Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

no to dawaj, polemizujmy:) Chociaż sam Wilta bym nie wybrał (i nie wybrałem a mogłem) to jednak ciężko znaleźć większego dominatora w ofensywie na jego pozycji. A Ci którzy przychodzą mi do głowi (Jabbar, Shaq)- ok, kwestia do dyskusji:)

 

Garnett - dla mnie najlepszy PF w defensywie którego miałem okazję oglądać i który jednocześnie stanowi ogromne zagrożenie w ataku. I... nie przychodzi mi do głowy nikt inny. WIęc powtórze- polemizujmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dawaj, polemizujmy:) Chociaż sam Wilta bym nie wybrał (i nie wybrałem a mogłem) to jednak ciężko znaleźć większego dominatora w ofensywie na jego pozycji. A Ci którzy przychodzą mi do głowi (Jabbar, Shaq)- ok, kwestia do dyskusji:)

 

Garnett - dla mnie najlepszy PF w defensywie którego miałem okazję oglądać i który jednocześnie stanowi ogromne zagrożenie w ataku. I... nie przychodzi mi do głowy nikt inny (Duncan już został wybrany). WIęc powtórze- polemizujmy:)

 

No ok - będę uczciwy, jeszcze jeden PF mi przychodzi do głowy ale jego nie chcę odsłaniać bo naiwnie licze, że o nim nie pamiętacie albo pamiętacie ale będziecie woleli back-court:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o centrów to stawiałbym na podobnej półce Wilta i wymienionych przez Ciebie. Każdy z nich grał w innych czasach i każdy dominował ofensywnie. Najlepsi ofensywnie centrzy swoich epok - bardzo możliwe. Najlepsi ever? Ciężko porównać.

 

Natomiast na pozycji PF stawiałbym na równi, może odrobinę wyżej, Duncana. Patrząc tylko na cyferki, są bardzo podobne - Tim ma nieco więcej czap/mecz, KG przechwytów. Liczba all defensive teamów też podobna - Tim 13 (w tym 8 1st), KG 11 (w tym 9 1st).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.