Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

podbijam [2]rozumiem ze liczysz ze ktos podskoczy jeszcze, ale w wymianach nas nie obchodza Twoje domysly, widze ze np. melo gra pozniej oczekiwan to nie oczekuje za niego lebrona. Jesli czekasz na przebudzenie to go nie wymieniaj i tyle. Rubio zagral wczoraj przyzwoicie, ale poprzednie kilka meczy to dno straszne, FG tragiczne. Bulls prawda jest taka ze przez to iz przeceniasz swoich zawodnikow zostales nieco z tylu, bo Twoj sklad nie wyglada juz tak okazale jak na poczatku sezonu. Jesli liczysz ze nim wygrasz to rowniez zycze powodzenia. Co do odpisywania to wysylalem Ci juz mase wymian i ani razu nie podales powodu odrzucenia. Malo tego, wyslalem Ci wiadomosc na forum juz kilka tygodni temu i 0 odzewu.

gogalc- to nie wymieniam, chcesz rób co chcesz, ja za Melona nie oczekuje Jamesa, ale oceniam go wyżej niż Gaya, więc skąd takie porównania do jamesa nie wiadomo (zresztą nie takie propozycje w drugą stronę dostawałem, ale i też o to chodzi, aby próbować i coś dobrze o tym matek wie, co uważam za bardzo dobre), a uzasadniłem dzisiaj na prośbę matka; rubio - straszne dno Twoim zdaniem, to ja jestem innego zdania; nie wiem czy Ty podajesz uzasadnienie, ja od Ciebie tego nie wymagam, było by miło, ale bez przesady-, nikt tak nie robi, może na forum matek i croolick, jeszcze jedna - dwie osoby, fajna sprawa, jak miałem więcej czasu to brałem aktywnie udział, teraz życie zawodowe wciąga, jedziemy teraz trzecią ligę, wszyscy interesujemy się basketem, na bieżąco śledze espn, naszą ligę tam, a tutaj od czasu do czasu, zwłaszcza że od stycznia mam problemy z zalogowaniem się tu, ale to inna sprawa- zresztą zawsze odpowiadam na transfery, kwestia podejścia, masz swoje, ja mam swoje matek - ja CI nie bronię robić transferów jakich chcesz i z kim chcesz, odnośmy się do zawodników, nawet zachęcam do tego, aby były transfery, bo jest ciekawiej i na tym pozostańmy, życzę Ci powodzenia, bo wzmacniasz ciekawie team, ale pozostane przy swoim zdaniu na temat oceny tej i innych wymian, i myślę, że dobrze że każdy ma swoje zdanie, jest ciekawiej,pozdrawiam i życzę sukcesów w lidze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak ten Griffin z meczu na mecz poprawia swój defence - a przynajmniej tak to wygląda bo nie sprawdzałem tych zaawansowanych statystyk. Dziś połknął Sapa. Kurcze, chyba faktycznie grają w tym roku o coś więcej niż tylko o PO.

 

EDIT: Kiedys się tu kłociłem, ze Billups wcale tak źle jeszcze nei rozgrywa. Kwestia do dyskusji. Ale bezdyskusyjne jest, że kiedy prowadzisz minimalnie w końcówce i rywal Cię fauluje - piłka idzie do niego a Chausey na linii to wciaz 90% killer:)

 

Edit2: Policzcie sobie ilu graczy może oddać decydujący rzut w Clipps - z tego co kojarzę to w tym roku przegrali tylko jeden crunche po buzzer-beaterze Love'a. Sorry za off-topic ale nie mogłem się powstrzymać no i liczę na kąśliwą kontrę Matka i innych LAL-fans a tych mamy tu chyba z 4 conajmniej:)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie niezmiernie ,że mimo bycia fanem clips zdajesz sobie sprawę

że nie ma co dywagować dopóki się sezon nie skonczy bo z kim jak z kim,

ale z lob city trzeba sie delikatnie obchodzi w słowach... bo jak zapeszysz to:

Chris-kolano, Chauncey-reumatyzm, a griffin powiesi się w rezultacie

na obręczy i bedziecie mieli sezon!:D....ach... i zgadzam sie w 100 procentach- 4:0 dla Lakers! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cube

 

Prawda, niestety...Zresztą Griff też kolano. No i Butler oczywiście. Ale przynajmniej Andre jest zdaje się niezniszczalny:)

a tak serio - to nie wierzę w udane PO bo po pierwsze ławka jest słabiutka (poza 1-2) a po drugie to są Clipps:) Liczę na wymiany z udziałem Mo-Bledsoe, może chińczyk jakiś przyjdzie (Martin) - wtedy mogą powalczyć o coś więcej niż 1 runda.

 

Ale ale Cube - na Twoim miejscu to ja bym się bał o inne kolana...

 

@Matek

Ależ Ty się poważny zrobiłeś - no myślałby kto:) Starzejesz się chłopie, powygłupiać się nawet nie chcesz:) Od tej pory będę się co Ciebei zwracać: Panie Mateuszu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Croolick....propozycja dalej aktualna?.... zainteresowany jesteś nadal?!

 

Jak się pośpieszysz to zostawiłem ci do wyboru jeszcze inną opcję, równie kuszącą lub bardziej. ;)

ta ogólnie jest dażona większym zainteresowaniem więc musiałbyś być szybszy od pozostałych!

daj znać...

Edytowane przez CubeBrick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie mam pojęcia ale zdaje się, że do końca

2. wydaje mi się, że tak (tzn. jest ciągłość), bo opcja: All League Manager leagues are retained from year-to-year, regardless of keeper setting mówi o tym, ze możemy ustawić tak, ze każdy z nas zostawi sobie tych graczy których chce na następny sezon a resztę dobiera z draftu. Ta opcja jest ustawiona na NO - jest to domyslne zaznaczenie - zresztą to chyba oczywiste, że każdy sezon powinniśmy zaczynać od zera. Także ciałość jest, draft od początku (zaczynamy bez składów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.