Skocz do zawartości

Raptors 2005/2006


torontos

Co osiągną gracze Toronto w nadchodzącym sezonie?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co osiągną gracze Toronto w nadchodzącym sezonie?

    • Będą najlepszą drużyną Wschodu :)
      0
    • Awansują do fazy Play-off
    • Zabraknie im bardzo niewiele do awansu do Play-off
    • Będą uczestniczyć w "wyścigu" o wysoki numer w Drafcie 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Podzielam Twój optymizm Daretti Skład młodych rookies, do tego Bosh, który jest liderem i ktoś wartościowy za Rose'a i naprawdę możemy poszaleć za rok-dwa. Ważne, by nie popełnić błędu i nie pozwolić odejść Boshowi (jeśli zechce) i nie oddawać Calderona, CV i Grahama. To są naprawdę bardzo przyszłościowi gracze zespołu i to na nich powinien być budowany zespół.

Ale powiedzmy sobie szczerze, jeśli chcemy zwojować ligę za pare lat MUSIMY MIEĆ centra, poprostu musimy. Nie wiem za jaką cholere Mitchell nie daje grać Woods'owi tylko daje 10 min Araujo, który łapie więcej fauli niż oddaje rzutów. Podejrzewam, że Woods znalazł by miejsce w niejednym składzie :>

 

No i przydałaby się może zmiana trenera, który będzie miał pomysł na gre, a nie liczył na cud, fuks.

 

Mamy szanse za rok-dwa powalczyć o wysokie noty, ale do tego trzeba paru aspektów:

- pozostawienie młodych graczy

- center, który będzie grał więcej niż 20 min

- trener z pomysłem na gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artest do Raptors? Pomysł całkiem niezły, choć to jeden z tych szalonych i nierealnych pomysłów (przypomina mi się chęć zakontraktowania Spee :]). Nawet gdyby Ron zgodził się grać w Toronto, to ciekaw jestem ile by wyrzymał. Tydzień, miesiąc, kwartał? :twisted:

 

Wymiana z Trail Blazers to kompletna pomyłka, ale przecież Babcock to też pomyłka, więc wszystko pasuje ;) Tak naprawdę ciekaw jestem jakie transferki nas czekają, bo te na pewno będą...

 

Chris rośnie w siłę. Na S5 All-Star Game nie ma co liczyć, ale może trenerzy go docenią?

 

Dzisiaj mecz z Wojownikami, pierwszy mecz przegraliśmy dosyć znacznie. Ja wierzę. Wszyscy wierzymy.

 

:!: GO RAPS GO :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artest do Raptors? Pomysł całkiem niezły, choć to jeden z tych szalonych i nierealnych pomysłów (przypomina mi się chęć zakontraktowania Spee :]). Nawet gdyby Ron zgodził się grać w Toronto, to ciekaw jestem ile by wyrzymał. Tydzień, miesiąc, kwartał?

 

Tyle ze Spree u nas to pomyłka, a taki Ron zdecydowanie by sie przydał :twisted; Jezeli mielimbysmy pewnosc jakaś pisemna *jak nie to okreslona kara), ze ron bedize chciał u nas grac, nie bedize zadnych cyrków tylko robienie tego co do niego nalezy zdecydopanie nie mam nic przeciwko zakontraktowaniu tego gracza. Tylko tyle ze musi byc ta pewnosci. Ta wymiana to byłąby z tych które udały sie dla Roba(1? :roll: ). bonner zawodiz, nie nawiązuje do tego co pokazywal w poprzednim sezonie, jest zle. Mo ma wachania formy, coraz czesciej bardziej negatywne, czyli dłuzej gra gorzej niz lepiej( tak na marginesie to w NBA action był idealny pokaz tego co gra Peterson w tym sezonie. Trójka w waznym momencie, cegła, zbioróka, przebłysk geniuszu i czysty kosz. ) Ron jezeli tak jak napisa.lem wyzej nie bedize cyrków to polpeszy i oborne i doda byc moze wiecej niz 2 w/w Panów.

