Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem w przypadku remisu możecie założyć temat z sondą na np. 2 dni i niech ogół forumowiczów zdecyduje. Jakbym to ja mial wybierać kto przechodzi dalej, to dopiero byłyby kontrowersje ...

 

 

Wylosowałem pary. Przejrzałem kilka ostatnich stron tematów i nie znalazłem jasnej odpowiedzi na jakie zasady w końcu gracie. Czy od razu drabinka, czy może jakieś grupy?

 

Niech komish napisze mi najlepiej PW, w jakiej formie mam przedstawić pary i kiedy to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ten wybór to nie do końca mój wybór :) Miałem ochotę na English'a, ale mi zniknął :) Potem chciałem Hill'a, ale z tym samym skutkiem... A wiecie co jest najśmieszniejsze? Myślałem żeby wziąć nie Artesta, a Bruce'a Bowena...

 

EDIT: Hahaaa! Widzisz matek, myślimy podobnie ;> Ale spoko, to Ty podprowadziłeś mi Worthy'ego i tego Ci nie wybaczę! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić tak, że zawsze jedna z osób nie bierze udziału w głosowaniu. Kolejność jak przy pickach, czyli w pierwszym głosowaniu nie bierze udziału Bulls, potem ja itd. Oczywiście jeśli w pierwszej parze będzie rywalizował Bulls ze mną to pierwszym który nie głosuje jest CubeBrick. itd, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić tak, że zawsze jedna z osób nie bierze udziału w głosowaniu. Kolejność jak przy pickach, czyli w pierwszym głosowaniu nie bierze udziału Bulls, potem ja itd. Oczywiście jeśli w pierwszej parze będzie rywalizował Bulls ze mną to pierwszym który nie głosuje jest CubeBrick. itd, itp...

slaby pomysl, lepszy z ankieta

 

to Ty podprowadziłeś mi Worthy'ego i tego Ci nie wybaczę!

juz wiem kto na mnie nie zaglosuje :o

 

ja Tobie tylko jednego, Ty mi trzech :P a tak chcialem stworzyc duo RonRon-Ben :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.