Skocz do zawartości

[05/06] FBL #1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo tak fatalnego tygodnia wy dalej jestescie w sredniej 1.5 - 2fp za mna :P

 

Ale ten tydzien musial byc taki. Debecik byl, teraz go nie ma, takze koniec kombinowania i wystawiania bog wie kogo :>

no, nieźle Mar..

12 grudnia, zapamiętajmy tę datę. nie tylko dlatego, że to imieniny miesiąca, nie tylko dlatego, że za tydzień mam urodziny, ale też dlatego, że dzisiaj Mar zszedł ze swoją średnią poniżej 80 FP woohah!

tym samy na dzień dzisiejszy mamy

w przedziale powyżej 79: jeden człowiek

w przedziale 78 - 79: Borys, loqsh1, Xeus, Żółw

spabloo ma 75 z hakiem, za nim jest vitaly z niecałymi 75, potem Szakil z 71.687 i Rigel z 71.671 (!) i na końcu nasz mistrz (68):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na zlosc moi najlepsi grajkowie cos slabe dni maja.

 

Jamison mi jakies nedzne 44fp wykreca, biedaczek nie moze sobie do kosza trafic (3/17) wczesniej mial 66fp i tez problemy z FG, Camby 55fp (zero blokow, stealow) itd.

 

Ale mam nadzieje, ze to chwilowy kryzys i rusze nie dlugo ostro z kopyta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedziale powyżej 79: jeden człowiek

w przedziale 78 - 79: Borys, loqsh1, Xeus, Żółw

spabloo ma 75 z hakiem, za nim jest vitaly z niecałymi 75, potem Szakil z 71.687 i Rigel z 71.671 (!) i na końcu nasz mistrz (68):)

i to ma być pierwsza liga??

w czwartej lidze pierwszy ma prawie 85 ft a granice 79 przekraczaja trzej zawodnicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w przedziale powyżej 79: jeden człowiek

w przedziale 78 - 79: Borys, loqsh1, Xeus, Żółw

spabloo ma 75 z hakiem, za nim jest vitaly z niecałymi 75, potem Szakil z 71.687 i Rigel z 71.671 (!) i na końcu nasz mistrz (68):)

i to ma być pierwsza liga??

w czwartej lidze pierwszy ma prawie 85 ft a granice 79 przekraczaja trzej zawodnicy :wink:

Proste. Logiczne jest, że im więcej graczy na wysokim poziomie tym liga bardziej wyrównana. Jak 1 się wybija, to prawie zawsze znaczy nie że on jest rewelacyjny, tylko że reszta jest cienka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwiu mój drogi, na gg nie dostalem zadnej ofery od Ciebie...Na propozycje nie odpowiadam zbyt szybko, poniewz nie moge juz tak czesto sprawdzac, bo pozno bardzo wracam do domu i czasami nie mam sily juz wlaczyc kompa...Co do transferow, to tak jak napisalem Ci w ostatnim odrzuceniu,ze interesuje mnie jedynia wymiana 1 za 1 lub 2 za 2...nie interesuje mnie wymiana 2 za 1...Pozdrawiam

 

 

A co do samej ligi,no to jak narazie najlepiej mi nie idzie :? ale spokojna glowa, powoli zaczynam lapac chociaz rytm, bo jak co sezon poczatek mam slaby,ale potem gdzies dostaje jakies turbo i robi sie lepiej 8) Ten tydzien gdyby nie male wpatki typu Sweetney 7 fp i chyba 30fp to nie byloby naprawde przyzwoicie,ale coz sezon jeszcze mlody, wiec wierze ze jeszcze przyjda lepsze dni i dla mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem Szakil.