 

Porazki z Warrios nie chce mi sie komentowac, bo to juz kolejna w tym sezonie i nie mam ochopty pisac jak mocno mine to wkurza. Napisze tylko ze Supre Caldron który w mojej oopinni wypadł najlepiej z całego zespołu i naprwade zaskoczył.

 

PS. Przyłaczam sie do mówienia ze team jest przyszłosciowy, zresxztą chyba juz kiedys o tym pisałem, albo miałem zamiar. W kazdym razie zgadzam sie z Wami i w 100% z Wróbelem w punktach któe trzeba zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem dzis skrot meczu z bulls i mam z niego jeden wniosek. Ogladam i mowie sobie pod nosem WOW!!! Graham to przeciez za rok moze dwa to bedzie drugi carter.Facet gra na dobrym % no a te wsady to cud miod...staruszek carter wymieka przy nich. Szkoda tylko ze dostaje tak malo min. Jak go babcock odda w jakiejs wymianie to go zajebie.Nie wolno oddawac zadnego z rookich z tego roku, (takiego dobrego draftu dawno nie mielismy)nawet za k**** madafake duncana i ginobiliego w pakiecie. Jak w zespole zostana Bosch Graham Calderon(drugi kidd albo J.williams) Vilanueva i do tego jeszcze dobry gracz po wygasnieciu kontraktu rosa to za 2 lata wymiatamy w lidze i mowie wam nie bedzie na nas mocnych . Nie przesadze jak napisze ze powalczymy o mistrza. Za dwa lata liga bedzie nasza, i wcale nie jest to plonna nadzieja to sa fakty!

 

A Chicago mysla ze Nasza !!! :lol:

W sumie nie przygladalem sie blizej tej Waszej mlodziezy ale jesli macie takie talenty to zycze wam powodzenia, tylko wyniescie sie z tej Kanady bo tam wola ogladac Hokej... Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Chicago mysla ze Nasza !!!

W Atancie myslał ze ich :lol:

 

Wiadomo jak to z kibicami :wink:

 

 

W sumie nie przygladalem sie blizej tej Waszej mlodziezy ale jesli macie takie talenty to zycze wam powodzenia, tylko wyniescie sie z tej Kanady bo tam wola ogladac Hokej... Pozdro!

Patrzac obiektywnie to u Was jest NFL i tez jest mniejszy nakłąd na kosa niz włąsnie na ten sport 8)

 

 

CO do meczu to mi sie nie chce komentowac. Napisze tylko tyle ze wysmiałbym kazdego kto powiedizałby przed sezonem ze wygramy 4 z 24 gier.... W zespole dzieje sie zle, widac brak zapału, zangazowania, trener sobie nie radzi od początku a jest coraz gorzej, wszystko sie sypie. Sixers to nie jest mocna ekipa, szczególnie w defensywie a wrzucilsmy im tylko 80 pkt, zreszta oni graja w granicach PO, a dostajemy od nich latnie 30 punktowe. Tak byc nie moze i coraz bardziej trace ochote na komentowanie tego co sie dzieje w ekpie bo dzieje sie fatalnie i nie widze konca fatalnego sznura, i do tego nie wiem jak go przerwac, ob samo zwolnenie trenera to moze byc o wiele zamało..

 

Pozdro dla fanów Raps.. My musimy wierzyc..

WE STILL BELIEVE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Raps strasznie cieniują a szkoda bo jast kliku perspektywicznych graczy na czele z Boshem ktorzy moga cos osiagnac w tej lidze. Przegrany mecz z Sixers i tak jak pisła KarSp tylko 80 pkt przeciwko jednej ze słabszych defensyw w lidze. Dobrze nie jest.

