Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki róbcie każdy pojedynek na ogólnym forum

 

ja z racji lockoutu zaglądam rzadko, ale jak już nie ma nic ciekawego to patrzę kogo wybraliście, skoro macie jaja wybierać all-time draft, to trzeba się zmierzyć z oceną ogółu ;)

Co Wy na to? wydaje mi się, że mamy dwie opcje teraz: forum albo sposób Kaczora (i CubeBricka poniekad). może zróbmy małe glosowanie, co? żeby nie było potem narzekania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez poza robinsonem i havlickiem nikt inny sie tu nie wypowiada, malo tego, 50% uczestniczacych w zabawie zalozylo konto specjalnie na draft. Znaczy to tyle, ze poza nami i modami nie ma tu nikogo aktywnego na forum :wink: jak dla mnie moze i byc na ogolnym, ale nie bierzmy pod uwage kont ktore zostaly zalozone w trakcie naszej zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiecej niz 50%... do tego mam wrazenie ze ci ktorzy zalozyli konto na zabawe "boja sie"(dobre slowo?) konfrontacji z uzytkownikami forum i ich zdaniem :D

 

zaloze sie ze kilka osob poza Robem i havlickiem tutaj zaglada co jakis czas zeby zobaczyc wybory, tylko nie chce i nie ma potrzeby sie wtracac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z gogalq - faktycznie można wrzucić na forum i jednocześnie nie wykluczać nas z głosowania.

 

@ Matek

Po co podkręcasz i tak już nerwową tu ostatnio atmosferę? :) I czemu ci którzy założyli konto na zabawę (w tym ja) mielibyśmy się bać opinii starych wyjadaczy forum? To, że nas tu nie było wcześniej nie oznacza, że nie potrafimy obronić swoich wyborów.

 

@ Kaczor

 

Kaczor- podsumowując: możemy zastosować reguły które opracowałeś (czyli każdy głosuje, małe punkty etc.) - ale jednocześnie włączając w to innych forumowiczów (oczywiście bez tych którzy założyli konto w ostatnim czasi :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musimy na ogólnym - jeżeli ktoś obserwuje naszą zabawę to po prostu zagłosuje na "naszej" części forum.

dokladnie

 

dzieki za podjebanie Derricka :) liczylem ze uda mi sie zebrac na lawce gosci zwiazanych z Bulls czyli Artest-Derrick-Wallace...rozczarowalem sie szczerze mowiac, nie mam narazie planu awaryjnego ale do jutra napewno cos wymysle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam od razu, że wbijam nie do swojej piaskownicy, ale od tak sobie z nudów trochę przejrzałem ten draft - trwa 7. runda, poszły już te wszystkie Dominiki Wilkinsy oraz Timy Hardawaye i nikt jeszcze nie wziął Billa Waltona? To tak jakbyście dzisiaj wzięli Coreya Maggette over Andrew Bogut ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam od razu, że wbijam nie do swojej piaskownicy, ale od tak sobie z nudów trochę przejrzałem ten draft - trwa 7. runda, poszły już te wszystkie Dominiki Wilkinsy oraz Timy Hardawaye i nikt jeszcze nie wziął Billa Waltona? To tak jakbyście dzisiaj wzięli Coreya Maggette over Andrew Bogut ;]

 

Hmm, mimo wszystko wybrani przez nas centrzy są w większości mocniejsi, pozostali w moim przekonaniu nie odstają od Waltona. No i te jego kontuzje...

 

A to, że nie bierzemy rezerwowych centrów (są wyjątki :) ) - no cóż, mamy tylko 3 rezerwowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.