Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

k**** nie gram z wami!

 

cooper, billups, rice

 

tak wygladala dzis rano moja lista

 

nie dosc ze sie opierdalacie z pickami to jeszcze gina ciagle moi gracze z listy :D najczesciej wlasnie po takim dluzszym oczekiwaniu na kolejny pick

 

Zaraz opieradalamy... Myślisz że to takie proste czytać w twoich myślach?! Na to trzeba czasu, chłopie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz opieradalamy... Myślisz że to takie proste czytać w twoich myślach?! Na to trzeba czasu, chłopie!

dobre :D

 

mam 3 kolejnych. juz nie ta klasa ale...

 

a cooper marzyl mi sie od poczatku draftu :( bo w rose do 7 kolejki czy artesta srednio wierzylem ale mialem na nich maly plomyczek nadziei

 

w tej chwili moge zdradzic

payton-kobe-worthy-kg-bigben plus cooper/rose-artest/mcgrady-JO taki sklad mi sie marzyl na poczatku tej zabawy i wydawal sie nawet czesciowo realny

 

 

i edytuj posty croolick :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

 

No to pytam:)

 

BTW - kara dla Drugiej chyba za wysoka, wstrzymajmy się z dalszym pickowaniem, w końcu ma jeszcze czas zgodnie z regulaminem...

moim zdaniem nie ma co czekac tylko wybierac dalej, jego strata jak nie chcialo sie sprawdzic listy wczesniej. zedytuje jak zmieni zdanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Drugiej - FAIL! Tracisz pick, przykro mi :(

 

No i niestety - na mój pick musicie poczekać do późnego wieczora. Chciałem Glena Rice'a, ale teraz muszę pomyśleć..

Całkowicie traci pick? Czy może zedytować? I co to znaczy, że traci pick - spada na ostatnie miejsce?

Jeśli tak to naprawdę uważam, że to przegięcie... Kara jaką proponuje Matek jest wystarczająca IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

 

No to pytam:)

 

ok

 

W top 100 oprócz Marion to na pewno zabrakło by miejsca dla Artesta, Billupsa, D-Rose też na wyrost (za szybko, nic nie pokazał), ROndo

Pod zastanowienie poddałbym: Tracy McGrady, Ben Wallace i może Manu....

 

Rozumiem, że nie wybieracie top 100 ever tylko to jest draft i że pewnie wybrani koszykarze bardziej pasują do waszych koncepcji gry niż inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.