 

Zarzad Raps powinien podjac drastyczne i szybkie srodki chyba ze działacze i trenerzy całkiem chca sobie odpuscic sezon. Nie spodziewałem sie po tej druzynie tak słabej postawy. Byc moze nie jest to jeszcze czas młodych wilkiow z Raps ale Bosh, Charlie V., Calderon i Graham (chyba o niego mi chodzi :wink: ) sa dobrymi zawodnikami trzeba ich tylko pokierowac. Widziałem 3 mecze Raptors w tym sezonie i to co mogoe powqiedziec:

 

Bosh swietnie gra pod koszem i duzo zbiera. Charlie V. wchodzi z ławik i wnosi ogromne ozywienie a do tego ten koles ma talent do zbierania. Toronto powinno opierac gra o młodych i na nich budowac swoja siłe jednak nie jestem pewien czy ma do tego stosownych tremnerów i czy polityka klubu nie stajke sie podobna do polityki Hawks ktorzy odpuszczaja juz ktorys sezon czyszczac salary...

 

Mimo wszystko GO RAPS !!! Wake UP!!!

 

P.S. Tu mnie jeszcze nie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Artek bardzo ciekawie oceniłeś sytuacje ... nie ma kto nimi pokierować. Trener jest beznadziejny, nie potrafi wykorzystać ich talentu, ich zgrania z Calderonem (kiedy grał), tylko stawia na Mo Petersona, który rzuca 3/12 w meczu albo innego Martina z dupy wziętego :? Niestety bez nowego trenera drużyna podupada i spada coraz niżej. Nie do pomyślenia byłaby taka sytuacja w innych zespołach, że po 24 meczach zespół ma bilans 4 zwycięstw, 20 porażek, zawodnicy grają swoje (bo Bosh, Calderon, James, Villanueva naprawde grają dobrze) a zarząd nie zmienia trenera :| No paranoja.

 

Zespół jest przyszłościowy, walka o 1st pick w drafcie będzie chyba dla nas korzystna, jest szansa na Centra (czytalem na zagranicznych forach, że będzie ktoś na tą pozycje) więc tylko zmiana trenera, wywalenie Rose'a i przebudzenie paru graczy (Bonner, Peterson jeśli zostanie, Graham) i gramy o wysokie loty w PO.

 

A tymczasem: GO RAPTORS !!! GET OUT BABCOCK !!! GET OUT MITCHELL !!! GET OUT ROSE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wystarczy ze raz napisałem tutaj cos i juz wygrana :wink: bede wpadał czesciej :wink:

 

 

Zawodnicy grają swoje (bo Bosh, Calderon, James, Villanueva naprawde grają dobrze) a zarząd nie zmienia trenera No paranoja.

 

Zespół jest przyszłościowy, walka o 1st pick w drafcie będzie chyba dla nas korzystna, jest szansa na Centra (czytalem na zagranicznych forach, że będzie ktoś na tą pozycje) więc tylko zmiana trenera, wywalenie Rose'a i przebudzenie paru graczy (Bonner, Peterson jeśli zostanie, Graham) i gramy o wysokie loty w PO.

Zawodnicy graja dobrze ale musza grac dobrze razem ze soba a nie kazdy z osobna. Bosh Charlie V. i reszta moga wykrecac sobie dobre statsy a zwyciesw nie widac. Potrzebna jest osoba - trener ktory pomoze stworzyc z Raps zcaloną druzyne a nie zlepek nieoszlifowanych talentów. Teraz sie trzeba tylko zastanowic kto mogłby przejąć Raps. Mi osobiscie nasuwa sie na mysl odrazu Larry Brown :wink: ale on ma juz swój własny orzech do zgryzienia w Knicks. Mysle jednak ze władze z Toronto nie zwolnia trenera w trakcie sezonu tak jak nie zwolnil King O'Briena w tamtym roku z Sixers, zrobił to tuz po zakonczeniu sezonu. Wiec ten rok upłynie pod znakiem zgrywania sie graczy i łowienia dobrego numeru draftu... I sprawa priorytetowa zdaje sie byc zatrzymanie Bosha w składzie bo to na nim powinien byc budowany zespół, oraz wytradeowanie duzych kontraktow bo nie orientuje sie obecnie kiedy konczy sie np kontrakt Rose'a.

