Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

ja widzialem i nie jestem jakos oczarowany gra rondla ;) duzo pudel spod kosza. Ten mecz zapewne wiele nie zmienia, znaczy moze nie tak, zmienia odrobine wartosc rynkowa rondo, najlepiej dla bostonu szybko go wymienic i wziac jak najwiecej. Ogolnie gra padake w tym sezonie a rzucac juz zapewne nigdy sie nie nauczy co przekresla szanse by kiedykolwiek byl najlepszym PG ligi. I tak puki co umieszczalbym rondo gdzies w top10 PG ligi, raczej nie wyzej. Po prostu rajon nie jest graczem wokol ktorego buduje sie druzyne, tyle ode mnie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi tylko i wyłącznie o cyferki:) To ze nie potrafi rzucac kazdy wie. To, że jest w top10 PG też. A wiedzieliście, że to 4 PG w historii z co najmniej 15-15-15?

 

EDIT: a co to ma do rzeczy, że gra u mnie?:) Przecież ja się już nie liczę w grze i nawet nie jestem jego fanem. CP3 Rulez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Go hard or go home to Twoj team tak? jesli tak to szczerze nie widze jakiejs opcji by wzmocnic druzyne. Chcesz to zaproponuj cos i wtedy przemysle. Ja ostroznie z tymi wymianami teraz, brook mi sie posypal, na wade'a trzeba chuchac, manu bardzo powoli wraca a na zacha jeszcze muszcze czekac. Troche sie wkopalem ogolnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie widze zbytnio potencjalu ani w Mo ani w Dorrellu, raczej mi sie nie przydadza. Zeby zyskac Marcusa musisz cos tego oddac :) w wymiane 1on1 raczej nic nie widze, jedynie 2on2 no i nie ogorki, jak juz wymieniac to porzadnie :) Pare dni do deadline...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.