 

Ja z kolei nie dostałem Twojej odpowiedzi na yahoo, a jedynie było odrzucenie transferu (chyba, że coś przeoczyłem) i dlatego napisałem tego posta. Jak, więc będziesz miał chwilę czasu to napisz mi na gg na numer 3045523 i wtedy coś pokombinujemy z tą wymianą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 7 ( 2005-12-10 - 2005-12-17 ):

  • loqsh1 - srednia: 87.06 (26) przyrost: 9.84 fpg: 79.57[/*:m:3neytt3p]
  • Żółw - srednia: 85.06 (27) przyrost: 8.88 fpg: 79.21[/*:m:3neytt3p]
  • Xeus - srednia: 83.61 (28) przyrost: 4.78 fpg: 79.19[/*:m:3neytt3p]
  • Vitaly - srednia: 81.97 (30) przyrost: 3.55 fpg: 74.67[/*:m:3neytt3p]
  • Rigel - srednia: 81.34 (25) przyrost: 6.9 fpg: 72.82[/*:m:3neytt3p]
  • Szakil - srednia: 80.77 (30) przyrost: 8.88 fpg: 73.43[/*:m:3neytt3p]
  • Borys - srednia: 80.67 (27) przyrost: -7.73 fpg: 79.19[/*:m:3neytt3p]
  • Mar - srednia: 80.41 (28) przyrost: 16.15 fpg: 80.34[/*:m:3neytt3p]
  • spabloo - srednia: 78.17 (27) przyrost: 13.78 fpg: 74.73[/*:m:3neytt3p]
  • Stromile - srednia: 74.9 (29) przyrost: 1.81 fpg: 69.18

    [/*:m:3neytt3p]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: loqsh1

dobra mar, 4:2 dla Ciebie :) ale kurczę, aż nie wiem co się stało, taki tydzień niesamowity, tylko Borys poszedł w dół a reszta wspięła się na wyżyny, tylko dwóch graczy poniżej 80.. nie wierzę, ale już wiem czemu ta liga jest pierwsza a nie czwarta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym roku nie ma już takiej praktyki jak w poprzednich latach, że za dobrą średnią punktową za dany tydzień lub miesiąc, wskakiwało się odrazu na listę najlepszych wyników historii FBL?

No wlasnie. Bo w FBL#2 raz chyba byl bardzo dobry wynik tygodniowy, a teraz nie wiem, czy zeby sie dostac na liste, to trzeba miec taki wynik, by wskoczyc do dwudziestki, czy tez zeby zostac dopisanym wystarczy juz byc tylko nieznacznie gorszym niz ostatni na liscie. Stromile, wytlumacz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam :)

 

Żeby zapisać się na trwale w historii FBL w kategorii:

  • Rekordy Tygodnia - należy mieć w przynajmniej 20 meczach średnią 95.0fp[/*:m:3egzzehm]
  • Rekordy Miesiąca - należy mieć w przynajmniej 80 meczach średnią 85.0fp[/*:m:3egzzehm]
Praktyka jest taka: Wy (loqsh1, Szak, Pietras) pilnujecie wyników, kiedy będzie jakiś wynik na wpis dajecie mi znać, a ja dopisuję go do listy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam :)

 

Żeby zapisać się na trwale w historii FBL w kategorii:

  • Rekordy Tygodnia - należy mieć w przynajmniej 20 meczach średnią 95.0fp[/*:m:36ro60zu]
  • Rekordy Miesiąca - należy mieć w przynajmniej 80 meczach średnią 85.0fp[/*:m:36ro60zu]
Praktyka jest taka: Wy (loqsh1, Szak, Pietras) pilnujecie wyników, kiedy będzie jakiś wynik na wpis dajecie mi znać, a ja dopisuję go do listy.
To ja Ci właśnie daję znać, że Antek ostatnio u nas poszalał i miał ponad 97FP, także go dopisz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto 19 grudnia, kolejna ważna data:

1) moje urodziny (nie składajcie życzeń, już za późno, obraziłem się na większość)

2) w obu ligach FBL moi zawodnicy dali ciała, ale tu nawet lepiej, średnia za dziś to 42.5 :|

ale chyba najlepsze:

3) Mar już nie ma najlepszej średniej, oto spadł na drugie miejsce kosztem Żółwia, po piętach depcze mu Xeo, potem Borys i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.