Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

zjebanie a nie oczywiste, mogilbysmy czesc zawodnikow (3-5) zostawiac zeby jakas ciaglosc skladow byla:) ale jak chcecie, ja nie mam wplywu jak to wyglada :)

Matek - tak wygląda większość lig, także tu na e-nba. I mnie się to podoba - co roku zaczynymy z czystą kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj :D nowy sezon, nowy draft, nie przesadzajmy.

 

Być może teraz w lakkim dołku, ale Lowry to zawodnik o potencjale 16-7-7

plus 2 trójki i 2 steel'e...więc przyjmę jedynie rozsądne propozycje!

ta, 10 trojek od razu, 16-7-7? dobre dobre. powtorze, nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, 10 trojek od razu, 16-7-7? dobre dobre. powtorze, nie przesadzajmy.

Przejrzyj sobie staty z zeszłego i z tego sezonu a potem komentuj bo naprawdę nie chcę być nie uprzejmy.

to że teraz podłapał dołek to jedna sprawa sprawa, a piszę tu o potencjale, który prędzej czy póżniej się budzi

 

...i który z łatwością podeprzeć mogę przykładami....

 

trójki...wystarczy przejrzeć staty zeszło-sezonowe i zobaczyć że jak tylko w zeszłyb sezonie

zaczynał regularnie dostawać minuty ok.30 zaczął rzucać w granicach 18, trójki żeby po all-star

rozgrzać się do 2,5 trójki na mecz, i być najlepiej punktującym rozgrywającym zza łuku....

Reszta to tylko kwestia analizy czasu jaki dostaje w tym sezonie i co przyniosło to podczas

6 pierwszych tygodni...RBG- Dec-6.6...Jan-6.8...AST- Dec-11.5...Jan-7.5....Feb-8.2....

pozostaje kwestia powrotu pewności rzutów.

 

Więc nie śmieszą mnie póki so moje słowa tak bardzo jak ciebie... śmiał się będę

za miesiąc jak zobaczę co mogłem stracić wydając swój "BEZCEN" na kontuzjogennych

Paula i Manu! Pzdr. ;)

Edytowane przez CubeBrick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhaha usmialem sie, moze od razu wymienimy paula za lowry'ego? przeciez paul kontuzjogenny a Lowry wg Ciebie zacznie grac na poziomie lebrona jak tylko wydostanie sie z "dolka". sory ale ja sie na trejdzie tak latwo nie dam wyjebac...

mi sie nie pali nikogo wyrzucac, czekam az kontuzjowani zaczna grac, zaoferujesz porzadny trade to go przemysle. Aldridga odrzucilem chyba z oczywistej przyczyny, nie pozbede sie podkoszowego za PG ktorych mam 3. Sam jednego chcialem sie pozbyc, nie nie Paula.

 

edit

to że teraz podłapał dołek to jedna sprawa sprawa, a piszę tu o potencjale, który prędzej czy póżniej się budzi

chcesz go wymienic jak jest w "dolku" wiec czego oczekujesz? jesli predzej czy pozniej sie obudzi to sobie go trzymaj w skladzie a nie szukaj pozbyc. Popatrz na to z naszej strony, Lowry gra nieco slabiej niz na poczatku i jego wartosc spada czy tego chcesz czy nie. W fantasy liczy sie tu i teraz, byc moze i sie wygrzebie z dolka, ale pewnosci 100% nie mamy. To ja ryzykuje biorac go do skladu, musze liczyc ze sie odbuduje. Do tego doklada swoje 3 straty na mecz i bardzo slaba skutecznosc. Dla przypomnienia, ten kontuzjogenny paul ma ciut ponad 2 straty na mecz i skutecznosc grubo ponad 50%. Taki PG to skarb, dobra skutecznosc i malo strat a mimo to wysoka liczba asyst. Nie bez powodu to paul byl top3 draftu. Mimo to zapraszam do negocjacji. Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl fejk, przyjalem to dla jaj i tyle. Bylem pewny ze i tak pojdzie veto. Taka nauczka dla bullsa za odrzucanie ofert bez zadnego odzewu :D

troche rozrywki w te chlodne dni...

 

oferta jest otwarta, zasugerowalem tylko ze oddam zacha bo cos wspominales ze byles nim zainteresowany, liczylem na negocjacje. Mysle ze obaj poszli by do kogos zaraz po uplynieciu okresu ochronnego. Nie zmienia to jednak faktu ze Lowry jest obecnie na pewno wiecej wart niz Zach, ale jak dlugo tak bedzie? ciezko wyczuc. Zreszta sytuacja troche podobna, czekam na ten ukryty potencjal Zacha ;)

Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze dlaczego ja zavetowali? byla po prostu glupia i wysylajac ja powienienes wiedziec ze jej nie przyjme.

Poza tym, uciazliwe jest to ze kazda wymiane odrzucales, nie podajac nawet powodu czy czegokolwiek. Nie wlaczales sie do negocjacji, nic ! Teraz sie dopiero obudziles jak spadles w rankingu, zauwazyles ze jednak tym skladem nie wygrasz i wysylasz propozycje typu Rubio za Aldridge'a. Albo sam ja wyslales dla jaj albo bardzo przeceniasz swoich zawodnikow. Kolejna Twoja wymiana Johnson za Georgea tez byla mega nierowna i slusznie zostala zavetowana. Na tym powinnismy skonczyc te dyskusje/klotnie bo konfliktow nam raczej nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się co do konkluzji, ale sam dzisiaj wywołałeś ten temat, więc się w ogóle nie dziw. Zasady gry są jasno ustalone w roto, są o wiele luźniejsze niż w dwóch poprzednich ligach, wypełniam wszystkie w 100 %, ustanowione przez Ciebie nie muszę, z całym szacunkiem. Nie uważam, że muszę uzasadniać odmawianie wymian jakie są mi proponowane. W ten sposób ktoś sobie przerzuca ciężar wymiany na drugą stronę, co nie jest uczciwe. Zamiast sam opisać warianty i sie postarać, chce aby to druga strona, często z słabej propozycji wyrównała wymianę. (nie mam nic przeciwko nie uzasadnianiu wymian/ich propozcyji przy przedstawianiu ich drugiej stronie, ale samemu ich nie uzasadnianie i jeszcze wymaganie tego od drugiej strony, to jednak za wiele). Wymiana Rubio za Aldridge moim zdaniem należy do tej połowy lepszych wymian jakie widziałem/ byly mi zaproponowane w tej grze. Sam bym jej nie przyjął, bo wysocy są bardziej w cenie, ale byłoby się przynajmniej nad czym zastanowić. Co do wymiany George-JJ, to kwestia przewidywania, i nie zgodzę się, że ocenia sie zawodnika wyłącznie tu i teraz, zawsze tu jest dużo przewidywania. Na razie jestem zadowolony, że Rubio i George zostali u mnie. Każdy ma jednak prawo decydować o sobie, oceniać zawodników jak chce, robić lub nie robić transferów, kazdy ma swoją taktykę, ciężko o tym dyskutować, a biorąc pod uwagę różną liczbę meczy rozegranych przez poszczególne zespoły, ciężko ostatecznie oceniać ich wyniki, zwłaszcza po tylko trochę ponad 1/3 sezonu. Zresztą wynik, choć istotny, to jednak bardziej ciekawa jest sama gra. Życzę sukcesów, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.