Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Iguodala - też bym go chciał mieć. Bardzo wszechstronny. A Brooks i Turner to też solidni gracze ROTO - lepsi niż mój najlepszy SF:) No i Gay - najlepszy z nich.

Słuchaj - nie mówię, że będąc na Twoim miejscu oddałbym Gaya za Jenningsa - bo to zależy czego potrzebujesz a tak dokładnie nei analizuję Twojej sytuacji. Zaproponowałem trejd bo na Jenningsa polujesz praktycznie od początku ligi. A tak w ogóle to masz PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee - FT% do dupy ma:) Ale miałem go w All-Star Fantasy. Swoją drogą naprawdę się dziwię, że piątka Wall-Gordon-Wright-Griffin-Gortat nie pozwoliła mi nawet pierwszej rundy przejść. Fakt, że zdaje się, że trafiłem na późniejszego mistrza albo finalistę - bo wydaje mi się że w rywalizacji z innymi wyglądałoby to inaczej. Zwłaszcza, że Griffin wreszcie zaczął bronić - co mecz jakieś bloki sadzi i trudniej go przejść niż jeszcze miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls wyslalem kolejna oferte, rowna w c***! tracisz lekko w punktach (2,1) ale zyskujesz duzo zbiorek (4,4). dodatkowo wychodzisz lekko do przodu w blokach (0,6) i stratach (1,2). tracisz doslownie 0,6 w assystach i 0,3 w stl

 

wszystkie wartosci per game

 

daje ci to czego szukasz czyli podkoszowego i zbiorki...

 

 

jak odrzucisz uzasadnij tutaj na forum

 

 

moge dac brooksa za feltona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. na początku odpisywałem z podaniem przyczyny na stronie espn, razem z wymianą, ale nikt tak nie robił i przestałem,; 2. na forum nie zawsze mam czas zaglądać, zresztą w temacie roto jest poruszanych wiele wątków, ciężko śledzić i czekać, na wątek o moich wymianach 3. ostatnio zostały zablokowane moje dwie wymiany, do tej pory nie blokowałem, ani razu nie zagłosowałem przeciw, wychodząc z założenia, że o ile nie jest to jakaś wymiana typu Paul za Nelsona albo Kidda, to każda drużyna potrzebuje czegoś innego, można zakładać, że ktoś zrobi progres, to może być, nie muszę z kalkulatorem stać i wyliczać średnich, ale po wetach w sprawie moich wymian, zwłaszcza ostatniej,chociaż się z tym nie zgadzam, to raczej zmienię swoje podejście na skrupulatne w tej kwestii, - poza tym nikt nie uzasadnia dlaczego głosuje przeciw, a jednak jakieś słowo by się przydało, tych osób, które były przeciw, bardziej niż w przypadku wymian 4. matek- w Twojej propozycji ja oddaje dwóch najlepszych graczy w wymianie (c. anthony, rubio) i dwóch co do których wierzę w ich rozwój (george i ex bulls hinrich)- za Gaya, vareiao, feltona, calderona; anthony jak wróci to 10 w roto, rubio oprócz słabej skuteczności ( ale dziś w nocy bylo 6 na 10), to często flirtuje z treaple double (dziś 18 pkt, 11 as, 8 zb), hinricha tylko teage powstrzymuje moim zdaniem od znacznej produktywności w roto i nie mówione, że w końcu pokona i tą przeszkodę; calderona naciska bayless, a bez bargnaniego nie ma do kogo podawać, felton nie może się odnaleźć, w gaya wierzę, ale nie kosztem anthonego i rubio, vareiao by się przydał, ale w zasadzie nie poświęciłbym za niego za wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli po 1/3 sezonu wierzysz dalej w czyjs rozwoj lub w to ze lamiacy sie hinrich cos podskoczy to powodzenia. jesli uwazasz tez ze oddajesz dwoch najlepszych w wymianie to nie mam pytan. za bardzo patrzysz na nazwiska a nie na to jak do tej pory ktos sie prezentowal, nie mowiac o tym ze przeceniasz swoich graczy bo "moga zaskoczyc" lub wyciagasz wnioski po meczach z jednej ostatniej nocy lub pojedynczego wyskoku.

 

tym samym zycze wszystkim powodzenia w wymianach z bulls, good luck. beda to propozycje takie jak ostatnia wymiana

 

jesli masz cos rozsadnego do zaproponowania to ja jestem otwarty na wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli po 1/3 sezonu wierzysz dalej w czyjs rozwoj lub w to ze lamiacy sie hinrich cos podskoczy to powodzenia. jesli uwazasz tez ze oddajesz dwoch najlepszych w wymianie to nie mam pytan. za bardzo patrzysz na nazwiska a nie na to jak do tej pory ktos sie prezentowal, nie mowiac o tym ze przeceniasz swoich graczy bo "moga zaskoczyc" lub wyciagasz wnioski po meczach z jednej ostatniej nocy lub pojedynczego wyskoku.

 

tym samym zycze wszystkim powodzenia w wymianach z bulls, good luck. beda to propozycje takie jak ostatnia wymiana

 

jesli masz cos rozsadnego do zaproponowania to ja jestem otwarty na wymiany.

podbijam [2]

 

rozumiem ze liczysz ze ktos podskoczy jeszcze, ale w wymianach nas nie obchodza Twoje domysly, widze ze np. melo gra pozniej oczekiwan to nie oczekuje za niego lebrona. Jesli czekasz na przebudzenie to go nie wymieniaj i tyle. Rubio zagral wczoraj przyzwoicie, ale poprzednie kilka meczy to dno straszne, FG tragiczne. Bulls prawda jest taka ze przez to iz przeceniasz swoich zawodnikow zostales nieco z tylu, bo Twoj sklad nie wyglada juz tak okazale jak na poczatku sezonu. Jesli liczysz ze nim wygrasz to rowniez zycze powodzenia.

Co do odpisywania to wysylalem Ci juz mase wymian i ani razu nie podales powodu odrzucenia. Malo tego, wyslalem Ci wiadomosc na forum juz kilka tygodni temu i 0 odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.