 

A i mysle ze z tymi wysokimi lotami w PO to troche za wczesnie :wink: . Moze nie w nastepnym ale w sezonie 2007/2008 (co za daty :roll: :wink: ) moga juz znaczyc wiecej niz obecnie i jesli politykaklubu pojdzie w dobra strone Raps beda walczyli na wschodzie o wysokie laury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raps to naprawde wielkie talenty ważne jest aby zatrzymac CV i Bosha ... No i po tym co zobaczyłem z Orlando zrobic cos z Araujo bo ten gosc powninen grac w NBDL (w najlepszym razie :wink: ) a nie w Raps. Cieszy natomiast dobra gra Mo Pete Zwłaszcza pod nieobecnosc Calderona ...

 

 

PS. Zdaje mi sie ze C V lekka kontuzja powinien wrócic na nastepne mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu z Sixers to nie ma co komentować... poprostu klęska :/

 

Charlie V nie gra bo skrecił noge po jednym z wejsc w meczu z Warriors. Myslalem ze to mniej powazne ale jak widac dzis w meczu z orlando(ZWYCIĘSTWO :!: :!: :!:) tez nie zagral ani minuty...

 

Nowy trener w Raptors :?: zdecydowanie tak :!:

Kto :?: Pierwsza moja mysl to z wolnych którzy teraz nie mają pracy w NBA to Paul Silas. ubiegłoroczny trener Cleveland ktory zostal zwolniony w dziwnych okolicznosciach. U nas by sie przydal.... i to bardzo.

 

Talenty w druzynie mamy i to spore a wychodzi jak narazie an to że w kolejnym drafcie dostaniemy kolejny nieoszlifowany diament ktory bedzie potrzebowal trenera ktory cos z tym materialem zrobi a nie pojdzie na zmarnowanie... czas Mitchella chyba juz dobiegl definitywnie konca bo facet mial czas i okazje sie wykazac.... z jakim skutkiem to zrobil chyba kazdy widzi....

 

Pape Sow na centra :?: Jakoś nie przekonuje mnie ta propozycja.... pomimo ze ma dobre statsy w D-League to jednak jest to liga bardzo podżedna...

 

Ostatnio zacząlem przegladac rozne stronki ncaa i przypuszczalne wysokie picki na Draft 2006. Niestety w tym drafcie nie bedzie zawodnika pokroju LeBrona o ktorym juz treraz byloby wiadomo ze bedzie gwiazda... tym bardziej nie ma nastepcy Shaqa ;) a to i tak wszystko sprowadza sie do tego ze jak przyjdze nawet jakis talent to bedzie potrzebowal dobrego trenera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wystarczy ze raz napisałem tutaj cos i juz wygrana Wink bede wpadał czesciej Wink

Jezeli ma to przynoscic takie efekty to dla mnie mozesz pisac i 2 razy dziennie :D

 

Trener jest beznadziejny, nie potrafi wykorzystać ich talentu, ich zgrania z Calderonem (kiedy grał), tylko stawia na Mo Petersona, który rzuca 3/12 w meczu albo innego Martina z dupy wziętego Confused Niestety bez nowego trenera drużyna podupada i spada coraz niżej. Nie do pomyślenia byłaby taka sytuacja w innych zespołach, że po 24 meczach zespół ma bilans 4 zwycięstw, 20 porażek, zawodnicy grają swoje (bo Bosh, Calderon, James, Villanueva naprawde grają dobrze) a zarząd nie zmienia trenera Neutral No paranoja.

