylko dodam, że Marion trasnął przedwczoraj 195,5 :!: a praktycznie wszyscy moi zawodnicy grają po ASG bardzo dobrze :D

 

Szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o Cambych, Nashach i innych Kamanach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybiegaj tak daleko planami z tym draftem. Roznice sa tak minimalne, ze walka bedzie do konca.

 

Pomysl co bedzie jak taki Nash, czy Camby wroci do swojej formy :) Przeciez cieniowac nie beda ciagle :twisted:

 

A z FA wzialem Maggette, ktotry ma niebawem wrocic na parkiet, wiec nie bedzie zle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z FA wzialem Maggette, ktotry ma niebawem wrocic na parkiet, wiec nie bedzie zle :wink:

Z tym Maggettem to dałem strasznie ciała bo na FA siedział on chyba ze dwa dni, a mi jakoś do łba nie przyszło by go ściągnąć. No, ale może przynajmniej połamie Ci się w 1 meczu jak go wpuścisz :twisted:

 

Dziś moi chłopcy łapali oddech i zrobili tylko 78 średnią, ale od kolejnych meczy znów będziemy jechać na 6 biegu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Maggette wraca do skladu juz ponoc w srode :D

dobrze wiedzieć :wink: Ja sie swoimi srednimi chwalić nie chce bo i nie moja liga :wink: a po drugie jeszcze byscie pomyśleli że sie wywyższam. lllolll

 

Gratulacje Żółw że też nie miałes takiego nosa gdy graliśmy w to razem. Może to była moja wina heh a ja za to obijam sie po dołąch bo nie mam komu kitu wcisnąć :P taki żart. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za to obijam sie po dołąch bo nie mam komu kitu wcisnąć :P taki żart. Pozdro.

Czyli, że nikt nie chce Ci oddać Iversona za water boya Mike Jamesa :?: :lol:

 

Nosa miałem zawsze tylko, że wtedy chciałem "jedynie" awansować do wyższej ligii, a później pewnie utrzymać się w jej środku. Na ten zaś sezon wyznaczyłem sobie zadanie zdobycie mistrza i do tego dąże 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że nikt nie chce Ci oddać Iversona za water boya Mike Jamesa

ba gdzie tam ja o IA mogę tylko pomarzyć jak mi nawet waterboyów skąpią. :lol:

 

Na ten zaś sezon wyznaczyłem sobie zadanie zdobycie mistrza i do tego dąże 8)

No plan bardzo misternie skonstruowany ale nie daje mi spokoju co zaspokoi Twoją ambicję w kolejnych latach. Później to ewidetnie bedziesz chciał wykopać Stro z komiarzowania. Trudno wymyśleć coś więcej ale zagrozony moze byc jeszcze Borys, Kaczyński, Kazik, Elvis i Bronek :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później to ewidetnie bedziesz chciał wykopać Stro z komiarzowania. Trudno wymyśleć coś więcej ale zagrozony moze byc jeszcze Borys, Kaczyński, Kazik, Elvis i Bronek :wink:

Ludzie narzekają też, że David Stern jest już za długo u sterów 8)

 

A dzis Marion wyczesał 185,5 (kocham go :D ) i osiągnołem, średnią 5 graczami 114 :!: :!: :!: A nie mówiłem, że wczoraj chłopaki łapali jedynie oddech :wink:

 

Logsh1 ja wiem, że ostatnio idzie Ci "troszkę" gorzej, ale podsumowania tygodni mógłbyś mimo wszystko wrzucać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.