Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

więcejchyba nie jestem w stanie zaoferować bo prawdopodobnie nie zejdziesz z podkoszowych a tylko na nich mógłbym ewentualnie to oprzeć.

Z piercem i lowrym zyskujesz we wszystkich praktycznie statystykach oprócz TO, aleumówmy się że z lebronem trudno jest być w tym asem.

 

Krótko- Zyskujesz RBG, AS, PTK, FT na agresywności pierce'a... remis w 3, stl... i lekka strata na FG(to ci chyba nie robi z twoją paką) i TO.

 

Jeśli chodzi o mnie to Lowry jest osobiście moim ulubionym PG w tej chwili w lidze, ale poprostu zależy mi na uruchomieniu potencjału,

TO moich podkoszowców i poprostu jednego ogniwa muszę się pozbyć! a pierce naprawdę ostatnio młuci dobrze i pownien być atrakcyjny,

w stosunku do zdrowotnie słabszego ray'a.

 

Jak mówie Trudno bedzie ruszyć podkoszowych i to bedzie blocker, tyl z mojej strony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cubebrick, ja z lebronem nadal licze na jakies 5 pkt za TO, w drafcie duze znaczenie miala dla mnie statystyka TO, gdyby nie wymiana za lebrona to z poprzednim skladem, biorac staty z zeszlego sezonu wygralbym to spokojnie(statystyke strat). Nie chce pierce i kolejnych jego strat, do tego umowmy sie, Lowry bardzo wysoki poziom, ale ostatnie mecze troche spuscil z tonu. Ponado pirs pewnie wyjedzie na wozku w polowie sezonu i bede mial pozamiatane, wiadomo ile on ma lat i z jaka predkoscia sie porusza. Co do podkoszowych oczywiscie masz racje, nie puszcze nikogo z nich chyba ze dostane w zamian jakiegos PF'a. Podsumowywujac, mimo ze jest to dobry trejd, ciut brakuje jednak, do tego oddajac paula do swojego najgrozniejszego rywala nie postapilbym madrze. Zreszta na razie na papierze mam sklad kompletny i juz nie szukam trejdow, oczywiscie nie oznacza to ze zamykam sie na nie ;)

 

A wiec, wiecej ryzykuje ta wymiana niz mam szanse zyskac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na czasie bo szukam SF - tylko dlatego. Normalnie bym się go nie pozbywał. Tak naprawdę nigdy nie miałem dobrego SF'a - udało mi się z JEffersonem z początku sezonu ale potem to już bryndza... A masz tych SF jak psów i chcaiłeś Jenningsa to od Ciebie zaczynam negocjacje:) Także określ się jak najszyciej proszę bo jak nie to szukam dalej wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.