Wiesz co mistrzu. Tutaj mnie zaskoczyłes 8) Napisałęs cos o czym wczesniej nie pomyslałem i wyszła sama prawda, a zapewnia Cie ze mało było tkaich osob odnoscie Raps, Sixers i Cavs :P Tez nie rozumiem jak Mitchell moze trenowac dalej skoro jego metody nie przynoszą zadnego porzytku i to o czym pisałęs. Zespól ogólnie gra dobrze, James i Charlie lepiej niz myslelsimy, Bosh lepiej lub tak jak myslelismy. Graham tez sobie radzi. Calderon to wogóle niespodziakna. Najmnocniej ciał adaja własnie Rose, ale nie wierze ze jego postac ma az tak nagetywny wpływa na postawe zespołu. MO pEte za duze wachania ale do tego przyzwyczaił, wiec tez jakis tam poziom trzymna. Jedyne czego brakuje to center i wieksza pomoc z łąwki. Nie wierze ze gdyyb był lepszy trener byłoby podobnie, bo stac nas na lepszy bilans.

 

Nowy trener. OPczywiscie sie do was przyłącze i powiem "Yes" 8) ,ale kandydata nie widzie. Arkte wspomniał o Brownie, gdyby on cudem stracił posade w Knicks to byłoby idealnie. Trener który wyciagnał juz nie jeden zespól z nizin. Z tych realnych to nie mam pomysłu, moze zwolniony niedawno z Heat Stan? Tam radził sobie bardzo dobrze i nie wiadmo dlaczego stracil prace. Do Skilas'a nie jestem przekonany.

 

Ktos wspomniał o walce o wysokie cele za kilka lat jak sie młodziez rozwinie. Ja sie w sumie z tym zgadzam. Przy rozwoju C-Villa, Bosha i jeszcze kogos wybraneog w zblizajacym sie drafcie podkosz mamy jak marzenia. a na obowdzie tez bedzie komu grac, bo Graham i James, do pomocy Bonner to moze nie wymarzony backocurt, ale solidny.

 

PS. Wygralismy z Magic, bardzo sie ucieszyłęm, bo przerwalismy kolejna serie porazek i moze teraz uda nam sie troche powygrywac. Zwycieciesców sie nie rozlicza, ale tak naprawde patrzac na staty to nie ma z czego rozliczac. Tylko Bosh dał ciała w skutecznosc, ale jemu moge to wybaczyc bo co mecz gra świetnie. Inna kategoria to Martin, który nie iwem czy trafia 20% swoich rzutów :? Bonner takze, nie wiem co sie z nim stało podczas tego offseason, ale jest zupełnie inny, o wiele gorszy i mam nadzieje ze to słąbsza czesc sezonu i niedługo wróci w formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ma to przynoscic takie efekty to dla mnie mozesz pisac i 2 razy dziennie

 

Chciałeś to masz :P

 

Nie wydaje mi sie zeby postac Stana była odpowiednia. Tu potrzeba kogos z naprawde duzymi umiejetnosciami. A ten koles prowadzac Heat osiagnal ledwo dodatni wynik z takim gwiazdami jakie graja w Żarach. Rozumiem ze nie grał Shaq ale to ich wcale nie usprawiedliwia :P .

 

Lakers maja Plan 2007 i Raptors tez powinni o czyms takim pomyslec i juz teraz planowac przyszłość i stabilizowac sytuacje w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers maja Plan 2007 i Raptors tez powinni o czyms takim pomyslec i juz teraz planowac przyszłość i stabilizowac sytuacje w klubie.

Tylko który wybitny zawodnik będzie chciał grać w Kanadzie? :roll: Tego typu plan w tym klubie nie ma racji bytu. Tu raczej trzeba inwestować w młodych i zatrudnić opdpowiedniego coacha, a o to też nie będzie zbyt łatwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko który wybitny zawodnik będzie chciał grać w Kanadzie? Tego typu plan w tym klubie nie ma racji bytu. Tu raczej trzeba inwestować w młodych i zatrudnić opdpowiedniego coacha, a o to też nie będzie zbyt łatwo.

