Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy zrobić tak, że zawsze jedna z osób nie bierze udziału w głosowaniu. Kolejność jak przy pickach, czyli w pierwszym głosowaniu nie bierze udziału Bulls, potem ja itd. Oczywiście jeśli w pierwszej parze będzie rywalizował Bulls ze mną to pierwszym który nie głosuje jest CubeBrick. itd, itp...

polać mu, pobieram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny pomysł...

 

skoro to play off'y to możemy pojechać w ten sposób, że uzasadnienie wygranej

konkretnego gracza, wspieramy wynikiem w starciu dwóch dużyn do 4 (coś na

tej zasadzie co prognozy pla-offowych rund). Więc jeśli mamy remis w sumujemy

zwycięstwa meczy- prawdopodobieństwo równej ilości wyganych meczy, jest bardzo nikłe.

Także w ostatniej fazie finału, gdzie mamy 3 drużyny, by to dużo ułatwiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja widze jedna zalete w porownaniu do ankiety: rozstrzygamy to w swoim towarzystiwe.

a moim zdaniem to jest wada. przydaloby sie spojrzenie innych na te sklady i rywalizjcie. dodatkowo jest to wieksza probka, w takim przypadku lepiej rozstrzygajaca

 

Idąc tym tokiem rozumowania to w ogóle nie powinniśmy rozstrzygać rywalizacji w swoim towarzystwie tylko od razu rzucić na ogólne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja widze jedna zalete w porownaniu do ankiety: rozstrzygamy to w swoim towarzystiwe.

a moim zdaniem to jest wada. przydaloby sie spojrzenie innych na te sklady i rywalizjcie. dodatkowo jest to wieksza probka, w takim przypadku lepiej rozstrzygajaca

 

Idąc tym tokiem rozumowania to w ogóle nie powinniśmy rozstrzygać rywalizacji w swoim towarzystwie tylko od razu rzucić na ogólne forum.

od poczatku bylem za takim rozwiazaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydaloby sie spojrzenie innych na te sklady i rywalizjcie. dodatkowo jest to wieksza probka, w takim przypadku lepiej rozstrzygajaca

Tak, to popieram.

 

Idąc tym tokiem rozumowania to w ogóle nie powinniśmy rozstrzygać rywalizacji w swoim towarzystwie tylko od razu rzucić na ogólne forum.

Otóż nie, ponieważ zabawa należy do nas, a głos reszty forum to tylko ostateczność. Myślę, że remisów będzie raczej mało, zobaczysz. A pomysł z zabieraniem jakiejś osobie głosu - nie podoba mi się zbytnio :?

 

Bardzo brzydko Kaczor.... bardzo brzydko! :D

 

od 2 rund ostrze zęby i 3 picki przed moim wyborem... prysk!

Jak dla mnie największy steal tej rundy....brawo.

Tak, potrzebowałem więcej punktów spod kosza, dlatego mój początkowy pomysł - Mutombo niestety odpadł. A za 10 picków wybiorę SF, mam dwóch kandydatów więc raczej jeden przynajmniej zostanie... Mam nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze umówmy się, że głosy forumowiczów którzy utworzyli konto kilka godzin przed głosowaniem nie będą brały udziału w grze:)

 

Czyli co, Komisarzu, postanowione? W przypadku remisu robimy dogrywkę na forum? A co z pomysłem CubeBricka? ciekawy moim zdaniem - wam się nie podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor

 

Ja to rozumiem tak. w pierwszej rundzie mamy 6 par. Na każdą parę swój głos oddaje 10 pozostałych zawodników, przy czym każdy podaje swój wynik best-of-7. W przypadku remisu - liczą się małe punkty.

 

To samo w drugiej rundzie - 3 pary, w każdej głosuje 10 zawodników (no chyba, że ktoś po odpadnięciu już nie będzie chciał się bawić).

 

W finale głosuje nas 9 - przy czym tu po prostu wskazujemy najlepszą drużynę, bez dodatkowych małych punktów (no bo i jak?). No i jeśli tu będzie remis - to wtedy pozostaje nam forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu, po zagorzałej dyskusji, oto reguły gry:

 

All-Time Fantasy 2011 - The Rules

 

1. Drużyny

 

Po wybraniu kompletnego zespołu każdy wrzuca do tematu ze składami post opisujący styl gry drużyny, podstawowy sposób ataku i obrony, a także rotację. Można też wymienić dlaczego uważacie, że wasza drużyna jest zajebista, swego rodzaju reklama. To ma być opis, nie rozprawa na kilka stron, nie ma sensu się zbytnio zagłębiać.

Czas na dokonanie wpisu: dwie doby od skompletowania przez siebie składu.

 

2. 1st & 2nd round

 

Na każdą parę oddane zostaje 10 głosów, każdy głos zawiera kogo obstawiamy jako zwycięzcę a także typowany wynik serii do czterech zwycięstw. Uzasadnienie wyboru konieczne. I znów: krótki opis, nie powieść.

Czas na oddanie głosu: dwie doby od ogłoszenia par.

W razie potencjalnego remisu (obyśmy tego uniknęli): ogólnodostępna sonda dla całego forum trwająca 24h.

 

3. The All-Time Finals

 

W finale udział biorą trzy drużyny. Odbywa się turniej każdy-z-każdym, rozegrane więc zostają trzy mecze. Na każdy mecz odbywają się głosowania identyczne jak w poprzednich rundach. Zwycięzcą zostaje ten, kto uzyska najlepszy bilans (gdy któraś drużyna wygra oba swoje zestawienia, no to wiadomo, jeżeli każdy skład będzie miał po jednej wygranej to liczone są wtedy małe punkty z wyników serii).

 

Podpisano, komisarz ligi All-Time Fantasy 2011

 

Kaczor94

Jeżeli podoba wam się, to tak to zostawiam, jeżeli macie ochotę na jakieś poprawki - wypowiadajcie się śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.