Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Robinson nie wylosował jeszcze drabinki to byśmy mieli o czym dyskutować :D

szybko zmieniasz zdanie, niestety Robinson raczej juz nam nie pomoze po reakcjach niektorych na jego propozycje

 

 

i ruszajcie sie z tymi pickami. k**** jest weekend a idzie jak krew z nosa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyluzuj, przecież nikt tu go nie obrażał - wyrażałem tylko swoje zdanie i pewne wątpliwości :D . A skoro większość miała inne zdanie- podporządkowałem się tej decyzji i na nią nie narzekałem.

Myślę, że mimo wszystko Robinson nam pomoże - spokojnie. I wtedy ślicznie mu podziękujemy, oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko zmieniasz zdanie, niestety Robinson raczej juz nam nie pomoze po reakcjach niektorych na jego propozycje

nie to nie, łaski chłopak nie robi, zaraz zrobie drugie konto i też moge pomóc. A tak na powaznie, poprosi sie kogos innego, tylko robinson na tym swiecie jedyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ruszajcie sie z tymi pickami. k**** jest weekend a idzie jak krew z nosa...

Spokojnie, przy początkowych pickach można było szybko dokonać wyboru, bo wtedy przewijają się najpopularniejsze nazwiska. Na tym etapie zabawy wybór jest według mnie nieco trudniejszy. Ale mam nadzieję, że jutro już będę miał przyjemność dobrania sobie kolejnego rezerwowego. PF poczeka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tymczasem Tomek wziął Hilla. Szkoda, był moją opcją rezerwową a boję się, że pierwsze opcje mi podbierzecie:)

 

Kaczor brzmisz tajemniczo:) No i brzmi to jak wyzwanie - dlatego dam moje typy. Biorąc pod uwagę twoje zamiłowanie do graczy z ostatnich 20 lat- odrzucam starszych. Lubisz 3pointowców - to może Clifford Robinson?:)

 

EDIT: albo Sheed?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.