Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

@matek

 

Drugi na mojej liście był Anfernee "Penny" Hardaway. Jakby nie patrzeć również bardzo dobry obrońca, poza tym idealny człowiek do mojej drużyny bo mierzył te swoje 201 cm, co dawało mu też możliwość grania na pozycji numer 3. Wydaje mi się idealne uzupełnienie do Stocktona, ze swoimi długimi rękoma graliby razem w passing lanes jak bestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash i Paul jak najbardziej, dokładnie takich picków się po was spodziewałem. Po tym jak większość graczy ma już w swoim składzie trójkę zawodników, jestem w stanie mniej więcej ocenić jak kto buduje swoją drużynę. Jestem ciekawy, czy ktoś jest w stanie powiedzieć jaką ja mam koncepcję? Bo przyznam że jest ona dość... Nietypowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek

 

Drugi na mojej liście był Anfernee "Penny" Hardaway. Jakby nie patrzeć również bardzo dobry obrońca, poza tym idealny człowiek do mojej drużyny bo mierzył te swoje 201 cm, co dawało mu też możliwość grania na pozycji numer 3. Wydaje mi się idealne uzupełnienie do Stocktona, ze swoimi długimi rękoma graliby razem w passing lanes jak bestie.

tez o nim myslalem, ale nie w kolejnej rundzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę drużynę tymczasowego... NIe powiem, nie jest zła, ale mam wrażenie że mogłaby być znacznie lepsza :) o Reedzie wiem mało, o Gervinie więcej, i wydaje mi się że ze Scottiem i Malonem stworzą niezły team. Mimo wszystko, wydaje mi się że mogły to być troszkę lepsze picki. No ale cóż, lepiej dla mnie :) Zobaczmy czy ktoś zaburzy mój plan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.