Nigdzie nie wspomniałem o tym zeby Raps mieli zatrudniac jakiegokolwiek "wybitnego zawodnika". Ich plan powinien polegac na szlifowaniu talentów zatrudnieniu trenera ktory bedzie umiał zrobic cos z tego składu jakim dysponuje Toronto i to niekoniecznie odrazu w jeden sezon bo tu trzeba czasu. A po sezonie 2006/07 salary zwolni sie o 36 baniek a po odejsciu samegoRose'a o 16 ( :roll: ) i mysle ze jezeli druzyna zacznie sie spisywac lepiej ktorys z "wybitnych zawodnikow" wyrazi chec przejscia do Roptorsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te 2 lata, naprawde bedzie mozna wyciagnąć kogoś ciekawego z rynku FA, tylko trzeba extension z Boshem najpierw podipsac, nie wymieniac Calderona, James, Grahama czy c-villa i moze ktos sie skusi na gre w Raps. Jeszcze niedawno czytalem ze nikt nie chce/ mie bedzie przychodzil do Milwaukee bo to zadupie, a popatrzmy w to lato przyszedl i Simmons, ktory mzoe super wybitnym graczem nie jest, ale jednak, Redd został, przyszedl Magloire. A jeszce niedawno sie mowilo ze "kto by chcial gracw Bucks" a jednak. Wiec mysle ze i Raps maja szanse w polowaniu na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś to masz Razz

 

Juz nawet dzisiaj 3x. Ale wiesz, jak Raps bedą wygrywac to dla mnie mozesz nawet prowadzic 5 stronnicowe monologi :wink:

 

Tylko który wybitny zawodnik będzie chciał grać w Kanadzie? Rolling Eyes Tego typu plan w tym klubie nie ma racji bytu. Tu raczej trzeba inwestować w młodych i zatrudnić opdpowiedniego coacha, a o to też nie będzie zbyt łatwo.

Zapewniam Cie ze jezeli w Raptors bedą wyniki, bedą gracze, bedzie kasa, bedize wszystko poukaładane, szansa na sukcesy moze nie od razu, ale za kilka lat gdy kontrakt jeszcze nie bedzie obowiazywal to wydjae mi sie ze nawet ten kraj nie bedzie wielka przeszkodą dla kogos kto chce miec i hajs i sukcsy na parkeicie. Poza tym sam czesto wspominałem o gwiazdorze, ale teraz mysle ze jezeliz tym nie wyjdzie to równie dobrze bedzie poszukac idealnych uzupełnień, bo trzon zespołu juz mamy, teraz trzeba go rozwinac, rozegrac ze soba i dodac odpowiednie udoskonalenia(nie koniecznie wielką gwiazde choc nie ukrywam ze ją chetnie bym widział). Narazie to jednak odległa przyszłosc i boje sie ze trudniejsze od samego pozysktania FA moze byc pozostaniwe tych co jest,a bez tego nie bedzie wyników, czyli z wolnych agentów tez nici. Takze jezeli bedą wyniki, bedzie przyszłosciwowa juz dobrze zbudowana ekipa i gwiazdor poczuje ze to on jest tutaj ostatnim ogniwem i wszystko bedize pieknie poukaldane, nic tylko walczyc o wysokie cele to z pewnoscia skusi sie na grę nawet w Kanadzie. Tylko, że juz teraz trzeba działac. Z tym trenerem nic nie bedzie, a trzyma go Bobcock wiec z GM-em tez nie. Obu trzeba zlikiwodac i dopiero wtedy myslec o czymkolwiek na powaznie, bo oni rozwala nawet najlepszy plan...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne doniesienia z obozu Raptors. Wszystko ze strony Raps.e-nba.pl

