Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

@matek doskonale! ;D Zdziwiłem się że nikt wcześniej nie wziął Duranta. Czułem, że będzie idealnym członkiem mojej drużyny :) za to Ty... Jak się czujesz z podkradnięciem mi mojego PF'a? Nowtizki był pierwszą opcją dla mojej drużyny. Mam nadzieję że moja druga opcja tak szybko z niej nie zniknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac tez wlasnie przed ta kolejka zobaczylem ze Durant nadal jest dostepny i byl moim priorytetem. to nic na 2 jeszcze ktos sie znajdzie. za to dirk... moim zdaniem idealne pasuje do shaqa, nie zabiera mu miejsca pod koszem (jak i nie blokuje drogi wjezdzajacym obwodowym), dodatkowo rozciaga gre i wyciaga spod kosza innych pf (czesto bardzo dobrych shotblockerow odstraszajacych obwodowych) zostawiajac shaqa 1on1.

 

na dwojke mam juz pewne 2 pomysly zaleznie od sytuacji i drogi jaka obiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek

 

Nie bój żaby, na 99% wybiorę SF:) na SG będzie u mnie grał Havlicek.

I nie liczyłem na Allena na ławkę - pójdzie przed twoim wyborem:) EDIT: kurka, nie zauważyłem, że Allena wziął Bulls, sorry:)

 

A Bulls nieźle to sobie wykombinował swoją drogą - raczej nie miałby szans na Allena (pewnie większość z nas miała na niego chrapkę jako pierwszą-drugą opcję z ławki) w kolejnej rundzie. Co prawda dalej nie ma PG - ale oprócz niego w takiej sytuiacji jest tylko jeszcze dwóch zawodników, a więc coś tam jeszcze sensownego ustrzeli.

 

Co do mojego picka - to jak wrócę z pracy to dam wam znać jaki jest mój wybór. Mam dwa typy, jeden zielony drugi biały - pozgadujcie sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kombinowałem by wziąć raya na ławke a potem PG bo bardzo watpie by mi go ktos podebral, a czaje sie na niego juz od 3 rundy :)

poza tym myślę, że bulls planuje lebrona ustawic na PG co wg. jest średnią opcją.

 

ten zielony to pierce? 8)

białego chyba tez wykombinowałem, ale nie bede mowil na glos :P

 

teraz tylko czekam na mój pick, ludzika już przygotowałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego picka - to jak wrócę z pracy to dam wam znać jaki jest mój wybór. Mam dwa typy, jeden zielony drugi biały - pozgadujcie sobie:)

Hehe ... to chyba mamy ten sam zgryz (główkuje od dwóch dni nad tym) :D

ale widze że mi ułatwisz mocno sprawę croolick...

 

Chyba ,że w tym wypadku nie wiem czy nie pokusze się na zmianę układu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.