Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

jesteś bezczelny gościu ;) ... a niech ci wszyscy poumierają :)

 

EDIT: Ale przyznaj, że po wczorajszych zmaganiach poczułeś oddech za plecami ;)

To do mnie?:) Jeśli tak to czemu bezczelny - ot tak skłądam oferty, żeby bylo wiadomo kogo chcę i kogo chce oddać. Jak ktoś będzie chciał oddać tego kogoś to już sobie znajdzie sam u mnie odpowiednich ludzi do wymiany. Poza tym Harrington + Calderon to całkiemi niezła para. Calderon jest w czołowce asyst, daje trójki, dobrą skutecznośc...

 

EDIT: A oddech to czuję od początku - wykrystalizowała się nasza czwórka w czołowce ale sobie osobiście daje najmniejsze szanse. Moi franchise są kontuzjowani i ciężko gonić Was ogórkami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli do mnie to :D

Cubebrick, ta wymiana co zrobilem, te dropy to wszystko by Cie moc dogonic :P puki co jestes piewrszy w rankingu. Obserwuje Twoj team juz od dluzszego czasu i caly czas sie go obawiam :P a co do Zacha to sie czailem caly czas na niego, ale zdecydowalem ze wezme lopeza w jego miejsce na tamten czas. Teraz zdecydowalem z kolei z iman sie konczy wiec mialem miejsce :) Zreszta jak mozna bylo ich zwolnic, panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do goglaqa którego doszedłem na półtora punktu w czasie jednej nocy i który to niecnie podprowadził mi randolpha!

to chyba nie ironia? :P

 

nic z tych rzeczy... poprostu czysty trade.

 

Ironia to będzie... jak Lebron złamie kark a Lamarcus'a sprzedadzą a Manu deportują :D... tak tylko się droczę, bez urazy.

 

EDIT: Tak trochę z dupy...ale...Matek jesteś już na Kobesystem?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobesystem? chyba jednak ogladne te filmiki.

Lebron skarbie jest niezniszczalny :) Lamarcus <3, a manu jak sie rozegra bedzie do wymiany raczej. Predzej czy pozniej musiales mnie dojsc, ale nie mysl ze nie analizuje, jestes najgorszy w TO obecnie :DDDDDDDD

Zacha Ci oddam za 3-4tygodnie Cubebrick jak bedziesz chcial :P moze wtedy wyciagne w koncu tego lowry'ego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że nie ma co za bardzo blokować wymian, Jakieś na pierwszy rzut oka nierówne tak, ale inne to nie ma sensu. Trochę niszczy sie zabawe. Często po jakims czasie okazuje się, ze wymiana jest inaczej oceniana. Na początku sezonu wziąłem LOve za Evansa Z Sacramento i Randolpha z Memphis, teraz pewnie bylaby zablokowana jako nierówna. Inna sprawa to to, że często oceniać tak do końca, kto na pewno wygra z uwagi na nierówną liczbę meczów zagranych przez poszczególnych zawodników, związanych zwłaszcza z kontuzjami, szkoda że nie ma licznika meczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez bicia się przyznaję... pierwsza veto... druga accepted!

 

Warrier... takie bezsensowne licytowanie żeby wciągnąć więcej i więcej do niczego cię nie doprowadzi!

Ostatnia twoja oferta jest zupełnie nie poważna i w tym momencie składam, ostatnią ofertę

Mimo że tak naprawdę przeginam już od dwóch... Jeśli idzesz na to to git jak nie to trudno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam oba dlugo negocjowane trade'y.

trade 1

Od jakiegoś czasu chciałem oddać DeRozana, nawet wahałem się czy nie wyrzucić go z drużyny, dlatego jest małąstratą. Curry - bardzo długo na niego czekałem i ciężko mi się go pozbywać, ale boję się, że znowu coś z nim będzie nie tak. Przez zaufanie w niego jestem na szarym końcu w asystach. Daje mi punkty i trójki, ale pakiet, który otrzymałem w zamian rekompensuje mi tę stratę. Dodatkowo zyskuję w przechwytach.

trade2

Mam nadmiar zbiórek i tylko w nich tracę zyskując w zamian: FT%, pewne 3PM(przede wszystkim), PTS - czyli kategorie w których chcę nadrobić.

I bardzo lubie Joe :) dlatego też zavetowalem jego crazy wymianę za Georga! Na Turkoglu sam mialem ochote, jednak spoznilem sie kilka godzin.

Ogólnie podsumowując:

PPG 3,7

RPG -11,3

APG 6,2

SPG -0,5

BPG -0,9

Widać, że mocno trace w zbiórkach, ale majać tylu mocnych podkoszowych nie bedzie to wielka strata. Zyskuje punkty i mocno asysty. Nie uwzględniłem tutaj trójek na ktorych bardzo mi zależało, a w których zyskałem ogromną ilość na plus. Do tego oddałem Currego i Vareajo, ktorzy mogąsię połamać, zyskując raczej silnych zdrowotnie zawodników.

 

PS. Mimo, że mam mało asyst, nieproponujcie mi proszę jakiś gości ktorzy dobrze asystują i nic poza tym za Bosha czy Grangera. Musiałbym dostać Nasha Rubio i np. Calderona żeby podskoczyć chociaż jedno miejsce w asystach :) mam ogromną strate, ktorej w pore nie uzupełniłem po kontuzji Currego. Teraz już raczej za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.