 

Jest on(Peddie) mile zaskoczony postawą samych graczy. "Pięć zwycięstw w sezonie to dla nas niespodzianka

Jezeli ja to odczytuje na serio i nasz włąsciciel cieszy sie z 5 zwyciestw w 25 starciach to śmiem twierdzic ze jest takim samym debilem jak nasz GM.... :? NIe rozumiem co jest w tym pocieszjacego, z czego ta radosc, tym bardziej ze po tym co ja widziałem ten zespól przy dobrym ustawieniu stac na troche wiecej. Myslałem ze dwóch debili(trner i GM) to juz maksimum ale jak widac los daje nam trezciego ktory twierdzi ze jest z nich zadowolony i maja oni pewne stanowisko....

 

 

Teraz znowu telenowela z Boshem. NIe wiem czy cie cieszy z tego ze Howard chec z nim grac, bo z jeden strony mozemy go łątwo zyskac jak skonczy mu sie kontrkat, moze jakis trade, ale z drugiej przy ewetnualnych nieporozumieniach daje nam to kolejnego przeciwnika w walce o Bosha i to nie łątwego bo obaj chetnie zagrlaiby w jednym teamie. Czekam w koncu na jakies pomyslen wieści ze mysli o podpisauniu, zmierza do gry w Raptors lub cos w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp wyciągnąłeś jedno zdanie z całego tekstu. To jest napewno niemiła niespodzianka dla Peddie'ego z tymi 5 zwycięstwami. W dalszym ciągu jego wypowiedzi chwali zawodników za chęć gry mimo tak słabych wyników drużyny. Dobrze, że chociaż on zauważa, że starają się bardziej niż w zeszłym roku (jak to Babcock ujął: nie spodziewam się lepszych wyników...) Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że to kolejny debil w zarządzie. Mam nadzieje, że podejmie słuszne decyzje w sprawie dalszej pracy z tymi panami po sezonie. Widać, że jest o nich mowa, są już jakieś spekulacje co do ich pracy, ale nie robi zmian w trakcie sezonu tylko czeka do następnego. Być może nawet przed draftem coś sie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejdis end dżentelmen - wygraliśmy kolejny mecz!!! :D

 

Cieszy wygrana, ale i także styl zwycięstwa. Pewna wygrana 13 punktami (w czasie meczu prowadziliśmy nawet 18!). Wszyscy zagrali 'pozytywnie'. Mike James back to home - 19 pkt., 5 as. CB4 - 17 pkt., 8 zb., Mo 17 pkt., 5 zb., 7 as., 0 strat (ale 5-15 z gry, w tym 3-11 za trzy - czy on coś chce udowodnić? ;) Cieszy jednak jego wszechstronność i przywódctwo w tym meczu, chłopak gra coraz lepiej, oby znowu nie było wahań :/). Joey (uwaga, uwaga!) - 3/3 z gry, 2-2 za trzy, 2/2 z wolnych. To się nazywa ekonomia gry :> Matt Bonner 12 pkt. (3/3 3PM-A). Byliśmy lepsi w kontrach, przegraliśmy natomiast w malowanym (dziwne trochę...).

 

Nie wiem kto bronił przeciw T-Macowi (pewnie Mo ;)), ale pewnie robił to fantastycznie, bo 2-11 z gry mówi samo za siebie (natomiast pomógł w asystach i zbiórach). Świetnie, może ruszymy jak Bulls w tamtym roku? ;)

 

Gdyby dodać te 6, 7 meczy, które przegraliśmy w ostatnich minutach/sekundach, nasz bilans i ogólna opinia nie byłaby beznadziejna. Ważne, że drugi mecz z rzędu zagraliśmy skutecznie.

 

W piątek SAS... Hawks wygrali. Może my też?

 

GO RAPS GO

 

PS. Głosujcie na Bosh'a w ASG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.