Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Sam myślałem nad Gary'm, ale stwierdziłem że Stockton bardziej będzie pasował do mojej koncepcji drużyny. Poziom draftu... Zależy jak na to patrzeć. Na ZP-1 mamy tylko 8 czy 9 draftujących. Myślę że poziomy są bardzo podobne, zobaczymy co się stanie, kiedy wszyscy będziemy mieli już swoje składy. Co do Rodmana - ja sam jestem jego wielkim fanem, ale nie pasuje kompletnie do mojej koncepcji drużyny... Mam na oku innego wartościowego PFa, którego mam nadzieję dorwę w następnej rundzie. A reszta to już tylko kwestia doboru odpowiednich "zadaniowców najwyższego poziomu" czyli all-stars, którzy byli gwiazdami tej ligi, ale byli trochę jednowymiarowi (słabi obrońcy, bądź "luki" w ataku). Jeśli tylko zostaną dla mnie tacy gracze, wydaje mi się że to właśnie mój skład będzie tym "All-time greatest team", chociaż bez Jordana to nie to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@croolick

 

To zależy jak na to patrzeć. Jako kibic młodego pokolenia, rozumiem wybory Bartka. Oczywiscie, w pierwszej rundzie mógł brać Magica lub Birda. Według mnie nawet powinien, ale skoro sympatuzyje z Kobe'm, to czemu nie? Nie zapominajmy że ten draft to też tylko zabawa. Jego pozostałe wybory... Tylko Robinsona uważam za słuszny wybór. Sir Charles, coż, był wybitnym zawodnikiem, ale mimo wszystko uważam że nie za bardzo pasuje do drużyny której liderem ma być Kobe. Natomiast jeśli chodzi o Michała, Stockton + Chamberlain to świetne wybory. Już wyobrażam sobie tą dwójkę grającą razem. Coś niesamowitego. Ale M. Malone? Redaktor Górny chyba chce zmusić przeciwnika do rzutów z półdystansu i dystansu, bo z Wiltem i M. Malone pod koszem nie będzie miejsce na nikogo innego. Obaj grają bardzo blisko kosza, a ich rzut z półdystansu woła o pomstę do nieba. Poza tym, nie zdziwiłbym się gdyby w trakcie meczu pobili się na parkiecie o jakąś zbiórkę. Dosłownie. A wracając jeszcze do naszego draftu, bardzo podoba mi się póki co duet Shaq i The Glove. Jestem też ogromnie ciekawy kogo do swojej drużyny dobierze kamil 18_94, gogalq oraz kto zostanie do wyboru bulls2006. Draft na prawdę ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek - podpieprzyłeś mi Garego:) co tu dużo mówić - świetny pick! Dalej uważam, że poziom tego draftu wyższy niż ZP-1

po wyborze Shaqa marzyl mi sie ktorys z trojkatow shaq-kg-payton lub shaq-pippen-payton. szczerze mowiac myslalem ze Gary ostanie sie do trzeciej rundy a w tej uda sie wyciagnac KG (lub chociaz Mailmana). niestety wasze wybory zweryfikowaly te plany i teraz mam maly problem przed kolejna runda :D

 

co do draftu na zp1 - najlepszy sklad ma w tej chwili Kwiatkowski, moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatkowski - najlepsza defensywa, ale kto będzie rzucał? Oczywiście, może dobrać jakiegoś Millera, Allena czy Wade -o ile jeszcze zostaną:) Moim zdaniem na dwójce nie wystarczy mu superstrzelec - to jeszcze musi być Clutch Player bo póki co takiego nie posiada. Mnie się podoba skład Kujawinskiego i Kolanowskiego. A ciekaw jestem dalszej strategii Dziuby - bo zaczął jak ja:) Moim zdaniem już jeden błąd popełnił - ja bym wziął Scottiego albo KG zamiast LBJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór LBJ wcale nie jest taki zły. Sami spójrzcie jaką jest bestią. Na wstępie - nie lubię LeBrona. Nie wiem dlaczego, gośc mnie po prostu irytuje. Chyba cała ta otoczka wokół jego greatness jest przesadzona jak dla mnie. Ale patrzmy realnie - w obronie gra zarówno dobrze 1 na 1 (playoffy w tym roku i obrona na ofensywnej bestii jaką jest D-Rose), w ataku nadal się rozwija (chociaż gra w post-up troche razi w oczy przy takich warunkach fizycznych), i co najważniejsze - jest liderem. W tym roku nie istniał w 4 kwartach, ale nadal wykręcał porządne statystyki i jako gracz dobrany do Russella powinien się sprawdzić. Z ZP-1 najbardziej podoba mi się na razie Frountcourt Przemka Kujawińskiego. Duncan i Jabbar to ogromna siła pod koszami, a pomyślcie sobie co się stanie jeśli na przykład na PG do tej drużyny trafi taki Payton? Payton - Duncan - Jabbar, to trio, które po prostu nie mieści mi się w głowie.

 

EDIT: Oj Kaczor, ogromnie straciłeś w moich oczach. Kidd lepszy od Stocktona i Paytona? Nie przesadzajmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor jako jedyny (mówię o tych którzy wybrali już po 2 zawodników) nie ma jeszcze nikogo pod koszem - ciekaw jestem kto mu zostanie w 3 rundzie. A sam wybór - cóż, Kidd był na mojej liście (tak jak i Payton i Stockton) - ale ciekaw jestem komu będzie podawał. Kobe nie potrzebuje klasycznego rozgrywającego, sam kreuje sobie pozycje. A wysokich na razie brak:) No ale jego team, jego strategia - nie przekreślam jeszcze szans tego składu choć będzie mu ciężko z teamem chociażby Tomka i Sirkozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że KAJ, Wilt, Robinson, Malone i Hakeem to top five, ale kolejni z tych, których wymieniłem to wciąż klasa Hall of Fame, 10x All Star, jakieś MVP sezonu i kopa rekordów. 20 ppg, 10 rpg, 2,5 bpg. To nie lepsi pierwsi grajkowie, ale legendy NBA, kaman!

 

a gdzie mój Bill, jego miejsce jest w top3 a nie ma go nawet w Twoim top5:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drugiej, zepsułeś mi zbawę :) Miałem nadzieję na trio Stockton - Erving - Olajuwon, a Ty bezczelnie wybrałeś go jeszcze w drugiej rundzie :D Chciałem powiedzieć że to idealny pick, i Twoja koncepcja drużyny mi się podoba. Bird + Erving to przewaga nad SF'ami i większością SG, a na dodatek jeśli dodać do nich dobrego rozgrywającego, który będzie biegał z piłką do kontr, to chcę zobaczyć wszystkie highlighty które stworzy z Ervingiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.