Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za ogólnym. Wymogiem głosowania jest dla mnie merytoryczny post. Jeżeli ktoś napisze, że wybiera zespół kogoś bo go lubi lub gra tam jego ulubiony zawodnik, to oczywiście olejmy taki głos. Z resztą wątpię, żeby dużo osób z zewnątrz się zaangażowało. Podejrzewam max kilka takich głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ogólnym. Wymogiem głosowania jest dla mnie merytoryczny post. Jeżeli ktoś napisze, że wybiera zespół kogoś bo go lubi lub gra tam jego ulubiony zawodnik, to oczywiście olejmy taki głos. Z resztą wątpię, żeby dużo osób z zewnątrz się zaangażowało. Podejrzewam max kilka takich głosów.

to mi sie podoba :!:

 

1. Grono draftu: kaczor, CubeBrick, Raffu

2. Ogólnoforumowcy: gogalq, matek, sirkozi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goglaq - nie wiem dlaczego zanizasz indywidualna wartosc prime t-maca, ale powiedz mi jak widzisz Westa w starciu ze wspolczesnymi graczami?

z takim podejściem to faktycznie Marion jest lepszy niż połowa chucherek z lat 70-80. ale to chyba nie o to chodzi żeby porównywać Lebrona z Westem. Można zawsze odwrócić sytuację jak Wade poradziłby sobie z Bad Boys albo co Ray Allen by osiągnął kiedy nie było linii za 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goglaq - nie wiem dlaczego zanizasz indywidualna wartosc prime t-maca, ale powiedz mi jak widzisz Westa w starciu ze wspolczesnymi graczami?

z takim podejściem to faktycznie Marion jest lepszy niż połowa chucherek z lat 70-80. ale to chyba nie o to chodzi żeby porównywać Lebrona z Westem. Można zawsze odwrócić sytuację jak Wade poradziłby sobie z Bad Boys albo co Ray Allen by osiągnął kiedy nie było linii za 3

to bylo pytanie bardziej skierowane pod to dlaczego prime T-mac jest przy Wescie kims pokroju Jamesa Johnsona przy LeBronie.

Prosze wymiencie mi kilka indywidualnie (nie bierzmy pod uwage ze nie przeszedl pierwszej rundy - tylko mozliwosci indywidualne) lepszych dwojek niz prime McGrady :) tutaj juz nie chodzi o obrone mojego picka tylko o ocene jego mozliwosci w najlepszym okresie. Mial wszystko. Atletyzm, nieprawdopodobny scoring, zasieg, rozegranie, blyskawiczny pierwszy krok. Ta polka co Kobe lub minimalnie nizej (ogolnie nie ma co go stawiac obok Bryanta, mowimy jednak o prime).

 

 

Teraz czas na moj pick... Myslalem bardzo dlugo o Melo, jednak jego braki w defensywie mnie zniechecily a scorerow mam pod dostatkiem. Potrzebuje defensora, nie wiem kogo wybrac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek nie pograzaj sie, glupoty gadasz i tyle, wiem ze to rownoznaczne z tym ze nie zaglosujesz na mnie w playoffs ale co tam. W takim razie ja chyba wezme Arenasa albo Hicksona, JJ mial genialny sezon z lebronem w skladzie. Dlaczego nie jarasz sie nimi tylko t-mac'iem, otoz dlatego ze w gre wchodzi sympatia do niego ;) Albo wezme Mo Williamsa, przeciez to All-star przez jeden sezon. Nie bede Ci dyktował kogo powinienes brac, dla mnie West>McGrady i koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

west z pewnością lepszy. Ogólnie ciężko porównywać, ale ja patrzę na grę w danej epoce, jego rolę i znaczenie. McGrady gdyby nie kontuzje, a jeszcze wcześniej słabe Orlando (po tym jak kontuzji z kolei nabawił się G. Hill),to pewnie byłby bardzie poważany. W swoim prime był moim zdaniem w 10 na swojej pozycji w historii, a ogólnie, z całej kariery w 20 też się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek nie pograzaj sie, glupoty gadasz i tyle, wiem ze to rownoznaczne z tym ze nie zaglosujesz na mnie w playoffs ale co tam. W takim razie ja chyba wezme Arenasa albo Hicksona, JJ mial genialny sezon z lebronem w skladzie. Dlaczego nie jarasz sie nimi tylko t-mac'iem, otoz dlatego ze w gre wchodzi sympatia do niego ;) Albo wezme Mo Williamsa, przeciez to All-star przez jeden sezon. Nie bede Ci dyktował kogo powinienes brac, dla mnie West>McGrady i koniec dyskusji.

pierdolisz glupoty stary i pograzasz dajac tutaj Arenasa Mo czy JJ. nie gadam z toba na ten temat, nie potrafisz napisac nic sensownego poza ">"

 

z tym glosem ode mnie w PO tez fajnie wymysliles. it's all about matchups, sympatie nie graja roli. ale jesli tak ma byc to cala ta zabawa jest zbedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ogólnym. Wymogiem głosowania jest dla mnie merytoryczny post. Jeżeli ktoś napisze, że wybiera zespół kogoś bo go lubi lub gra tam jego ulubiony zawodnik, to oczywiście olejmy taki głos. Z resztą wątpię, żeby dużo osób z zewnątrz się zaangażowało. Podejrzewam max kilka takich głosów.

 

+1 - podoba mi się ten pomysł.

 

A w ogóle to was nienawidzę: wróciłem własnie z Wrocka, zmęczony jak cholera po męskim wypadzie na mecz i co? I nie ma już żadnego z moich 3 typów na uzupełnienie rotacji podkoszowej. 3 picki i 3 "moje" typy! Przecież się umówiliśmy, że czytamy w myślach tylko Matka :)

 

I co to za babskie kłótnie co? :) Panowie jestesmy na ostatniej prostej naszej zabawy, nie psujmy fajnego póki co klimatu. Wiadomo, że cieżko porównać obecnych atletów ze sportowcami sprzed 30-40 lat (bo to nie tyczy się tylko koszykówki) - i może trochę szkoda, że nie ustaliliśmy jakiegoś w miare sensownego sposobu poradzenia sobie z tym (tylko czy taki istnieje?). Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ustaliliśmy - ładne uzasadnienie dlaczego oddajesz taki głos a nie inaczej. Zero dyskusji, twoja racja jest twojsza, nikt ci nie może niczego zabronić.

Hmm, sorry, umknęło mi to... Swoją drogą może zrobisz jeszcze jeden wątek: "Rules"? Tak dla jasności, bo ja się już gubie - i coś mi się wydaje, że nie tylko ja. Jesli by Ci się nie chciało to ja mogę to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne jeszcze głosy tomka i tymczasowego byśmy mieli ustalone czy wybieramy sami czy z pomocą forum ogólnego. Jak dotąd jest 6 głosów za naszym gronem i 4 za forum ogólnym.

 

1. Grono draftu: Kaczor94, CubeBrick, Raffu, bulls2006, Drugiej, kamil18_94

2. Ogólnoforumowcy: gogalq, matek, sirkozi, croolick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ustaliliśmy - ładne uzasadnienie dlaczego oddajesz taki głos a nie inaczej. Zero dyskusji, twoja racja jest twojsza, nikt ci nie może niczego zabronić.

Hmm, sorry, umknęło mi to... Swoją drogą może zrobisz jeszcze jeden wątek: "Rules"? Tak dla jasności, bo ja się już gubie - i coś mi się wydaje, że nie tylko ja. Jesli by Ci się nie chciało to ja mogę to zrobić :)

Posted for truth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.