Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

k...wa :( Bulls pokrzyżował mi plany, moim trzecim wyborem miał być LBJ....

 

Swoją drogą świetny wybór - o ile LBJ bedzie chciał być opcją nr 2 w ataku (a moim zdaniem jego współpraca z Wade'm pokazała, że jest to możliwe). Zresztą McHale to też dobry pick, też był na mojej liście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - dziś nie dam picka - wybór LBJ wymusił zmianę koncepcji mojego zespołu. Muszę znaleźć kogoś kto będzie bronił mojego kosza przed waszymi jordanami i bryantami a jednocześnie sam będzie strzelcem wyborowym. Na szczeście wybór mam jeszcze duży:) A może ktoś mi podpowie?:) W orbicie mojego zainteresowania jest obecnie 5 graczy: Drexler, Havlicek, Gervin, Dumars (obrona!) i Wade.

EDIT: Przy czym tak naprawdę Gervin będzie wybrany tylko wtedy jeśli wymyślę kto inny może kryć SG w Waszych teamach - bo on się do tego nie nadaje. Prawdopodobnie z tego względu polegnie też Clyde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havlicek to świetny wybór też dobrze pod względem budowy druzyny, no i zna się doskonale z Russelem, u I Thomasa obrona nie była już jednak taka dobra

Jasne, Isiah nie był świetnym obrońcą w sensie umiejętności - ale nadrabiał tym, czy nadrabiali wszyscy "Bad Boys" - uporem, zaciętością - na PG mi to wystarczy. Myślisz, że zawiedzie w rywalizacji ze Stocktonem, Kiddem czy też Nashem?

Poza tym muszę też pamiętać o ofensywie - a tutaj nie mam żadnych wątpliwości, mam rozgrywającego z top 5 (a moim zdaniem nawet top3).

 

Najsilniejszych obrońców muszę mieć pod koszem i na SG - i moim zdaniem Bill i Havlicek spełniają swoją rolę. A że dodatkowo rzucą mi razem te 35-40 punktów - tym lepiej, mimo wszystko chcę mieć zbilansowaną siłę pod obydwoma koszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.