Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

powiem wam ze zupelnie inaczej oglada sie mecze, wiedzac ktorego zawodnika mamy w fantasy :D

Tak! "Boozer k*rwa łap tą piłkę... A nie ok, Noah też jest u mnie, dobra robota panowie!" a w ataku "K*rwa Rose podaj to! Patrz, Booz na półdystansie sam, patrz! ... K*rwa Boozer, jak mogłeś tego nie trafić..."

 

I tak w kółko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezły początek: Haslem 14 zbiórek, Rondo 31pkt i 13 asyst, Kobe 28 pkt i 6 asyst:D Tylko Dorell Wright mnie trochę zawiodł - beznadziejna skuterczność i tylko jedna trójka. No ale częściowo sięzrehabilitował 9 zbiórkami :) Zobaczymy co dziś pokaże moja 10-ka. Chyba odpalę 4 mecze na raz :)

 

EDIT: Kibicowałem dziś moim chłopakom od 1 do 7 rano ale opłacało się :) Dziś liczę na 20 asyst Rondo i tyle samo zbiórek Haslema :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle mi się nie podoba jak niektórzy olali naszą zabawę i nie uszestniczą w życiu ligi.

 

Apeluję, aby wszyscy przynajmniej raz dziennie znaleźli czas zeby wejść na ESPN i posprawdzać co się święci.

Mam tu przede wszystkim na myśli trejdy, a jeśli ktoś nie wie z czym to się je, to wystarczy poprosić o pomoc na forum.

 

Dziękuję za uwagę! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo trejdow... nie wiem czy kazdy zaglada do "trading block" ale bylbym bardzo zainteresowany jakas wymiana.

Mianowicie w gre wchodzi oddanie ktoregos z wysokich(poza Lee) w zamian za jakiegos rozgrywajacego, nie egoiste ;)

Do wymiany rowniez dostepny jest CP3, jesli dostane ciekawa oferte, moge go oddac. Dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo trejdow... nie wiem czy kazdy zaglada do "trading block" ale bylbym bardzo zainteresowany jakas wymiana.

Mianowicie w gre wchodzi oddanie ktoregos z wysokich(poza Lee) w zamian za jakiegos rozgrywajacego, nie egoiste ;)

Do wymiany rowniez dostepny jest CP3, jesli dostane ciekawa oferte, moge go oddac. Dzieki :D

a kogo chcesz za CP3? Może kogoś ode mnie?

 

@Cubebrick

JEśli pijesz do mnie to widziałem propozycję trejdu ale muszę to jeszcze przemyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolick, widze ze kobe na liscie, chetnie bym go przyjal no ale za paula to troche malo, rondo tez wylgada ciekawie, moze Calderon czy jennings, nie mam pomyslu. A nie ukrywam ze najbardziej to by mnie interesowal lowry od CubeBricka :P Kogo bys za niego chcial ?;)

 

To jak już będziesz miał pomysł to daj znać :) Kobe jest na liście ale nie oddam go za czapkę gruszek - w takim teamie jak obecne LAL będzie wykręcał niezłe statsy i to we wszystkich praktycznie kategoriach. Mogę go oddać za jakiegoś dobrego strzelca - zresztą już negocjuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z odpowiadaniem z tutejszego konta-

kazdy zawodnik w roto jest u mnie do wymiany w zależności od tego co dostanę w zamian- sam nie poluje raczej na żadnego gracza, przede wszytkim dlatego, że obawiam się ceny za niego, ale każdą propozycje chętnie rozpatrze

 

moje pytanie:

czy u nas jest limit występów na pozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limit występów na pozycję? NIe rozumiem pytania. Jedynym praktycznie ograniczeniem jest ilośc centrów - nie więcej niż 4 w drużynie. Poza tym musisz mieć co najmniej po 1 zawodniku na każdej z 5 pozycji plus po jednym rezerwowym obrońcy (PG, SG) i skrzydłowym (SF, PF). Poza tą siódemką masz już pełną dowolność - możesz mieć nawet dodatkowych 6 PG.

 

 

Zresztą wszystko znajdziesz w zakładce //League/Settings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limit występów na pozycje- 10 pozycji punktujących- ale każda punktuje maksymalnie 66 razy czyli tyle ile jest meczy

 

przeczytałem, tak właśnie jest

OK, nie wiedziałem o co Ci chodzi. Swoją drogą dobrze że na to zwróciłeś uwagę

 

EDIT: Cubebrick daj znać czy dostałeś PW bo coś mi się pieprzy ze skrzynką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolick, widze ze kobe na liscie, chetnie bym go przyjal no ale za paula to troche malo, rondo tez wylgada ciekawie, moze Calderon czy jennings, nie mam pomyslu. A nie ukrywam ze najbardziej to by mnie interesowal lowry od CubeBricka Kogo bys za niego chcial ?;)

Szczerze... Lowry jest w tym momencie dla mnie nie do ruszenia... powód jest prosty, to co pokazał w końcówce (dłużej- bo powiedzmy dwa miechy) poprzedniego sezonu to stawia go na równi z najlepszymi roto PG ligi.

....więc poprostu zrzera mnie ciekawość co pokaże w tym sezonie!

 

Ale oprócz niego dysponuję jeszcze Parkerem i Nelsonem którzy obecnie są na wylocie a to świetne kąski przy odpowiednim systemie. polecam też Tim'a Duncana jeśli któś potrzebuje solidnego PF/C. ;) pis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.