Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

@Matek

 

No to pytam:)

 

ok

 

W top 100 oprócz Marion to na pewno zabrakło by miejsca dla Artesta, Billupsa, D-Rose też na wyrost (za szybko, nic nie pokazał), ROndo

Pod zastanowienie poddałbym: Tracy McGrady, Ben Wallace i może Manu....

 

Rozumiem, że nie wybieracie top 100 ever tylko to jest draft i że pewnie wybrani koszykarze bardziej pasują do waszych koncepcji gry niż inni.

 

1. tak, masz rację - to nie jest top 100ever a próba stworzenia fajnego teamu :)

2. Zobaczymy za parę (paręnaście?) lat jak już stworzą top 100 kto się tam faktycznie znajdzie - choć pewnie faktycznie prawie nikt z tych przez Ciebie wymienionych (choć co najmniej 2 z nich ma szanse- IMO)

3. Od mojego D-Rose się odczep :) Jest tylko rezerwowym - a poza tym nie zgadzam się z tym, że nic nie pokazał. OK, na krótkim odcinku czasowym ale jednak. Gdyby kierować się zasadą, że trzeba grać co najmniej powiedzmy 5 lat na najwyższym poziomie - to mam wątpliwości czy na liście top 50 znalazłby się taki Walton. A pewnie gdyby był tu wybrany -- nie krytykowałbyś tego wyboru. Choć zgadzam się, że pewnie w 5 kolejnych latach D-Rose pokaże jeszcze więcej - jeśli koledzy z teamu staną na wysokości zadania:)

4. Po za tym wyluzujcie - to tylko zabawa i niektórzy z nas keirują się też sympatią do konkretnych zawodników (ja do Pierce'a np.) czy barw (Matek :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tego typu drafcie 7-8 runda jest po to żeby brać swoich ulubieńców chyba...

 

Nie ma co przesadzać z rywalizacją to przecież zabawa, okej, powaga w pierwszych 5 pickach, bez brania Kobasa jako 1st overall, ale bez przesadyzmu, końcowe rundy już nie są takie "merytoryczne".

 

Poza tym jeśli forumowicze mają wybierać zwycięzców to obecność ich ulubieńców w składzie może być języczkiem u wagi. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tego typu drafcie 7-8 runda jest po to żeby brać swoich ulubieńców chyba...

 

Nie ma co przesadzać z rywalizacją to przecież zabawa, okej, powaga w pierwszych 5 pickach, bez brania Kobasa jako 1st overall, ale bez przesadyzmu, końcowe rundy już nie są takie "merytoryczne".

 

Poza tym jeśli forumowicze mają wybierać zwycięzców to obecność ich ulubieńców w składzie może być języczkiem u wagi. :twisted:

 

Wreszcie ktoś rozsądny :D

 

 

Matek - proponuje przed Play-Off zrobić trade z gogalq - oddaj mu T-maca, weź Westa :D To te zamówione przez Ciebie trykoty będą pasować do pierwszej piątki (no jeszcze Odoma za Dirka wrzuć do Starterów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek - proponuje przed Play-Off zrobić trade z gogalq - oddaj mu T-maca, weź Westa To te zamówione przez Ciebie trykoty będą pasować do pierwszej piątki (no jeszcze Odoma za Dirka wrzuć do Starterów).

nic z tego :D sympatia sympatią ale West mnie nie przekonuje w starciu z dzisiejszymi zawodnikami, nie potrafie sobie tego wyobrazic jakos :P

 

dodatkowo t-mac to jeden z moich ulubionych graczy, w pewnym momencie na jednej polce byli Kobe, KG i McGrady jesli chodzi o sympatie. to ze ktos gral w Lakers Bulls czy Pacers nie znaczy ze ma u mnie pierwszenstwo przed tymi ktorych lubie bardziej. Wzialbym Fishera lub Grangera czy Arize ale to juz byloby przegiecie :D

 

swoja droga nigdy bym nie pomyslal ze w moim skladzie znajdzie sie Dirk za ktorym nie przepadam ale rozwoj sytuacji zmusil mnie do takiego a nie innego wyboru...

 

mam juz faworyta do ostatniego picku i napewno nikt go nie przytuli przede mna :D ale moze jeszcze cos sie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek - proponuje przed Play-Off zrobić trade z gogalq - oddaj mu T-maca, weź Westa :D To te zamówione przez Ciebie trykoty będą pasować do pierwszej piątki (no jeszcze Odoma za Dirka wrzuć do Starterów).

Nie ma opcji :P Jakby mi dorzucił jeszcze Paytona i Nowitzkiego to bym zaczał sie zastanawiac :wink: sorki ale West jest o niebo lepszy niz T-mac. Patrzycie na niego chyba przez pryzmat tych 13pkt w 33sekundy :roll:

 

Co do playoffs jestem za tym by wybierac przez wszystkich uzytkownikow forum, czyli na ogolnym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz kaczor ze nie kazdy ma na to czas. Poza tym ogarnij sie bo w zasadzie to ja wymyslilem czesc systemu jesli chodzi o taktyki. Teraz dopiero czytam temat dyskusje, i nie wypowiem sie w nim dopóki go do końca nie przeanalizuje. A to na pewno nie nastąpi dzisiaj. Najwcześniej w niedzielę/poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za problem wybrac miedzy A i B oraz krotko uzasadnic? do tego nie trzeba znac zasad :D

 

@goglaq - nie wiem dlaczego zanizasz indywidualna wartosc prime t-maca, ale powiedz mi jak widzisz Westa w starciu ze wspolczesnymi graczami?

takie dyskusje do niczego nie prowadza, no ale ok, w mojej opinii West poradzil by sobie bez problemu. T-mac wyskoczyl raptem na 2-3 sezony i znikl, kazdy wie jaki jest, jakie ma podejscie do treningow. West gral na bardzo wysokim poziomie przez wiele lat, i McGrady moze pomazyc o takich statsach. Jerry ma(mial) lepszego jumperka niz wiekszosc dzisiejszych zawodnikow. Nie umniejszaj jego legendy ;) Nie ma sensu w ogole polemizowac, Ty wiesz swoje, ja swoje. W takim razie po co wg. Ciebie kamil wział w 1 rundzie Robertsona, przeciez ten gosc poza statystykami wiele nie reprezentowal, podanie z przed klaty, prosta koszykowka. Albo ze gadanie ze shaq zniszczyl by Wilta, wiele razy to walkowano. Gdyby koszykarze w czasach Westa mieli dostepne to co w dzisiejszych, bez problemu dorownali by fizycznie terazniejszym zawodnikom. Sory ale West byl i zawsze juz bedzie lepszy niz T-mac. Rozumiem ze go lubisz, jednak nie patrzysz obiektywnie. Ja w moim skladzie nie mam zadnego z moich ulubionych zawodnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.