Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

zgodzę się, że jak na jakiejś pozycji obrońca ma odstawać to najlepiej na PG, zwłaszcza jeżeli drużyna przeciwna nie ma na tej pozycji jakiegoś super ofensywnego gracza, a często nie ma (np. Stocton, Kidd), wtedy może wchodzić najwyzej przewaga wzrostu (Kidd, Magic, Payton, Frazier), ale u I. Thomasa rekompensują to cechy, które wymieniłeś, plus bardzo dobry w obronie SG, zresztą najwięcej zależy od poukładania składu, a więc od dalszych wyborów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieka nie ma na forum jeden dzień i już mu podpie*dolą wszystkie picki z listy ;D po cichutku liczyłem na to że McHale mi się ostanie, bo szanse na wyciągnięcie LeBrona były minimalne... No cóż, szczerze mówiąc, muszę od nowa rozpisać swoją listę kolejnych picków ;) I prawdopodbnie znacząco zmienić koncepcję swojej drużyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij tam z LBJ`em, bo jest jeszcze wielu zajebistych sf`ów, których można dobrać, ale niesamowicie boli mnie strata McHale`a, bo gracza tak wszechstronnego i tak świetnie odnajdującego się w każdym all-time składzie ze świecą szukać...

 

BTW znamienne jest wybranie McHale ponad Charlesem Barkley`em...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglem pewnie wybrac kogos pod kosz ale worthy to jeden z najlepszych sf. do mojego kolejnego wyboru moglby juz sie nie ostac, tylko jedna osoba z wybierajacych teraz po mnie (kazdy po dwa razy do mojego kolejnego picku!) ma sf. wolalem sie zabezpieczyc. mam pewna wizje tej druzyny i narazie poza Kobe i KG wielkich strat nie ponioslem z mojej listy marzen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, analizuje sobie właśnie wasze składy (szczególnie te gdzie mamy już 3 graczy) i muszę powiedzieć, że zdecydowana większość mi się podoba. I oczywiście nie chodzi mi tu o to, że wszyscy wybieracie najlepszych graczy ever - ale że (póki co) mam wrażenie, że są to przemyślane wybory przede wszystkim w kontekście budowy drużyny.

 

@sirkozi - powinieneś dziś zdążyć, na PG nie masz już aż tak dużego wyboru:) Bierz tego Nasha i nie czaj się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, analizuje sobie właśnie wasze składy (szczególnie te gdzie mamy już 3 graczy) i muszę powiedzieć, że zdecydowana większość mi się podoba. I oczywiście nie chodzi mi tu o to, że wszyscy wybieracie najlepszych graczy ever - ale że (póki co) mam wrażenie, że są to przemyślane wybory przede wszystkim w kontekście budowy drużyny.

kurcze, co masz do mojego Barkleya ? :D Tak wszyscy przewidywali ze w tym sezonie w Miami potrzebne beda dwie pilki a tu sie okazalo ze nie do konca. U mnie opcja nr 1 w ataku jest mimo wszystko Jabbar, a Barkley sie podporzadkuje (mam nadzieje) dwom legendom. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gogalq

 

Nic nie mam do Chucka, uwielbiam go:) OK, trochę mu się nie chciało czasami w obronie grać no i czasem brak centymetrów się uwidaczniał:) Masz za to Jabbara i Westa (eh, miał być mój :) ), którzy poza tym, że byli superstrzelcami byli też świetnymi obrońcami.

 

a co do wypowiedzi Kaczora - to mimo wszystko poczekajmy choć na pierwsze piątki bo inne zespoły też wygląda super.

 

 

@kaczor

 

Nash co prawda nie jest wybitnym obroncą - ale przy odpowiednim doborze SG i SF, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.